491 Shares 995 views

Spinning "Volzhanka": opis, cechy i opinie właścicieli

Firma "Volzhanka", która produkuje różne narzędzia połowowe, weszła na rynek w 1989 roku. Jest to jeden z pierwszych krajowych producentów naprawdę wysokiej jakości i popularnych wędek i prętów spinningowych. Przez lata swojej działalności firma rozwijała szeroką gamę produktów. Pozwala to na wybór odpowiedniego sprzętu dla wszelkich warunków połowowych.


представлены практически во всех специализированных магазинах нашей страны. Przędzenie "Volzhanka" jest obecne w niemal wszystkich wyspecjalizowanych sklepach naszego kraju. Dla tych, którzy nie znają produktów tej marki, interesujące będzie zapoznanie się z opiniami użytkowników tego sprzętu.

Charakterystyka ogólna

о котором можно встретить в различных источниках, стал одной из самых первых снастей этого типа, производящихся в нашей стране. Spinning "Volzhanka", recenzje, które można znaleźć w różnych źródłach, stał się jednym z pierwszych narzędzi tego typu produkowane w naszym kraju. Od 1989 roku firma produkuje dość duży wybór podobnych produktów. Wysokiej jakości materiały są wykorzystywane do produkcji.

Pręty, które wytwarzają "Volzhanka", wykonane są z włókna węglowego o wysokiej wytrzymałości. Dlatego prezentowane produkty mogą konkurować z obcymi przędzalniczymi. Co więcej, koszt produkcji krajowej jest znacznie niższy.

Lata uczciwej pracy stworzyły pewien poziom oceny prezentowanej marki. Oprócz wysokiej jakości przędzenia, firma produkuje zwoje, pływaki, karabiny i inne narzędzia niezbędne do pełnego połowu ryb. Produkty firmy są na żądanie w kraju i za granicą.

Odmiany

, как уже было сказано выше, включают в себя широкий ассортимент удилищ, предназначенных для различных условий рыбалки. Owijanie "Volzhanka" , jak wspomniano powyżej, zawiera szeroki wybór prętów przeznaczonych do różnych warunków połowowych. Aby nie pogubić się w tej różnorodności, należy rozważyć kilka zaleceń, jak wybrać prezentowane urządzenie.

Jeśli właściciel sprzęgu preferuje wędkowanie, wówczas w warunkach odlewania burtowego konieczne jest nabycie sprzętu o długości co najmniej 2,7 metra. Konieczne jest również wybranie natężenia prądu w zbiorniku przy wyborze. Zakres badań jeziora wynosi 30-35 g. Dla rzeki o prądzie gwałtownym test powinien wynosić co najmniej 50-60 g.

Do połowów na łodzi należy wybrać krótki pręt. W przypadku odlewania dalekiego zasięgu pierwszy pierścień musi znajdować się dalej od uchwytu. Jeśli jest blisko, nie będzie można wyrzucić przynęty. Wielu rybaków wolę wybrać elastyczny i lekki pręt. To sprawia, że proces połowu jest wygodny.

"Meteor"

Jest kilka najpopularniejszych serii, z którymi znana jest przędzalnia Volzhanka. является одной из них. "Meteor" to jeden z nich. Model ten firma zaczęła produkować od 2008 roku. Od tego czasu ten pręt zyskał dobrą reputację i jest w dużym popycie.

Rod jest produkowany przy użyciu specjalnej technologii z wykorzystaniem substancji z włókna węglowego. Jego uchwyt wykonany jest z korka. Pierścień posiada wzmocnione wkładki. To spinacz. Wszystkie produkty tej serii charakteryzują się szybkim systemem. Nawet przy niskich temperaturach czułość pozostaje wysoka.

Według opinii użytkowników urządzenie to charakteryzuje się wysoką niezawodnością, a ryby z haka są bardzo rzadko spotykane. Koszt Spinning "Meteor" zmienia się w przedziale 3-4,5 tys. Rubli.

"Mistrz"

Kolejną popularną serią jest przędzenie "Volzhanka". по популярности не уступает предыдущей модели. "Mistrz" popularności nie jest gorszy od poprzedniego modelu. Próba tych prętów jest różna, ale są one bardzo podobne w strukturze.

Przędzenie wykonane jest z wysokiej jakości włókna węglowego ze specjalnymi elementami wiążącymi. Zapewnia to dobrą wytrzymałość prezentowanych produktów. Spinning "Master" znany jest z długich filmów.

