89 Shares 4703 views

W serii „Mr. Robot”: główny aktor. "Mr Robot" (Sezon 2): aktorzy

Wraz z rozwojem technologii internetowych mężczyzna otworzył nieograniczoną przestrzeń możliwości. Bez wychodzenia z pokoju, teraz można uzyskać dostęp do książek, artykułów, adresy, numery telefonów, oraz, oczywiście, serial telewizyjny. Wcześniej trzeba było odczekać pewien czas, aby obejrzeć swój ulubiony historię seryjnego w telewizji. Teraz, nowoczesne technologie pozwalają cieszyć się nową serię tylko w chwili ich wydania, ale prawdziwi fani tego dnia nadal trzeba czekać, przechodząc przez wszystkie scenariusze, które mogą zdarzyć się swoimi zwierzętami. W 2015 roku wydał „Mr. Robot” – show, który wiał wszystkie stereotypy, banalne stereotypy rozbita i okazało się, że mózg każdego widza. Aktorzy serii „Mr. Robot” zawarte historii, który zdobył publiczność niezwykła, tajemnicza, szalona historia tak się nie stało.


Co TV serii "Mr. Robot"?

W środku serii – Eliot – młodego człowieka, który interesuje się programowaniem. Jednocześnie ma jedną cechę – zaburzenie osobowości. To nie dać go do komunikowania się z rówieśnikami, bo nawet jeśli nie jest takie pragnienie, po prostu zignorował. Ale wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się sieci Internet, która otworzyła Eliot innych funkcji. Hacking stał się dla niego sposobem samorealizacji, a kiedy świat nie rozumiał i nie mógł zaakceptować, wstęga być sobą i nie bój się reakcji społeczeństwa. Ponieść programowania, Eliot zaczął pracować dla firmy, która zajmuje się cybernetycznego. Jednak jego talent został zauważony i mała firma podziemny, którego głównym zadaniem – aby zniszczyć źródła zła i niesprawiedliwości, aby pozbyć się dużych korporacji Zjednoczonych.

Pierwszy zobaczył swoją zdolność i zaczął doceniać go więcej, ale drugi nie rzucać próby przetłumaczenia Eliota do jego boku. W serii „Mr. Robot”, główny bohater próbuje odnaleźć siebie, aby udowodnić coś dla społeczności i, co najważniejsze, zmienić świat, łatwiej i lepiej. Ukrywa prawdziwy geniusz, i pojawi się więcej niż jeden raz w drodze do swego celu.

Główny bohater

Kto grał głównego bohatera, który aktor? „Mr. Robot” to projekt punkt orientacyjny dla Rami Malek. Cechy jego charakteru – Eliot – są wynikiem tego, co stało się z nim w jego dzieciństwie. Dorastał w rodzinie inżyniera, ale w wieku dziesięciu lat, dowiedział się, że jego ojciec jest chory – zabija białaczkę. Papież zapytał młody Eliot nie denerwować moją matkę, a ona nic nie powiedział, ale chłopiec nie utrzymywać kontakt i przyznał. Ojciec jest bardzo rozwścieczony i pchnął chłopca z okna. W rezultacie, nie mówić nic więcej. Że to było przyczyną choroby psychicznej Eliota, który później objawił się w fobii społecznej.
Eliot pracuje dla firmy, której głównym celem – zapewnienie bezpieczeństwa cybernetycznego. Pomogła mu się dziewczyna, której matka zginęła w wypadku, i który również chce uzyskać sprawiedliwość. Popołudnie Eliot – wzorowy pracownik przydatnych umiejętności w firmie. A nocą – taki fighter z przestępczością, ponieważ wykorzystując swoje umiejętności hakerskich, on przynosi je do czystej wody i wynajmuje policję.

