155 Shares 6684 views

"Fili" – wodne Palace: opis, adres, ceny, opinie

Idź do sadzawki należy rozpocząć jak najwcześniej. Pływanie tworząc mięśniowy gorset i prawidłowej postawy i wzmacnia układ odpornościowy. Chcesz SARS i przeziębienia pomijany przyjęcie dziecka? Wtedy czuć się swobodnie rozdawać je w grupie pływania. W Moskwie, dużo dobrych odcinków, ale Pałacu Sportów Wodnych „Fili” wie wszystko. I nie wiem, czy nie wzrosła więcej niż jedno pokolenie dzieci. Otwarty w czasach sowieckich, to zawsze był znany z dobrej kadry trenerskiej. Wielu z tych, którzy zaczęli trenować w tych murach, poczyniły znaczące postępy w sporcie.


Wczoraj, dziś, jutro

Pałac Sportów Wodnych „Fili” działa już od ponad 30 lat. Powierzchnia zabudowy wynosi 7300 metrów kwadratowych. m. Istnieją trzy baseny funkcje tutaj. Ponadto, istnieją sauna, duże i małe siłownie. Niektórzy są sceptyczni sowieckiej spuścizny, biorąc pod uwagę to staromodne i przestarzałe. W rzeczywistości, sporty wodne pałac „Fili” – to nowoczesny ośrodek, który doświadczył wielkiej renowacji i restrukturyzacji, a dziś cieszy się ogromnym powodzeniem.

opis

master bath jest kubek 50 metrów długości. Wypełnione czystą wodą, jedna ścieżka jest podzielona na osiem głębokość od dwóch do sześciu metrów. Pałac Sportów Wodnych „Fili” skupia się bardziej na przygotowaniu rezerwy olimpijskiej, ale istnieje możliwość zakupu jednego abonamentu. Dla dzieci i dorosłych jest możliwość prowadzenia zajęć w aerobik w wodzie i pływanie szkolenia z instruktorem. Ich plan jest dobrze przemyślany, tak aby wzajemnie nie będzie kolidować z grupą.

Oprócz dużego basenu, sporty wodne pałac „Fili” jest wyposażony w dwa małe. Pierwszy jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. On długość 17 metrów. Wreszcie, nie jest „powitalny” dla najmłodszych, od 4 do 8 lat.

przebiegi

Pierwotnie otwarty do nauczania dzieci pływać, pałac działa na systemie subskrypcji. Czas ustalony z góry. Dlatego wizyty jednorazowe są w zależności od dostępności. Oprócz szkoleń, istnieją gry i mistrzostwa w piłce wodnej.

W pałacu sportów wodnych są bardzo ściśle monitorowane przez badania lekarskie. Świadectwo nie może być uzyskane bezpośrednio od basenu. Aby to zrobić, trzeba przejść testy i zostać zbadane przez lekarza dermatologa. Dokument ten daje możliwość uczestniczenia w zajęciach dokładnie trzy miesiące, a potem trzeba będzie powtórzyć badanie.

oczyszczanie wody

Całkowity brak zapachu chloru – jest pierwszą rzeczą odwiedzający zauważy, kiedy pierwszy raz odwiedzić sportów wodnych Palace „Fili”. Liczba rodziców, którzy kierują dzieci do szkoły tu podkreślić, że po modernizacji i renowacji tutaj było nawet lepiej niż to było wcześniej.

Basen jest wyposażony w nowoczesne systemy uzdatniania wody. Umożliwia to zmniejszenie o połowę zawartości podchlorynu w wodzie, to jest zupełnie bez przerywania jednego z normami sanitarnych epidemiologicznych.

