854 Shares 6085 views

Maska do włosów z czarnego chleba – oszczędzanie na włosach!

Niestety, zbyt tłuste włosy szybko stają się brudne. Dzieje się tak ze względu na fakt, że wydzielają gruczoły łojowe są bardziej tłusty niż normalnie. Tłustości głowa tam z następujących powodów:


  • Codziennie szamponu przy użyciu gorącej wody;
  • tłuszczowych konsumpcja żywności;
  • przewlekłe choroby;
  • produkty do pielęgnacji włosów są wybrane prawidłowo.

W celu oczyszczenia włosy były dłuższe, powinien on być przydatny do stosowania maski do włosów wykonana z czarnego chleba. Przy regularnym stosowaniu znacznie wzmocnione maski domu korzenie, włosy stają się miękkie, piękne i lśniące. Ponadto, maska z czarnego chleba ma efekt suszenia, który zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów, oczyszcza skórę głowy, pobudza krążenie krwi i jest najlepszym lekarstwem dla włosów przetłuszczających się.

Elementarne popularne recepty

1. Maska Efektywna włosów z czarnego chleba i ziół. Aby przygotować mieszaniny użytecznych niezbędnych składników, takich jak: łyżkę mięty, kwiatów rumianku i pokrzywy. Zioła te trzeba zalać szklanką wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia na pół godziny. Następnie napar z ziół należy dokładnie osuszyć i umieścić go w czarnego chleba. Kupić chleb dla maski muszą być bardzo świeże. Twoja waga powinna uzyskać średnią konsystencję. Czekać dwadzieścia minut na brązowy chleb dobrze wchłania się z naparu ziół. Gotową mieszaninę nakłada się na korzenie włosów i są zawinięte głowę ręcznikiem. Maska do włosów z czarnego chleba trwa około godziny. Wskazane jest, aby stosować go dwa lub trzy razy w tygodniu.

2. Maska do włosów z czarnego chleba proste przygotowanie. Aby go wziąć dwieście gramów czarnego chleba. Napełnić go wrzątkiem, pozostawić na pół godziny, więc jest spuchnięte. Ukończony masy pokryta włosami głowa i owinięcia ręcznikiem. Utrzymanie maski na pół godziny, płukanie gorącą wodą.

3. Jeśli – właściciel bardzo zniszczonych i suchych włosach, można zbliżyć się do maski domowej miękiszu chleba (czarny). Powinien on mieszać się z łyżeczką drożdży (w stanie suchym), dwie łyżki cukru i dodać łyżkę ciepłej wody. Ten środek ludowej wydaje się bardziej na płukanie, ale jest bardzo skuteczny.

Maska z czarnego chleba: Opinie

Twoje włosy brakuje objętości? Nie będzie maska z czarnego chleba, przeglądy, które zawsze były bardzo pozytywne. Receptą jego przygotowania łatwego. Trzeba kupić czarny chleb, dobrze wysuszyć w piekarniku. Krakersy gotowe wlać ciepłą wodą. Następnie dodać trzy łyżki cukru i łyżeczkę drożdży. Kleik nalegać w ciemnym połowę. Następnie przesączyć go przez gazę i stosować go na wilgotne czyste włosy. Utrzymuj maskę na głowie przez trzydzieści minut i zmyć ciepłą wodą. Jeśli robisz tę procedurę dwa razy w tygodniu, trzy tygodnie twoje włosy będą puszyste, lśniące i grube. Maska z czarnego chleba daje maksymalny efekt, jeśli jest stosowany przed snem. Trzeba pocierać masy włóknistej do korzeni włosów, szczelnie owinąć pakiet głowy i górnej z ciepłym ręcznikiem owinąć. Będziesz mógł się upewnić, że czarny chleb – to prawdziwy ratunek dla włosów. Nie zaniedbuj możliwość wypróbowania maskę tego popularnego produktu.