797 Shares 4862 views

Oleg Jankowski: filmografia, najlepsze role

Partia robotnicza, awanturnicy, szalony geniusz – jakiś sposób udało się umieścić na ekranie Oleg Jankowski. Filmografia jednego z najwybitniejszych aktorów ZSRR i Rosja ma około 80 ról, różniących się od siebie nawzajem. Wśród nich są komedia, dramat, akcja, historia. Z tego co zdjęcia powinny rozpocząć znajomość z twórczością artysty?

informacje biograficzne

Od prostego chłopca z Kazachstanu do słynnego aktora – ciągnął długą drogę do Oleg Jankowski. Filmografia, biografia aktora, który zmarł w 2009 roku, wciąż budzą zainteresowanie wśród dziennikarzy i fanów. Urodził się w 1944 roku, stając się najmłodszym dzieckiem swoich rodziców, którzy mieli już dwóch synów. W 1951 roku rodzina przeniosła się z Kazachstanu do Saratowa. W 1953 roku zmarł jego ojciec, matka i troje dzieci znajdują się w trudnej sytuacji finansowej.

Odsetki w teatrze udał się do Olega ze starszych braci. Debiutował na scenie odbyła się w wieku 14 lat w Mińsku, gdzie chłopiec mieszkał tymczasowo z bratem Rostislav. Starszy brat, który mówił w lokalnym teatrze, proponuje się zastąpienie chorego młodego artystę. To doświadczenie doprowadziło Mińsk przyszłego aktora, aby wprowadzić Saratov Theatre School.

Oleg Jankowski: gwiazdy Filmografia

Mini-serial „The Shield i Miecz” – pierwszy występ aktora w filmie, który miał miejsce w 1968 roku. Scout Genrih Shvartskopf – znak, który przedstawiał Oleg Jankowski. Filmografia zaczął z przedstawicielem obrazu „złotej młodzieży”, który mieszkał w Niemczech podczas władzy Hitlera. Aktor doskonale udało natarcia obraz, który nie może żyć bez bezczynnych świąt.

W tym samym roku został zaproszony do przyszłej gwiazdy w obrazie, który przyniósł Oleg prawdziwą sławę. To był zespół „były dwa towarzysze”, w którym nadano rolę głównego bohatera. Żołnierz Armii Czerwonej Andrei – obraz, który następnie próbował na Oleg Jankowski. Filmografia nabyte żywą opowieść o młodym człowieku, który jest przetrzymywana przez Machno podczas operacji zwiadowczych. Niestety, bohater czeka na tragiczny koniec – śmierć.

Top obraz 70

Dwa znaczące role oznaczało, że reżyser, który pamiętał z Oleg Jankowski. Filmografia młody artysta ma nową ciekawą drogę w 1972 roku, kiedy został zaproszony do dramatu „zawodników”. Młody człowiek dostał rolę ambitnego pewnych siebie marzenia sportowców wielkich zwycięstw.

„My Sweet Tender i Bestia” – dramatyczna historia, stworzona w 1978 roku. Uczestniczyła w nim przyniosła aktorowi Kazachstanu tytule symbol seksu w tym czasie. Jego postać – miłość sędziego śledczego, który nie odwzajemnia, choć ma atrakcyjny wygląd.

„To Munchhausen” jest uważany za jeden z najlepszych zespołów w których Yankovskiy Oleg Iwanowicz oznaczonych gwiazdką. Filmografia aktora w 1979 roku uzupełnił tę wspaniałą przygodę dramat. W nim musiał przyzwyczaić się do roli prawdy poszukujących i marzycieli.

Interesujące folie 80

W latach osiemdziesiątych i nie przestaje być aktywnie usunięte Yankovskiy Oleg Iwanowicz. Filmografia gwiazdek stale zyskuje nowych osiągnięć, jeden z najbardziej znanych w tym okresie – część w filmie „My, niżej podpisani”, wydanej w 1981 roku. Rola muzyki w dramacie społecznym – członek komisji, które zostały zmieszane. Oleg znakomicie wykazał zdolność zmieniania swojej postaci w zależności od sytuacji.

Kolejny obraz, który jest w rankingu w kategorii najlepszych prac Jankowskiego – Drama „Flights w snach iw rzeczywistości”, wydany w 1982 roku. Aktor dostał rolę człowieka w obliczu kryzysu wieku średniego. Charakter dotyczyły konfliktów w rodzinie, że cierpi z powodu skrajnego entuzjazmu młodych, kłótnie z przyjaciółmi i współpracownikami. Aktor nazwał obraz bohatera naszych czasów.

To nie koniec udanych projektów filmowych, stworzenie, które od 80 lat brał udział Oleg Jankowski. Filmografia, z udziałem – nazywając to wszystko nie można nie wspomnieć o „The House That Built Swift”. Komedia został nakręcony w 1982 roku aktor pojawił się jako główny bohater. Jankowski jako „chory” to film, który zapamiętał historię Guliwera, starając się przekazać swój wizerunek jak najdokładniej.

Co jeszcze zobaczyć

Aktor aktywnie działał prawie aż do śmierci, zachwycając fanów z nowych ciekawych ról. Ze zdjęć, które pojawiły się w latach 90., nie przegap filmu „królobójstwa”. Dramat psychologiczny z elementami mistycyzmu pozwoliło artyście przedstawiają dwa znaki na raz, dostając za utalentowanego gry „Nick”.

Później taśma została usunięta w 2000 roku: „Chodź Spójrz na mnie” – komedia z elementami dramatu. Film jest ciekawy nie tylko dlatego, że jest usuwany Jankowski, ale fakt, że aktor próbował swoich sił jako reżyser. Postać gra jest inna wigor, obdarzona naturalnym wdziękiem, kocha życie. Nawiasem mówiąc, w filmie zaangażowany i wnuk Oleg Iwanowicz.

Nie wspominając ostatnią pracę w gwiazdę filmową, ukończony w roku śmierci. Mówimy o dramacie historycznym „The King”, w którym wziął na siebie rolę życia metropolii w czasach Ivana Groznogo. Jankowski wspaniale wcielił błogosławiony.

Wszystko doskonały obraz, który wystąpił listy aktor jest trudne, istnieją inne interesujące filmy z jego udziałem.