491 Shares 5687 views

Jak zrobić włóczni pistolet z rękami

Spearfishing kupujący oferują szereg pistoletów. Różnią się one znacznie w projektowaniu. Najczęstsze modyfikacje są uważane harpun. Jednak na rynku jest również modele traumatyczne, które mają większą energię wylotową.

Jeśli zaangażujesz się w samoorganizacji broni do nurkowania, to lepiej, że harpun modyfikacja rozważenia. Materiały dla nich mogą być stosowane różne. Należy również pamiętać, że śmiertelna siła domowej roboty broni używanej zależy od szczegółów. W celu zbudowania modelu, trzeba brać pod uwagę najbardziej popularne urządzenia.

Model Dual Polozkov

Z podwójnymi prowadnicami jak zrobić sobie pistolet do podwodnego polowania? Odpowiadając na to pytanie, przede wszystkim konieczne jest, aby pomyśleć o przygotowaniu rury. Jego długość powinna wynosić co najmniej 12 cm, grubość – ok. 4,4 cm, po zmieleniu, konieczne jest, aby kanał (pistolet do polowania wodą rysunku pokazano poniżej). Wyciąć z reguły, o szerokości nie większej niż 0,5 cm. Wszystko to jest konieczne, aby wdrożyć ramrod. Następnie przymocować bezpośrednio poślizg. Tłok musi być wybrany dla niego szeroko.

Aby zamknąć, można użyć haka. Klamerka w tym przypadku odpowiedniego drewna. Jednak możliwe jest naklejenie plastra. Wtedy ważne jest, aby podłączyć pistolet do przypalić. Tylko wtedy możliwe jest ustawienie motorem. Przynajmniej to powinno być w średnicy 3,5 cm. Sploty dla takich modeli jest rzadko używany. Lin z zestawem spustowym trwać.

Hawajskie broni z nakładkami metalowymi

Zrobić z klocków metalowych hawajskiej pistoletu polowania z rękami bez problemów. W tym standardzie niezbędne jest przygotowanie rury około 12 cm. Długość krawędzi łatwo zmielić na dowolnym komputerze. Potem, już wypchane poduszki. Z przodu z nich muszą być montowane w odległości 2 cm od krawędzi. W tym przypadku, powierzchnia tylna są zamontowane na 2 cm dalej. Wszystko to jest niezbędne w celu zapewnienia bagażnik klatce.

Ale przed tym, wiele eksperci radzą, aby przebić się przez kanał na krawędzi rury. Sear w pistolecie można zainstalować dopiero po wykładzinie. Wtedy ważne jest, aby uzwojenia. Po tym, Lin odbędzie się w pistolecie jest dość trudne. Następnym krokiem jest ustawiony wycior. Młot może być używany z dowolnym komputerze. dylatacje w tym przypadku nie ma zastosowania.

Pistolet z dwoma sprężynami

Tego typu spear pistolet zrobić z rękami jest trudne. W tej sytuacji, klip chcesz użyć szerokie. Jednak praca musi zaczynać się od standardowego wyszukiwania rury do bagażnika. Po tym, możliwe staje się podłączyć tnący i klip. Wielu ekspertów zaleca również, aby cewki na krawędzi beczki.

Kauczuki zatem stosować, jeśli to pożądane. Martial sprężyny muszą być przymocowane bezpośrednio do osi. Jednocześnie one stykać się z Lin nie powinno. Po zamocowaniu motorem można zainstalować podajnik. W tym samym poślizg powinien być umieszczony w pobliżu klatki. Można użyć uzwojenia. Niektórzy też wolą zatrzask, ale można rozważyć opcję butów.

Model Air z zaczepem na bezpiecznik

Zbierz speargun pneumatyczny z rękami na polowanie jest możliwe tylko wtedy, gdy pod ręką, istnieją części maszyny. Pierwszy lufa zostaje usunięty. W tym przypadku uchwyt jest przymocowany do dolnej części zagłębionych około 4 cm. Dalsze należy ustawić zaczep kurkowy. Szczeliny dylatacyjne są zainstalowane w tym samym czasie nie we wszystkich przypadkach. W tej sytuacji wiele zależy od typu bezpiecznika. Ramrod z pistoletu musi być zamocowana na dnie klatki. Zatrzask bezpiecznik jest ustawiony przez Lin. Konieczne jest, aby spojrzeć na podajniku. W przypadku zmiany stanowiska, nie należy dotykać osłony dzwonka.