To pomaga zwiększyć ciężar pręta. Dlatego dla wielu użytkowników wydaje się niewygodne, gdy jest używane. Ale prawdziwych specjalistów wiedzą, że w pewnych okolicznościach jest to raczej zaleta. Jest to wytrzymały produkt o szybkiej konstrukcji.

Koszt modeli prezentowanej serii wynosi od 5,5 do 6 tysięcy rubli.

"Stiletto"

Dla tych rybaków, którym produkty serii "Master" wydają się zbyt ciężkie, firma prezentuje ultralekką przędzę "Volzhanka Stilet". Są to szybkie, elastyczne i eleganckie produkty. Skosztują nawet najbardziej doświadczonych specjalistów. Ten pręt przeznaczony jest do najlżejszych przynęt. W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń.

Podczas produkcji seryjnej wykorzystywane są wysokie moduły i średnie modularne włókna węglowe. Pozwala to na elastyczność pręta. Użytkownicy zauważają, że podczas łowienia ryb, to przędzenie wykazuje dobrą siłę z dość dużą lepkością. Koszt prezentowanego cyklu to 6-7,5 tys. Rubli.

Ultralekki

Dla tych, którzy wolą niewielkie, bardzo lekkie pręty, firma opracowała kolejną serię "Ultralekką". W opracowywaniu produktów z tej serii zastosowano ciekawe rozwiązania i technologie firmy Diawa. Szczególną uwagę poświęcono biciem, które są wykonane w całości z monolitycznego włókna węglowego.

Spinning "Volzhanka Ultralight" ma niezwykły układ pierwszego pierścienia. Ma dość dużą średnicę i znajduje się na "plecach", na górze pręta. Opinie użytkowników prezentowane w różnych źródłach są różne. To przędzenie ma zarówno zalety jak i wady. Koszt tego pręta jest stosunkowo niewielki. Jest w przedziale od 3 do 4 tysięcy rubli.

Opinie klientów

о котором оставляют опытные рыбаки, в целом зарекомендовал себя как качественное, надежное изделие. Spinning "Volzhanka", recenzje, które pozostawiają doświadczonych rybaków, na ogół okazały się jakością, niezawodnym produktem. Jednak nie bez wad. Według opinii, niektóre modele są dość ciężkie. Ale aby wybrać model, system prętów powinien być zgodny z jego preferencjami smakowymi.

Dla każdego rybaka jest rodzaj przędzenia. Powinien odpowiadać na wybór. Wszakże dość szeroka linia pozwala na zakup właściwej opcji.

Z zalet należy zwrócić uwagę na wysoką jakość pręta, jego wytrzymałość. W przypadku złapania ryb następuje pewien postęp. Zmniejsza to prawdopodobieństwo jej opuszczenia haka. W takim przypadku łatwo jest używać takich przędzarek nawet dla początkujących. Odpowiedni zakres odlewania może być zapewniony przez pewne decyzje dotyczące projektowania produktu.

Spinning Care

, как и любая другая снасть, требуют правильного ухода. Spinning "Volzhanka" , jak każdy inny sprzęt, wymaga odpowiedniej troski. Zależy to od ich trwałości i niezawodności. Pierścienie do wędkowania powinny być starannie czyszczone z piasku i brudu. W tym celu można używać mydła i szczoteczki do zębów.

Uchwyt i zapięcia do cewki są najczęściej zanieczyszczane podczas łowienia ryb. Powinien być także czyszczony roztworem mydła. Piasek i zanieczyszczenie są najczęściej zatkane w stawach między sekcjami. Dlatego też należy zwrócić uwagę na te miejsca. W przeciwnym razie obce śmieci zarysują powierzchnię i doprowadzą do gwałtownego pogorszenia się przędzenia.

Po łowieniu, tackle należy dokładnie spłukać i wysuszyć. Zachowaj spinningy "Volzhanka" jest konieczne w przypadku. Dlatego przy zakupie należy je zapisać.

можно отметить ее высокое качество при достаточно приемлемой цене. Po zapoznaniu się z takimi rozwiązaniami jak przędzenie "Volzhanka", można zauważyć wysoką jakość po rozsądnej cenie. Rozróżnia to pozytywnie wśród konkurentów i wyjaśnia wysokie zapotrzebowanie na spinnings.