673 Shares 7901 views

Przeglądaj skutery „Yamaha Ventura”

Lider w produkcji pojazdów śniegowych dzisiaj posiadają cztery marki: Polaris, Bombardier, Arctic Cat Yamaha. Japoński producent produkuje urządzenia o różnej charakterystyce, co pozwala nabywcy do wyboru najbardziej odpowiednich środków transportu.


Nasz artykuł opowiada o popularnych modeli skuter Yamaha „Ventura” i jego odmian.

wybór odmiany

Japońskie skutery turystycznych są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Venture Seria składa się z trzech modeli:

  1. RS Venture TF.
  2. RS Venture GT.
  3. Venture Multi Purpose.

Między skuterze modele różnią moc silników i specyfikacji głośności. Są one przeznaczone do różnych zadań.

Jak wybrać skuter Yamaha Ventura „?” Rozważmy każdy model.

Dla miłośników dalekich podróży

Model „Yamaha Ventura FF” uznawany przez wielu za jeden z najlepszych na turystykę. Jest on wyposażony w silnik w 1049 cm3 wydawania 120 litrów. a. moc. Dla komfortu podczas długich podróży spotyka miękkie zawieszenie tylne.

Specjalny system parametrów flip-up Rail zmian skuter w zależności od rozkładu masy i ciężaru jeźdźca.

Poziom komfortu na drodze zwiększa Elektryczne wspomaganie kierownicy, podgrzewane uchwyty i regulowane oparcie. Inne funkcje obejmują świadczenie podłożach, szerokość 381 mm Caterpillar z 34,6 litrowy zbiornik,, przestronne sprawę do rzeczy, jak również w cyfrowy wyświetlacz przyrządu.

Dla tych, którzy kochają prędkość

Skuter „Yamaha Ventura GT” jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią nie tylko turystyki, ale także wychodzą wyścigi na krótkich dystansach. Regulowany przedni i tylny gazu amortyzatory GYTR zapewnić gładkie jazdy.

silnik benzynowy o pojemności 973 cm 3 ma cieczy chłodzącej. On jest w stanie dać transportować dynamiczne przyspieszenie. Ten model skuter „Yamaha Ventura” doskonały pokonać różne przeszkody.

Więcej niż 30 litrów paliwa wystarczy na dłuższą podróż po zaśnieżonych miejscach. Skuteczna optyka głowica pozwala poruszać się w ciemności. Wielu właścicieli powiedzieć, że operacja skuter łatwe i dokładne.

Kierownica wyposażona jest we wzmacniacz, podnóżek posiada powierzchnię antypoślizgową i ogrzewa uchwyt kierownicy.

japoński wagon

Wielofunkcyjny skuter „Yamaha Ventura Wielu Purpoz” łączy turystyczne Cechy i transport użytkowy. Obecnie dostępne w jego dwóch wariantów. Początkowo firma oferowane skuter z silnikiem 499 cm3, później uzupełniony przez linię skuter „Yamaha Ventura” z silnikiem 700 cc.

Model ten pokonuje zaspy, aby poruszać się po śniegu i lodzie, a nawet innych pojazdów do holowania lub ciągnięcia przyczepy, jeśli jest to konieczne. Tam i regularne zaczep.

Inną cechą transportu – gospodarka. Ponadto, poziom emisji szkodliwych substancji do środowiska, jest zmniejszona w jak największym stopniu.

Caterpillar ma szerokość 405 mm. Pro Comfort Zawieszenie pomaga przezwyciężyć głęboki śnieg. Waga transportu jest stosunkowo niewielka, co czyni obsługę tylko na górze.

Jeśli to konieczne, skuter „Yamaha Ventura” można łatwo przełożyć na tryb „z powrotem ruchu”. Aby to zrobić, wystarczy obrócić przełącznik.

Część siedzenia pasażera można usunąć w bardzo prosty sposób, aby znacznie zwiększyć przestrzeń na bagaż.

Owiewki boczne panele są łatwo usuwane na łatwy dostęp do silnika w celu rutynowej kontroli lub naprawy. Hamulcowy z wentylowanymi dysku jest odpowiedzialny za szybką gładkiej zwalniania. Kierownica i pasażera poręcze są wyposażone w ogrzewanie elektryczne systemie wielostopniowym.

„Yamaha Ventura” w realnym świecie

Szyba przednia pokrywa kierowcę i pasażera z przepływem nadjeżdżających. Wspomaganie kierownicy jest nie tylko znacznie ułatwia obsługę, ale również stabilizuje pojazd na drodze. Skutery śnieżne "Yamaha Ventura" zdolne do prędkości do 130 km / h.

Według licznych badań i testów rzeczywistych opinie właścicieli, japońskie skutery Venture Series ( „przygoda”) są idealne dla krótkich i długich podróży w zimie na zaśnieżonym terenie. Są szybkie, wygodne, zwrotność, mają doskonałą obsługę i wysoką manewrowość. W celu zwiększenia komfortu na długich dystansach zaciągów zdobywców pustynie śnieżne, produkowany jeden z najlepszych marek na świecie, jest on wyposażony w wiele przydatnych urządzeń i przyrządów.