Urządzenie prostokątny podajnik

Urządzenie do pistolet wodą podajnika prostokątnym polowanie przypomina modyfikację zacisku. Pierwszy model należy wybrać rurę. Jej grubość minimalna powinna wynosić 10 cm. Następnie należy przystąpić do cięcia kanalików. Ich grubość powinna wynosić co najmniej równej 0,6 cm. Ponadto, możliwe jest wytworzenie pasa. Klip w tym przypadku lepiej jest zainstalować po szept.

Bezpiecznik używane w razie potrzeby. Ponadto, aby włócznia broń własnymi rękami, to jest dość gęsty uzwojenia. Wszystko to jest niezbędne do powrotu nie było świetne. Oś do broni najczęściej wybierane rodzaje stali. Sear można stosować aluminium. Szczeliny dylatacyjne dla różnych modeli dopasowanie. Podajnik na końcu pracy należy dokładnie zmielić. Polozok nie powinno boleć.

Urządzenie podajnik trapezowy

Z podajnikiem trapezowej jak zrobić broń do polowania podwodnego? Do montażu takiej modyfikacji, trzeba zacząć ze standardowych pustych beczek. Aby to zrobić, można użyć zwykłej rurki około 5,5 mm. Kompensator ustawić bardziej odpowiedni po klatce. W tym przypadku, sprężyna jest konieczne zastosowanie średnicy około 2,3 cm. Podajnik najczęściej stosowane tworzywo sztuczne. W celu ustalenia go bezpiecznie, należy użyć zatrzask. Następnie ustawić mechanizm spustowy. Aby pożyczyć jego najlepszy z pistoletu. Jeżeli sprężyna iglicy zestaw jest dość duży, a następnie na dole można postawić blok.

Zastosowanie tworzyw sztucznych Polozkov

Z plastikowych prowadnicach jak zrobić broń do polowania podwodnego? Przede wszystkim wymaga, aby wybrać dobry klip. W tym przypadku, gdy lufa mogą być wytwarzane z rury. Jego długość wynosi co najmniej 80 cm. Elektrody można stosować do pnia kauczuku. Sprężyną na broń jest zainstalowany tylko po szept. Pierwsza krawędź wykładziny musi być dokładnie czyszczone, aby uszczelnić.

Ponadto, ważne jest, aby dbać o rany. W niektórych przypadkach jest ona wykonana z drutu aluminiowego. Ponadto, aby włócznia broń własnymi rękami, zestaw lin mały. Skid w kontakcie z nim nie powinno. Podajnik jest zamontowany powyżej bezpiecznika. W tym przypadku, spust najlepiej pożyczyć z pistoletu pneumatycznego.

Użycie wydrążonych ramrods

Z wydrążonego pistoletu ramrod polowania rękoma (dane przedstawione poniżej) mogą być wykonane w konwencjonalnej rurze. guma podszewka często używane do niego. W tej klatki jest dobierana w zależności od średnicy rury. Przede wszystkim ustaw kurkowego. Aby dokonać włóczni pistolet z ich rąk, to trzeba naprawić motorem. W niektórych przypadkach jest ona ustalana na małym hakiem.

Uzwojenia w tym przypadku jest najczęściej stosowany typ aluminium. W tym przypadku, uszczelnianie broni zależy od typu linii. Jej szerokość powinna wynosić co najmniej 3,5 cm. W tym przypadku można mieć nadzieję pokrywać Sear. Kompensatory w takich urządzeń są dość często używane. Mechanizm spustowy może być używany z traumatyczne pistolet. W tym przypadku, zatrzask należy L-kształtny. Podkładki pod koniec prac muszą być wybrane bardzo starannie. Wycior ustala się dopiero po ustalające zacisk.

Broń na kompensatora

Zbierz kompensator włócznia pistolet z ich rąk jest trudne w dzisiejszych czasach. Jednakże, jeśli masz pod ręką dane z traumatyczne pistolet, wszystko staje się dużo łatwiejsze. Pierwszym krokiem jest, aby podnieść duży blok. Ich szerokość powinna wynosić co najmniej 6,5 mm. Kanał powinien zrobić na niej około 2,3 mm. Jednocześnie zaczep kurkowy musi być ustalona na cewce aluminium. Na krawędziach tułowia powinna być ustalona haka. Aby zainstalować uchwyt bezpiecznika musi być zabezpieczona. Ich szerokość powinna wynosić co najmniej 4,5 cm. W tym przypadku Ramrod odpowiednie wgłębienie.

