821 Shares 6291 views

Bielizna odchudzanie odchudzanie i modelowanie sylwetki

Wiele osób uważa, że odchudzanie bielizny przeznaczony jest tylko dla tych kobiet, które mają dodatkowy ciężar lub rysunek, który musi zostać skorygowany. Ale w rzeczywistości nie jest to prawdą. Ten artykuł odzieży powinna być w każdej kobiecie, w pewnym momencie, że będzie to świetne rozwiązanie niektórych problemów.

Odchudzanie bieliznę, korektę rysunku było dawno temu, około IV wieku pne. Kobiety zawsze starał się dać jego form idealnych proporcjach i metod do osiągnięcia rezultatu nie odgrywają dużą rolę. Co do zasady, w dawnych czasach były popularne gorsety wieloryba wąsy, metalowe pręty i żyłki. Ten rodzaj bielizny odchudzającej nie było praktyczne, a często nawet szkodliwe dla zdrowia. Ale dziś, wszystkie wady postać można łatwo zamaskować za pomocą specjalnego zestawu bez szkody.

Jaki jest pożytek z ubrania dla korekcji figury

Cóż, po pierwsze, komplet bielizny jest w stanie zapewnić dobre samopoczucie jego właściciela. Po tym wszystkim, ufności w odwołaniu wiele do kobiety, a uciskowe spodenki, koszulki, gorsety, a więc na pomoc wyglądać dobrze. Ponadto, bielizna korygująca, w niektórych przypadkach jest to niezbędne do korzystania ze względów medycznych. Odnosi się to głównie do bandaży, specjalny pas i pończochy. Po pierwsze, co do zasady, przeznaczone do utrzymywania brzuch w czasie ciąży. Pas nakazuje nosić ortopedyczne i rajstopy są bardzo przydatne dla żylaki.

Jak wybrać właściwy rozmiar

Wyszczuplający bielizny wyszczuplający wzrokowo zmniejszenia postać co najmniej jednej wielkości. Ale nie należy się spodziewać, że kupując zestaw, tym mniejsza możesz się cieńsze, na przykład, w dwóch rozmiarach. Kit, że nie nadają się pod względem wielkości, w najlepszym razie, nie będzie miało pożądany efekt, a co najgorsze, nie zaszkodzi też ściskając naczyń. Dlatego wybierz bielizna powinna być ściśle w oparciu o rzeczywiste, zamiast pożądanej wielkości.

Reszta jest do przestrzegania jej celów, to skupić się na obszarach, które chcesz ustawić na rysunku. Aby zmniejszyć biodra wizualne i pośladków należy dobrać wysokie waisting majtki, spodenki lub spodnie. Gorsety, wdzięk i ciało sprawi, że talia cieńsze. Specjalne pasy przeznaczone są do utjazhki brzucha. Na dekolcie korekcyjnych wykorzystujących specjalne koszulki kompresji lub bustier.

Odchudzanie po porodzie bielizna

Po porodzie kobiety powinni natychmiast umieścić na specjalnej poporodowym bandażem lub gorset. Warto zauważyć, że w zasadzie jest to możliwe nosić bandaż, który nosił w czasie ciąży. Pozycja ta jest wymagana w celu żołądek nie SAG. Nie możemy pozwolić mu pozostać w tym stanie, nie tylko ze względu na piękno figury. Konieczne jest, aby dokręcić nieco i wspierania organów wewnętrznych. Odchudzanie bieliznę pomaga stworzyć niezbędnego ciśnienia oraz przyczynia się do szybszej redukcji skóry rozciągania.

Co sprawiło,

Odchudzanie bielizna odchudzanie musi koniecznie rozszerzają się i kurczą. naturalne materiały w celu zapewnienia takiego efektu nie można w związku z tym, część takiej odzieży z pewnością są włókna syntetyczne. Zasadniczo syntetyki połączeniu z naturalnych materiałów. Wersja izolowana zawarty jest bawełna i len jest wliczone w letnim jedwabiu. Ponadto, jako część obowiązkowo mieć Lycra. Spełnia i pościel, w której obecny jest nylon. W tym przypadku należy wybrać inną opcję, ponieważ nylon nie jest najbardziej odpowiedni materiał na bliskim kontakcie ze skórą.

Jak nosić

Zasadniczo odchudzanie bielizny jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i stałych. Zgodnie z zestawów garnitur koloru i lekkie ubrania jednolitego koloru. Pod ubraniem ciemnych kolorach – czarnym. Noszą takie zestawy mogą być praktycznie żadnych ubrań, ale oczywiście muszą być ukryte pod ubraniem. Oczywiście, można wybrać model i półprzezroczystego ubrania jeśli chcesz, które wyglądają bardzo atrakcyjny i elegancki. Jeśli mówimy o ciasną odzież, która jest w rzeczywistości, to jest takie zestawy zostały wymyślone dla niej. Odchudzanie bieliznę korygującą, prawdziwe kobiety, które, w zasadzie, entuzjastyczny i pozytywne, ukrywa wszelkie niedoskonałości figury, która tak wyraźnie podkreśla się obcisłą odzież.

Przeciwwskazania

Przede wszystkim należy zauważyć, że podczas noszenia takich ubrań powinien zdawać sobie sprawę z ostrożności. Fanatyzm może prowadzić do tragicznych sytuacjach. Ponadto, nie angażować się w pralni, która nadmiernie twarde rzeźbienie efekt. Zestawy te nie są zalecane do noszenia zbyt długo, najwyżej kilka godzin. Przeciwwskazane odchudzanie bieliznę i tych, którzy mają problemy z układem sercowo-naczyniowym. W tym przypadku kompresji naczyń krwionośnych może zaszkodzić zdrowiu, więc przed dostosowania pozycji, powinno się skonsultować się z lekarzem.