Głównym aktorem ( "Mr. Robot")

Pociąga nas fakt, że wyróżnia się. W świecie wszystko i wszystkich podobnych, coś niezwykłego zawsze wywołuje pozytywne emocje. Więc jest seria „Mr. Robot”. Głównym aktorem – Rami Malek – doskonale ucieleśnia historię genialnego fobii społecznej Eliot Aldresone, czyniąc go uznawane na całym świecie. Rami – amerykański, ale sądząc po jego wyglądzie, to można założyć, że korzenie ma on innego obywatelstwa. Jego ojciec jest pochodzenia arabskiego, a matka – grecki. Oni sami mieszkali przez pewien czas w Kairze (Egipt), ale później przeniósł się do Kalifornii. Mamy Rami ma starszą siostrę i brata bliźniaka Sami, z którym zawsze były nierozłączne.
Rami dzieciństwa widział siebie jako aktora, ale moi rodzice byli przeciwko takiej decyzji. Chcieli dla syna najlepsze, a więc chcieliśmy, żeby wybrać stabilną, wysoką płatnych profesji takich jak lekarza lub prawnika. Ale Rami stał w miejscu. Wszystko się zmieniło, kiedy wystawił sztukę w college'u i grał w nim. Matka i ojciec przyszedł do tworzenia syna i sobie sprawę, że bycie aktorem – jego powołaniem.

Gdzie „świeci” Rami Malek?

Po otrzymaniu w 2004 Bachelor of Arts na Uniwersytecie w Evansville, Rami Malek rozpoczęła swoją działalność w dziedzinie kina. W tym samym roku po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizyjnych. Jego pierwszym krokiem w tej branży stała epizodycznej roli w projekcie „Gilmore Girls”. Później grał w serialu The War At Home, gdzie przez dwa lata grał rolę Kenni.

Również on błysnął w odcinkach serialu „tam” i „medium”. W 2006 Rami odegrała rolę faraona w słynnej komedii z elementami fantastyki „Noc w muzeum”, a trzy lata później ponownie grać tę samą rolę w drugiej części filmu. Po tym jak został postrzelony w zestawie taśm. Można zauważyć w dramacie wojennym „Pacyfiku”, melodramat „Larry Crowne”, film fabularny „Battleship”, „Master”, a nawet jako wampir Benjamina w uznanym „Zmierzchu”. W 2014 roku, facet dostał rolę, która uczyniła go gwiazdą. Rami Malek jako głównego aktora, „Mr. Robot”, mówi projekt przełomowy w swoim życiu. Grał rolę Eliot świetnie. Że jest on zobowiązany do pracy wieloletnią praktykę w kinie.

Aktorzy z pierwszego sezonu

Fabuła „Mr. Robot”, aktorzy i role odegrały one sprawiły, że reputację nietypowe, ale zaostrzenie serii. Blisko Rami Malek, która wystąpiła Eliot pracował takich aktorów z podstawowej struktury, jak Carly Chaikin, który grał siostrę bohatera Daroin Alderson, Portiya Dabldey, który wygrał roli Andzhely Moss – przyjaciela Elliota, Martin Vallstrom w drodze Tyrell Uellika i Kristian Sleyter który grał ojca Eliot Edward Alderson. Według wielkiej grze aktora można rozumieć, że wszystkie z nich, choć mało znane ogółowi społeczeństwa, ale nadal posiadają umiejętności mistrzowskim dramatu.

"Mr. Robot" (Sezon 2): aktorzy

Drugi sezon, podobnie jak pierwszy, jest wypełniona tej samej tajemnicy i fantastyczny wpływ na świadomość widza. Do głównego składu nowego etapu cyklu przystąpiły nowe twarze. Każdy aktor „Mr. Robot” można zauważyć, jak niezwykłą etapie swojej kariery. Tak więc obecnie, powiedział Michael Christopher, który grał rolę Phillip Pryce.

Razem z nim regularnie zaczął grać Stephanie Korneliussen w obrazie Joanna Uellik. Oni ślizgał się i momenty w pierwszym sezonie serialu, ale w drugim przyjęły się jako stały charakter. Absolute nowa rodzina stała Grays Gammer, który wygrał roli Dominic "Dom" Di Piero.