532 Shares 1802 views

Jak usunąć ciemne plamy na twarzy środków ludowej

Często zdarza się, że po porodzie, lub pod wpływem niektórych chorób wewnętrznych, pojawiają się plamy pigmentacyjne skóry. Mogą mieć inną lokalizację, ale często cierpią z nich jest osobą. To daje wiele kobiet poważne problemy psychologiczne, ponieważ te zamaskować niedoskonałości raczej trudne. Istnieje wiele różnych powodów, dla pojawienia się plam starczych, więc metody pozbycia się wielu z nich: ktoś zbliża się do kogoś innego. Jak usunąć ciemne plamy na twarzy – trzeba decydować wspólnie z lekarzem, aby zrozumieć, z wewnętrznej natury problemu w pierwszej kolejności, z chorobami wątroby.


Jak ręcznie usunąć plamy starcze

Powołując się na zdrowie wróciło do normy, można wziąć na usuwanie plam. Teraz jest tak wiele salonów kosmetycznych zajmujących się tym zagadnieniem, będą one doradzić i udzielić porady, jak usunąć plamy starcze na twarzy. Jeśli nie jesteś w stanie iść do salonu, można starać się doprowadzić je samodzielnie. Poniżej znajdują się przepisy, które pomogły wielu kobietom w rozwiązywaniu tego problemu. Ale nie zapominaj, że kwestia ta wymaga indywidualnego podejścia, a to pomogło znajomego, nie może działać, więc trzeba podnieść swoje środki prób i błędów.

maska wybielająca

Dwie części glinki wymieszano z jednej części suchej bodyagi i rozcieńcza otrzymaną mieszaninę 3% nadtlenkiem wodoru w stan zawiesiny. Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, delikatnie masować. Zmyć gdy maska jest całkowicie suche, nałożyć krem.

Kremy plam pigmentowych

Pojemnik ceramiczny lub szkło mieszać trzy krople jodu łyżkę oleju rycynowego, łyżkę miodu, łyżeczkę wazelina. Nałożyć na oczyszczoną skórę przez dwie godziny, a następnie spłukać. Mówi się, że krem jest skuteczny nie tylko przeciwko plam starczych, walka z piegami z nim również przyniesie owoce.

Jak usunąć pigmentowe plamy na twarzy za pomocą masła brzoskwini

Jest też inny tani sposób zwalczania pigmentacja – olej brzoskwiniowy, sprzedawany w niemal każdej aptece. Trzeba pocierać ją w obszarach pigmentowych co najmniej dwa razy dziennie.

Olej rycynowy plam pigmentowych

Jeden z najstarszych anty-pigmentacji skóry jest uważany za olej rycynowy, nie jest łatwo kupić w drogerii. Pocierać ją na miejscu codziennie przed pójściem spać przez miesiąc. Jeśli chcesz wybielić skórę, które można umieścić na nich olej rycynowy, założyć rękawiczki i pozostawić do rana, po przebudzeniu, aby umyć ręce, umyć i umieścić krem.

Dobrze wiedzieć!

W każdej ważnej procedurze Whitening – nie jak usunąć plamy starcze na twarzy, i jak to zrobić, aby nie pogorszyć sytuacji. Że procedury doprowadziły do pożądanego rezultatu, istnieje kilka ważnych zasad:

– Procedura wydatki wybielanie tylko jesienią i zimą, gdy aktywność słoneczna jest minimalne;

– o każdej porze roku, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej o współczynniku ochrony przeciwsłonecznej co najmniej 30 jednostek;

– w przypadku bardzo cienkich, wrażliwej skóry, trądzik różowaty, unikać środków o wysokiej zawartości kwasów, lub te, które składa się z nadtlenku wodoru i bodyaga;

– Nie wykonywać wybielania procedury w chorobach skóry.