Lin broni trzeba podnieść dość długo. Ze względu na to, kompensator może zostać zainstalowany na jej podstawie. Podajnik powinna być umieszczona w klatce. Należy również pamiętać, że kompensator nie może stykać się z mechanizmem Kurkov. Gdy zatrzask ten powinien być od niej w odległości około 2 cm. Tak więc, gdy bezpiecznik kompensator nie zachodzą na siebie.

Model z ciągłym lin

Modele z ciągłym dzisiaj lin są uważane za najbardziej powszechne. Cechuje ich zwartości. Należy również pamiętać, że szeroki przypalić modeli nie zainstaluje. W tej klatki odpowiedniej odmiany. Montaż karabinów w tym przypadku konieczne jest, aby zacząć od tułowia. Śruby należy zabezpieczyć zarówno w przedniej i tylnej części. Po tym zestawie klipu.

Jeśli jest to zrobić samemu, należy obliczyć z góry długość kurkowego. Ważne jest również, aby pamiętać, że krawędź klatki należy dokładnie zmielić. Można to zrobić z plikiem. Następnie montowane bezpośrednio lin. Następnie można przystąpić do bezpiecznika. Przynajmniej zamontowany drążek czyszczenia i mechanizm spustowy. Gdy kondensator będzie, a następnie ustaw działania sprężyny.

Zastosowanie aluminiowej cewki

Domowej roboty pistolet włócznia z cewką aluminiową można znaleźć dość często. Uszczelnianie to uzwojenie stanowi dość wysoką jakość. Rozpocząć montaż standardowych broni możesz od tułowia. W tym klipie lepiej wybrać małą szerokość. Zatem, cewka trafi do sterty. Sear na lepsze bronie odebrać na trzy ząbki. W tym przypadku bezpiecznik wybrany oddzielnie.

Wiele w tej sytuacji zależy od wielkości linii. Kompensator musi być zainstalowany jako ostatni. Ponadto, ważne jest, aby zwrócić uwagę na spuście. Niezależnie zrobić to dość trudne. Mając to na uwadze, to lepiej wykorzystać dane z pistoletu pneumatycznego.

Broń podwójny bloker

Do tej pory te modyfikacje są dość rzadkie. W tym przypadku problem polega na tym, że bezpiecznik jest wymagany, aby zablokować w kształcie litery T. Dostać go w naszych czasach dość trudne. Należy również pamiętać, że wyzwalacz muszą być stosowane z pistoletu pneumatycznego. Jego zęby są małe, nie należy dotykać bezpiecznik.

Model z nakładką

Modele z nakładkami są najbardziej powszechne. Jako część uszczelki są dziś uważane za najlepszy. Rozpocząć montaż broni palnej z pustej beczki. W tym klipie jest ustalona dopiero po szept. Bezpośrednio płyta powinna być zabezpieczona za pomocą kleju. ich grubość powinna wynosić co najmniej 2,2 mm. Jeśli wycior w modelu wykorzystywanym jest dość długa, pokrywa musi być odciągany do klatki. W końcu nie będzie naprawić tylko zatrzask na pniu.

Model z ciągłego nawijania

Dokonać model z ciągłego nawijania uzwojenia można przygotować z wyprzedzeniem, jeżeli rura z szerokim zaciskiem. Sear wiele w tym celu zaleca się stosowanie trzech ząbków. Zainstalować plik musi być bardzo ostrożny. Szerokość powinna zbiegać z lin. Po naprawie można przejść bezpośrednio do rany. Jednocześnie na ramrod nie powinny zostać nałożone.

Po zakończeniu prac mają możliwość podjęcia kompensator. Mocuje bezpośrednio podajnika sprężyny powrotnej. Wielu ekspertów w tej sytuacji zaleca się stosowanie zatrzask w kształcie litery L. Pod koniec pracy zablokuje tylko spust, które mogą zostać usunięte z każdego pistoletu.