Jak się tam dostać

Basen znajduje się pod adresem: Moskwa, Big Filevskaya Ulica 18a. Większość mieszkańców stolicy znać dobrze okolicę. Aby się tu dostać, jest najwygodniejsza do metra. Aby to zrobić, należy wysiąść „stację Bagrationowskaja”, a następnie przejść pieszo około 15 minut w kierunku Pałacu Kultury. Gorbunova. Uważają, że jesteś na miejscu. Jeśli jest to deszczowa pogoda, można przejść jeden przystanek na autobus numer 2 lub numer 39. Jeśli nie zgubić, zadać przechodnia o lokalizacji Wielkiej Filevskaya, albo jeszcze lepiej, powiedz nazwę basenu. Na pewno zapyta właściwy kierunek.

harmonogram

Pierwsza sesja zaczyna się o godzinie 07:00 tutaj. Chcąc więc wcześnie, aby przyjść do pływania trochę, dlatego nie ma zniżki dla skowronków w 50%. Ostatnio zaczyna pływać na 22:00 jak basen do 23:00. W związku z tym trzeba będzie kolejne 15 minut do wyschnięcia, a opuszczenie lokalu.

Idąc do sesji, nie zapomnij zadzwonić do administratora. Tak jest w przypadku, gdy nie masz zakupionego abonamentu, które będą malowane podczas wizyty. Każdego miesiąca w ciągu ostatnich dwóch lub trzech dni, włącznie zostały uniemożliwione. W tym okresie goście nie brać. Ponadto od początku lipca do 20 sierpnia, instytucja jest zamknięty z powodu remontu. Dlatego w miesiącach letnich, planować wycieczki na wodach otwartych.

Koszt zajęć

Luźne lub pojedyncza wizyta rano i wieczorem (7:00 i 22:00) będzie kosztować 250 rubli. W ciągu dnia cena rośnie do 400 rubli za sesję. Najbardziej ruchliwych godzinach – od 17:00 do 19:00. W tym czasie, cena maksymalna 450 rubli. W weekendy i święta cena ustalona w ciągu dnia – 400 rubli.

Są też zniżki sesje, prawo do posiadania, że emeryci i weteranów, a także pełne studentów studiów stacjonarnych. Pamiętaj, aby mieć certyfikat potwierdzający prawo do świadczeń. W tym przypadku koszt wyniesie 250 rubli o każdej porze dnia.

subskrypcje

To jest ich zwykle i stają się ci, którzy są stale odwiedzane przez sportów wodnych pałacu „Fili”. Ceny w tym przypadku są bardziej akceptowalne, a za każdym razem trzeba wykonać dokumentów znika samoistnie. Na sesje poranne i wieczorne zapisów na 4 sesje będzie kosztował 900 rubli, a 24 razy – w 4300 p. Jeśli wybierzesz dzień (od 7:00 do 16:45), ilość zmian. Teraz jest 1500 rubli. Wizyta 4 i 7500 24.

W uzupełnieniu do swobodnej żeglugi i specjalistycznych grup roboczych w trzech obszarach:

  • lekcje pływania;
  • poprawy żeglugi;
  • aerobik w wodzie.

Zajęcia grupowe odbywają się od poniedziałku do niedzieli. Cena jednej – 300 rubli. Oddzielnie wykonana zsynchronizowanego trening pływacki dzieci i freedivingu – dorośli.

zamiast wniosku

Pałac Sportów Wodnych „Fili” nie jest do niczego jest bardzo popularny. Sądząc po opiniach gości, jest to jeden z najlepszych stosunek jakości do ceny „”. Ogólnie rzecz biorąc, miasto uważane jest za niski koszt abonamentu, usługa jest zaskakująco przyjazny.

Wszędzie panuje czystość, w szatni nie kałuże, wszystko po prostu lśni. Chcę wrócić tu ponownie, po prostu powiedzieć tak stałych klientów. Jeśli lubisz pływać, zapraszamy do przyłączenia się do instytucji zwiedzających. Wielu ludzi, w ich opinii, że z ostrożnością po raz pierwszy przyszedł w post-basenie. I podczas gdy wewnątrz, rozumiemy, że warto częściej odwiedzać. Ładny, rustykalny, funkcjonalna, bez sensu i bez widocznych wad.