236 Shares 4073 views

Jak łatwo przywrócić swoje hasło ICQ

Dość często zdarzają się sytuacje, gdy hasło ICQ zostanie zgubione lub zapomniane. Co do zasady, jeśli wejdzie ona w takiej sytuacji, użytkownik tworzy nową rejestrację. Wynika to z faktu, że nie każdy wie o możliwości przywrócenia poświadczeń.


Jeśli okoliczności są takie, że pamiętam danych logowania nie jest to możliwe, ale użytkownik nadal może uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej, która została przeprowadzona z rejestracją wiążącym, nie ma potrzeby się spieszyć, aby ponownie zarejestrować. W takich przypadkach, będą musieli przejść mały i bardzo prosty sposób na odzyskanie hasła i można znów cieszyć towarzyskich z przyjaciółmi i rodziną.

Jednak brak rejestracji e-mail, lub kontroli nad nim naprawdę może stać się poważną przeszkodą, a następnie odzyskać hasło ICQ będzie niemożliwe. Może się to zdarzyć w przypadku gdy:

– posiekany skrzynkę pocztową i niemożliwe jest odzyskanie kontroli nad nim;

– utracone lub zapomniane dane z wiadomości e-mail (login, klucz bezpieczeństwa, odpowiedź na tajne pytanie);

– okno rejestracji zostanie usunięty, ponieważ nie jest używany przez dłuższy czas.

W takich sytuacjach, jedynym sposobem jest ponownie. We wszystkich innych przypadkach, można łatwo odzyskać hasło ICQ. Aby to zrobić, należy uruchomić ICQ, gdzie trzeba podać swoje dane, naciśnij przycisk „Zapomniałem hasła”. W rezultacie, użytkownik zostanie przeniesiony na stronie odzyskiwania hasła, znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Aby odzyskać kontrolę, należy wprowadzić swój numer UIN lub adres e-mail w jednym z dwóch pól w miejscu, a drugi – do zarejestrowania captcha, potwierdzając, że procedura jest wykonywana przez człowieka, a nie robota.

Jeśli popełnisz błędów nie było, a następnie pojawi się nowe okno, w którym użytkownik jest informowany, że pierwszym krokiem jest udany, i kontynuować, aby sprawdzić ich skrzynki pocztowej, do którego wiadomość została wysłana z linkiem do dalszego działania. Aby odzyskać hasło ICQ, należy otworzyć swój adres e-mail, znaleźć list z poleceniem ICQ i kliknij na link.

Link otworzy kartę w przeglądarce, w którym użytkownik jest proszony o wprowadzenie nowego hasła z ICQ, który od teraz będzie działać w systemie. Wybierając nową opcję hasło, należy wziąć pod uwagę, że to nie może składać się tylko z jednej cyfry. Generując kombinację alfanumeryczną, to musi być wprowadzony dwukrotnie, aby potwierdzić i przechowywać w bezpiecznym miejscu, tak aby nie zapomnieć i nie stracić go w przyszłości. W tej procedurze jest kompletna i można iść w ICQ, przy użyciu nowego klucza zabezpieczeń.

Przeprowadzenie pierwsze wejście będzie pomocne, aby ustawić pole wyboru „pamiętać” nie wchodzić za każdym razem na nowo poświadczeń. To, oczywiście, nadaje się tylko do domowego komputera.

W ten sposób, wiedząc , jak odzyskać swoje hasło ICQ, nie można się martwić o bezpieczeństwo swojego konta, kontaktów i innych. Według tej samej zasady rekultywacji rachunków oraz w wielu innych zastosowaniach, dzięki tej wiedzy jest dość wszechstronny i powszechnie stosowane.