570 Shares 7944 views

Sergey Donskoy: Biografia

Siergiej Donskoj – słynny krajowy męż. Obecnie jest federalnym ministrem zasobów naturalnych i ekologii. Jest prawdziwym doradcą stanu drugiej klasy.

Biografia ministra

Siergiej Donskoj urodził się w 1968 roku na przedmieściach. Urodził się w mieście takim jak Elektrostal. Jego rodzice zajmowali niskie pozycje w fabryce ciężkiej inżynierii. Moja mama pracowała regularnie, a mój ojciec był projektantem, którego zadaniem było projektowanie urządzeń do produkcji długich produktów i rur.

Sierżant Donskoj miał starszą siostrę, Annę. W szkole studiował dobrze. Nawet w dzieciństwie zacząłem aktywnie angażować się w sporcie, szczególnie w całym świecie.

W 1985 roku ukończył szkołę średnią i wstąpił na Uniwersytet Ropy naftowej i Gazu. Po siostrze. To prawda, do innego wydziału. Jeśli Anna studiowała matematykę stosowaną, a następnie Siergiej Donskoi wybrał specjalność "Automatyzacja i telemechanika".

To prawda, że nie od razu ukończył naukę. Od trzeciego roku został aresztowany. Służył jego kadencji w systemie korekcyjnym, po czym powrócił do college'u.

Kariera Don

Uniwersytet naszego artykułu kończy się w 1992 roku. Pierwszym miejscem pracy jest biuro projektowe "Gazpriboravtomatika". Nadzoruje automatyzację branży gazowniczej. Jednak w organizacji państwowej wynagrodzenie okazuje się tak niskie, że w ciągu roku decyduje się zrezygnować.

Donskoj zaczyna pracować w firmie maklerskiej, prowadzonej przez męża swojej starszej siostry Alexander Lurie.

Wkrótce ta działalność znacznie wzrosła, kiedy można było zjednoczyć się z inicjatorami grupy inwestycyjnej SINT – Vladimir Ashurkov i Anatoly Khodorkovsky.

Siergiej Donskoj, którego biografia zaczęła się rozwijać w pierwszych połączeniach biznesowych, zaczęła się jako zwykły broker. Bardzo szybko został awansowany do Prezesa jednej z firm wchodzących w skład holdingu. Jego głównym zajęciem był ogromny zakup kuponów od ludności i ich inwestycje w spółki energetyczne i paliwowe. Także biznes, do którego związany był Donskoj, miał interesy w przedsiębiorstwach przemysłowych.

Po realizacji najkorzystniejszej transakcji – sprzedaży 11% udziałów w przedsiębiorstwie petrochemicznym w Angarsku – partnerzy odrzucili projekt. Każdy zaczął własną działalność. Donskoy po raz pierwszy pracuje w firmie inwestycyjnej ATON u Yevgena Yurieva, a już w 1997 roku przejdzie do "Prema-invest". W dalszej karierze bohatera naszego artykułu kryzys 1998 roku ma wpływ. Jest cięte.

Kariera polityczna

W 1999 roku Donskoj zaczął pracować w Ministerstwie Energetyki Paliwowej. Szybko przemieszcza się z doradcy do kierownika departamentu, który nadzoruje przygotowanie i wdrożenie porozumień o podziale produkcji.

W 2000 roku pracował w departamencie finansowym Lukoil. Do jego obowiązków należeć będzie ocena projektów inwestycyjnych na rzecz rozwoju podwodnych akumulacji węglowodorów. Potem – do 2005 roku – kieruje firmą "Zarubezhneft".

Portfel ministerialny

Zanim został ministrem, Donskoy zarządzał korespondentką Rosgeologiya. Obejmowała ona około 40 największych przedsiębiorstw państwowych w tej branży. W maju 2012 roku został mianowany Ministrem Zasobów Naturalnych i Ekologii. W tym stanowisku zastąpił Yuri Trutnev. Wiadomo, że Igor Sechin zarekomendował ten wysoki urząd , pozostawiając rosyjskiemu rządowi pozycję szefa Rosnieft.

Na nowym stanowisku Donskoy natychmiast zrobił kilka głośnych wypowiedzi. W 2030 r. Przed swoim departamentem zadecydował o opracowaniu i produkcji 30 milionów ton węglowodorów na półce na Arktyce.

Jednym z priorytetów jego posługi jest stworzenie skutecznego systemu umożliwiającego dokładne prognozy pogody. Według Donskoja Sergey Efimovich, dokładność prognoz może osiągnąć 95%. Wszystko to odbywa się w celu znacznego zmniejszenia szkody w budżecie w celu wyeliminowania skutków nagłych negatywnych zjawisk naturalnych. Przede wszystkim powodzie, błoto i śnieżki.

Życie osobiste

Głowa Ministerstwa Przyrody jest żonaty. Jego żona, Tatyana, pracuje w szkole jako nauczyciel muzyki. Para przynosi trzech synów.

W ostatnich latach dochód rodziny wyniósł około 5,5 miliona rubli, z czego żona zarobiła około 3%. Wszystko inne – zasługa męża.

W posiadłości Donskoja znajduje się nieruchomość. W szczególności są dwa apartamenty. Wiadomo, że weekendowy minister preferuje spędzenie w pracy, odpoczynku tylko w niedziele. Spędza wolny czas rozmawiając z rodziną i uprawiając sport.

Ulubioną rozrywką Donskoi jest łowienie ryb. Jak sam przyznaje, pozwala mu siedzieć cicho i samotnie, w pełni odpocząć i myśleć o sprawach. Często mówi o swoich dokumentach połowowych Donskoy. To prawda, że są bardzo skromne. Największa ryba, którą udało się złapać, ważyła nie więcej niż siedem kilogramów.