694 Shares 6245 views

Jak rozpoznać kłamstwo


Ustal osoba kłamie, czy nie, to nie jest takie proste. Można to zwykle wykonywane przez słowa, zachowania, niewerbalne sygnały. Jednak nawet oni nie mogą zagwarantować doskonałe rezultaty. Leży w życiu wszystko. Jednak większość ludzi niewinnych leżą ograniczonych obszarów.

Co do zasady, mówić prawdę stało się zwyczajem, na pytanie „jak się masz” i innych podobnych tematów. Jednak w niektórych przypadkach oszukiwanie idzie zbyt daleko, może mieć nawet do zależeć ludzkie życie. Poznania technik, jak rozpoznawać kłamstwo, istotne jest, na przykład, w biznesie. Jest to bardzo ważne, jako partner lub towarzysza uczciwy. Jednym ze sposobów wykrywania kłamstwa jest monitorowanie zachowania danej osoby.

Wiadomym jest, że ten, kto ukrywa swoje prawdziwe intencje, czy mówi prawdę, bardzo nerwowy, a czasami nawet bardzo drobnych spraw. Podczas rozmowy kłamie w każdy możliwy sposób, może on zostać zawieszony jego rozmówcy. Tym razem oznakowanie w jednym miejscu, a jeśli chce opuścić lub pod palącym gleby, pokrywając usta i ręce, i drapiąc się po nosie. W tym przypadku, jeśli osoba tert podbródek, jest prawdopodobne, że te wątpliwości.

Aby zrozumieć, w jaki sposób zdefiniować kłamstwo, konieczne jest, aby zrozumieć procesy ludzkiego ciała. Pierwszym z nich jest znajomość właściwości układu nerwowego. Na przykład, od dawna wiadomo, że kłamcą jest zwiększona potliwość. Jest to reakcja organizmu, to mimowolny niemal niekontrolowany.

Innym sposobem wykrywania kłamstwa, leży w słowach człowieka. Mówiąc o czymś, co naprawdę nie był kłamcą zostaną dodane do obrazu z wielu różnych szczegółów, detali, szczegółów, które nie są do tego stopnia, co dzieje się w żaden sposób. Obserwując mowę człowieka, a może złapać oszukuje znaki. Na przykład, leżący około zostaną kaszel, odchrząknął, diametralnie zmienić ton, powiedzmy uduszona. Nadmierna ekspresja emocji może być również sygnałem nieprawości.

Próbuje dowiedzieć się, jak rozpoznawać kłamstwo, nie bądź zbyt pewny siebie i przyjąć każdy objaw drapanie nosa kłamcą. W rzeczywistości, człowiek jest bardziej skomplikowana niż się wydaje. Ustal kłamstwa tylko przez dłuższą obserwację ludźmi. To może stać się niezbędną podstawą dla rozwoju wglądu. Jak rozpoznać kłamstwo, jeśli dana osoba nie pokazuje emocji, nie nerwowy i nie daje go w słowach?

Aby to zrobić, nie są oczy. Shifty oczy mogą sygnalizować brak szczerości. To nie znaczy, że głośnik musi spojrzeć mu prosto w oczy, oczywiście. W widoku można znaleźć, mówi osoba lub uzupełnić historie. W celu zapewnienia prawidłowej oceny otrzymanych informacji od źródła, jest to konieczne w celu uzyskania całościowego obrazu rozmowy.

Jeden lub dwa sygnały nie mogę powiedzieć na sto procent, że on kłamie. Ale jeśli wszystkie objawy w kompleksie, to jest warte rozważenia. Nie wiedząc, jak rozpoznać kłamstwo, wielu czuje narażone na oszustów. Jednakże, po otrzymaniu informacji o tym, jak to zrobić, trzeba mnóstwo zagadek, na które odpowiedzi można uzyskać tylko poprzez doświadczenie. To doświadczenie pozwala nam dostrzec te małe rzeczy, które przedostały się przez początkujących wyglądać. Z biegiem czasu, ci ludzie mają intuicję, rodzaj szóstego zmysłu, które nie mogą być zastąpione żadnymi instrukcjami. Niektóre wynika to z jakości zawodu.

Wiadomym jest, że dana osoba jest bardzo bogata mimika, a także odcienie głosie. Dlatego nieszczerość, tak, przejawia się w zachowaniu. W pełni kontrolować wszystkie przejawy ludzkiego ciała nie jest w stanie. Fałszywy uśmiech lub symulowane radość trochę, ale różnią się od rzeczywistych zmysłów. Nawet te osoby, które są profesjonalnie nauczyli się kłamać, nie można całkowicie ukryć objawy.