285 Shares 1381 views

Light Box: produkcja i rodzaje oświetlenia

Dzisiaj, kasetony są jednymi z najbardziej popularnych wzorów w reklamie zewnętrznej. Są one wykorzystywane w projektowaniu każdej platformie obrotu oraz wspierać markę. Takie Popularność ID nie jest zaskoczeniem, ponieważ skuteczność reklamy jest dość wysoki. Prawie wszystkie firmy kupił pole światła. Dzięki czemu nie wymaga ogromnych inwestycji, a więc koszt usługi jest do zaakceptowania.

Co to jest Lightbox?

Pojawienie pudełku światła może być różny, ale istota pozostaje ta sama. Schowka jest konstrukcją, która ma przezroczysta powierzchnia. Jest stosowany do reklamy, co jest wyraźnie widoczne w każdej chwili ze względu na źródło światła znajduje się w środku.

Rodzaje kasetony

Layboksy w zależności od celu i zakresu stosowania można podzielić na typy:

– znaki;

– kasetony.

Nakładają one dość wysokie wymagania efektywności przetwarzania zależy od reklamy. Powinny one wyglądać świeżo i przyciągające wzrok. Skrzynki lekka produkcja – poważne wyzwanie, ponieważ są to firmy obsługujące karty i producentów. Poza laytbokssy może on być stosowany jako ozdoba budynku. Są łatwe w użyciu i są często wykorzystywane do krótkoterminowych działań zamiast papierowych plakatów.

W zależności od typu struktury są kasetony, są one podzielone na kategorie:

– proste;

– kręcone;

– panel, wsporniki mocujące, które są zamocowane prostopadle do budynku.

Szyldy produkcyjne, kasetony mogą mieć różne odmiany. Artykuły mogą być jednostronne, stosowany jako szyldów i dwustronnej.

Powierzchnia artykułu może być wykonana z różnych materiałów:

– poliwęglan;

– pleksiglasu;

– transparent;

-kompozita.

Wszystkie te materiały są mocne, trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników. Zwykle stosowane jako podświetlenie rury fluorescencyjne.

„Profesjonaliści” kasetony

Każdy przedsiębiorca wie, że sukces reklamowy powinien być widoczny. To dlatego wybiera pole światła. Produkcja różnych modeli pozwala wybrać najkorzystniejszą opcję, aby poinformować potencjalnych klientów o swoim produkcie lub usłudze. Skrzynki pracować dzień i noc, więc wybór na ich korzyść robić wiele instytucji, centrów i klubów.

Oprócz zalet kasetony są:

  • Łatwe w obsłudze. Taka reklama może być łatwo oczyścić z brudu i kurzu, a wymiana lampy nie jest trudne.
  • Trwałość. Wszystkie materiały, które go do produkcji lekkich skrzynek, trwałe i niezawodne, tak że nawet po latach produktu nie traci pierwotnego wyglądu.
  • Możliwość wymiany plakatów. W razie potrzeby można zastąpić reklamę, bez zmiany ramki. To oszczędność pieniędzy, ponieważ wydruk na papierze jest znacznie tańsze.

technologia produkcji

Produkcja kasetony mogą być wykonywane przy użyciu różnych technologii. Podstawą trwałego materiału, który będzie zapewniał sztywność, taki jak aluminium lub ze stali tworzywa sztucznego. Zwykła plastikowa jest stosowany znacznie rzadziej. Wewnątrz modułu zamontowany jest źródło światła fluorescencyjnego, halogen, lampy neonowe albo diod LED.

Jest on przymocowany do płyty ramy, która jest wykonana zgodnie z wymiarami kasetonu. Reklama jest stosowana z folii samoprzylepnej lub wydrukowane na specjalnym filmie. W ostatnich latach zyskuje popularność wzrasta drukowanie sitodrukiem.

Przedsiębiorcy doceniają, że jest możliwe w krótkim czasie, aby kupić pudełko światła. Produkcja standardowych modeli umieścić na strumień, więc można zawsze znaleźć najbardziej odpowiednią opcję. W razie potrzeby, wielu producentów są gotowi wykonać indywidualne zamówienie.

Oświetlenie lampy fluorescencyjne

Wykonując reklama zewnętrzna, kasetony często oświetlania dokładnie świetlówki. Zakres zimno z najbardziej udanych w celach reklamowych. Zaletą jest również czas trwania prac – około 9000 godzin. Ważne jest, że konstrukcja kondensatorów kompensacyjnych zostały zamontowane. W przypadku ich braku znacznie zwiększonego zużycia energii, co nie jest najlepszym sposobem wpływu na działanie urządzeń elektronicznych.

neony

Produkcja wywieszek, lekkich skrzynek, które mają skomplikowany kształt, to jest niemożliwe bez neonowego oświetlenia. Jest on używany do zewnętrznego oznakowania i oświetlenia we wnętrzu. Z konkretnych efektów utworzyć kontur wokół koszy. Termin neon życie to 3-4 lata. Wady tej metody to duże zużycie energii elektrycznej i wysokiego napięcia. Skrzynki neon serwis trudne i wymaga pewnych umiejętności.

Klejone kasetony

Mają niewielkie wymiary, więc z powodzeniem stosować we wnętrzach. Pozostałe parametry są określane w zależności od tego, czy ma skomplikowany kształt pola świetlnego. Produkcja jest wykonana z pleksi i plastiku. Nieobecność obramowaniem daje schowka reprezentacyjny.

diody LED

Pokrycie to odnosi się do złożonych struktur o kształcie. Niewielki rozmiar diod LED, jasność i łatwość montażu sprawiają, że można tworzyć różne efekty. Ponadto, zużycie energii – minimum.

W zależności od tego, jak złożona struktura posiada znak Light Box, producent i rodzaj oświetlenia jest inna: mogą być instalowane lampy neonowe i fluorescencyjne lub diody LED są zamontowane.