544 Shares 3682 views

Teraz (karma): Description

Często właściciele kotów spierają się o to, co jest najlepiej karmić swoje zwierzęta. Niektórzy z nich uważają, że tylko produkty naturalne promowania normalnego wzrostu i rozwoju zwierzęcia. Inni wierzą, że zbilansowana dieta dostarcza gotową kocie potrzebne składniki odżywcze.


Muszę powiedzieć, że oboje mają rację. Jednak w pierwszym przypadku, dieta zwierzę powinno być sporządzone prawidłowo (to pomoże weterynarza), nie musi zawierać produkty z tabeli, a niekoniecznie w tym przypadku zwierzę powinno otrzymywać witaminy. Opcja druga karmienie jest atrakcyjna, ponieważ właściciel nie nie trzeba spędzać dużo czasu na codzienne gotowanie dla swojego zwierzaka. Ponadto w gotowej paszy zawiera wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla kota. Najważniejszą rzeczą jest, aby pamiętać, że właściciel musi być wysokiej jakości, takie jak, jedzenie NOW (dla kotów).

firma PETCUREAN

W 1999 roku mała firma rozpoczęła produkcję paszy. stał się on aktywnie używać świeżego mięsa i produktów rolnych. Firma rozpoczęła swoją działalność w Kanadzie. Nowe przedsięwzięcie wyznaczyła sobie cel – stworzenie racje tylko ze starannie dobranych składników, które spełniają międzynarodowe standardy jakości,

Dziś jest marką o światowym zasięgu, uznawane przez specjalistów na całym świecie, właścicieli zwierząt domowych, oraz, oczywiście, ich czworonożne zwierzęta domowe.

RSS Korzyści Teraz – zrównoważony skład

Jest to suchy środek spożywczy bezzernovoy zrównoważona zawartość tłuszczu i białka. Zawiera mięso bez kości z kaczki, indyki, łososia, warzyw i oleju kokosowego i świeżych owoców i warzyw, które są bogate w naturalne przeciwutleniacze.

Teraz – karma super-premium, w których doskonale zbilansowanej zawartości tłuszczów i białek. Dostępne dla kotów trzech grupach wiekowych. Ponadto, kompozycja paszy obejmuje enzymy, które są korzystne dla układu pokarmowego.

Brak podrobów

TERAZ – karma dla kotów, które nie zawierają część produktów ubocznych. Właściciele niedoświadczonych może zapytać: „Co jest nie tak z podrobami? To odpady zwierzęce (pióra, kości, itd.), Które żywią wielu producentów gospodarka przekształca się w głównym dodatku paszowego. Wynika to z faktu, że produkty uboczne tańsze źródło białka, które nie spełniają standardów jakości TERAZ.

Nie zawierają ziarno

Jak wiemy, są one 98% przypadków przyczyną alergii. Teraz – karma daje gwarancję 100% ochrony przeciwko tej podstępnej choroby, takie jak alergie. Wymienić ziarna i świeże warzywa, owoce i jagody, które zapewniają pełną dietę, jako naturalne przeciwutleniacze.

Brak tłuszczów zwierzęcych

tłuszcz drobiowy jest często stosowany w produkcji karmy dla aromatu i postaci granulowanej. To jest mniej kosztowne, ale to nie przynosi korzyści, takie jak oleje roślinne i oleje rybne.

Wyważona ilość tłuszczu

Nie wszystkie zwierzęta potrzebują tak dużo tłuszczu, który znajduje się w większości pasz. Karma dla kotów Teraz Natural Holistic zawiera umiarkowaną ilość niego. Z tego powodu jest ona odpowiednia dla kotów z nadwagą. Ponadto wielu właścicieli karmić koty i jest bardzo aktywna. Tłuszcze są niewątpliwie źródło energii, lecz nadmierna zawartość powoduje nadmiernego ciężaru, jak również problemy z trawieniem.

Prebiotyków i probiotyków w kompozycji

Substancje te mają korzystny wpływ na procesy trawienne, tworząc niezbędne flory jelitowej. Poprawiają wchłanianie składników odżywczych z pożywienia.

Enzymy dodaje się do granulatu, po zakończeniu wytwarzania paszy. To pozwala na utrzymanie ich własności w całości.

Popularne jedzenie: formuła Kitten

Jest to zrównoważony Holistic Kitten z piątego tygodnia życia do jednego roku. Składa się ze świeżych filet z kaczki, indyka, łososia, które są hodowane na farmach kanadyjskich. Może być stosowany do karmienia pielęgniarstwa i kotów w ciąży. Ta kompozycja Teraz – żywność, która zapobiega kępy sierści w żołądku zwierzęcia.

Producent zapewnia, że składniki odżywcze stosowane przyczyniają się do prawidłowego rozwoju kości i stawów.

Ziarno Darmowe Kitten

Bezzernovoy suchy pokarm przeznaczony dla najmłodszych przedstawicieli kota. Składa się on ze świeżych mięso kaczki, indyki i warzyw. Skład Bezzernovoy jest zalecana dla kociąt od pięciu tygodni życia, jako codziennego żywności Holistic klasie.

Struktura zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały dla wzrostu i rozwoju zwierzęcia. Ten zrównoważony skład paszy różnych węglowodanów i białka, nie zawierają barwników, podroby, genetycznie zmodyfikowane.

TERAZ świeże ryby

Pokarm dla zwierząt dorosłych. Jest w pełni częścią ryb. Obejmuje świeży pstrąg, śledź, łosoś. Kompozycja nasyconych kwasów omega-6 i 3. Ponadto stosowany olej kokosowy i rzepakowy. Świeże ryby całkowicie zawiera ziarna skrobi, wołowiny, soi.

Starszy Przepis Cat

Holistyczne zrównoważone, która jest odpowiednia dla kotów w ciągu siedmiu lat, a także zwierząt, pełny. Składa się z filet z kaczki i indyka, łososia bez kości, które zostały złowione w rejonie jezior Columbia.

Kompozycja ta jest wykorzystywana rzepakowego i oleju kokosowego. Bezzernovoy paszy nie zawiera barwniki, składniki mięsne hodowano na hormony, wołowina podrobów. Ma optymalną proporcję tłuszczów i białek, które pomagają swoje kochanie do pozostają zdrowe i przyjemne. oleje omega są częścią, korzystny wpływ na skórę i płaszcz. Prebiotyki i probiotyki wspierać zdrowe trawienie. Tauryna jest wymagane zwierzę dla zdrowia oczu i normalnego funkcjonowania serca.

Teraz jedzenie (dla kotów): Opinie

Dziś produkty kanadyjskich producentów jest znana niemal na całym świecie. Teraz – karma dla kotów, które nie jest jeszcze tak powszechne i popularne w naszym kraju, jak, na przykład, „Whiskas”. Jest to przede wszystkim ze względu na stosunkowo wysokie koszty, choć doświadczeni właściciele uważają, że cena tego, biorąc pod uwagę skład, jest całkowicie uzasadnione.

Większość właścicieli pamiętać, że kanadyjskie firmy spożywcze rozwiązali problemy z ich zwierzęta z futrem i trawienie. Wady często zawierają wysoki koszt oraz fakt, że są one nie sprzedała wszystkie sklepach zoologicznych.