558 Shares 6032 views

Łóżka projektowe w ich domku letniskowym własnymi rękami

Upiększyć swój ogród pod wpływem siły jakichkolwiek chałupników. Nie jest konieczne, aby zaprosić doświadczonego projektanta krajobrazu. Wystarczy wiedzieć, jakie są główne zasady tworzenia kwietników i pokazać wyobraźnię. W tym przypadku projekt może być zarówno tradycyjny i ekskluzywny. Flower Garden jest w stanie przekształcić najbardziej nieokreślony infield i zachwyci cały sezon ich właścicieli.

Istnieje kilka rodzajów kwietników. Na przykład, monoklumba. Do jego powstania, użyj kwiaty jednego typu i koloru. Flower Arrangement „kameleon” obejmuje szereg roślin, które są obsadzone w strukturze kaskadowej. Szeroko stosowany w dekoracji ogrodów Arabesque – Zaprojektowany w formie zwierząt, owadów, kwiatów. Aby utworzyć pionową łóżka typu rośliny kwiatowe są sadzone w specjalnie przygotowanym wazon lub przymocowany do ramy. Wysokość uniesionych łóżka można do jednego metra, ponieważ składa się z kilku warstw. Aby utworzyć dywan kompozycje są niskie uprawy roślin, które są uprawiane w strukturze.

Aby zaprojektować grządek w domku Spojrzał oryginalnie i jest podziwiany Odpowiedzi sąsiadów i przyjaciół, regularne i nieregularne metody dekoracji. Pierwszy składa się z roślin, kwitnienie, która odbywa się w tym samym czasie. Regularne kwiat ogród wygląda bardzo naturalnie, między kwiaty posadzone granice są wyraźnie rozróżniane. W przeciwieństwie do tego, nieregularne łóżko szczęśliwy kwiaty, które są posadzone w małych grupach i kwitną jeden po drugim.

Wiele zależy od osobistych fantazji właściciela bramkowe. Po tym wszystkim, projekt klombów z rękami może zamienić się ekscytującym doświadczeniem dla projektowania klombów w różnych kolorach i kształtach. Na przykład, w formie prostokąta, owalu, trójkąta, gwiazd i innych. Tall Kwiaty są idealne jako tło dla kompozycji. Mogą być umieszczone w tle. Dla okrągłych łóżek wyższe rośliny nadają się jako rdzeń w środku. Najniższe kwiaty lepiej jest umieścić najbardziej poczesne miejsce. Jeśli kompozycja zbudowana jest poziomów w strefach, a następnie na nim zostaną umieszczone nisko rosnące rośliny, a na dole – wysoka.

Przed przystąpieniem do projektowania klombów, konieczne jest, aby wybrać najlepsze dla niego miejsce, gdzie będzie wyraźnie widoczna. Kwiaty powinny być sadzone w miejscach, które otrzymują wystarczającej ilości światła słonecznego, a jednocześnie nie umieścić szkodliwych przeciągów roślin. W celu zaprojektowania łóżka były najbardziej skuteczne, nie można przeciążać bramkowe małych grządek. Najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie kompozycji w większym rozmiarze.

Kwiaty mogą być sadzone w otwartym terenie lub w pojemnikach specjalnie zaprojektowanych dla zakładu. Organiczny wygląd w ogrodzie małym ogrodzie kwiatowym, posadzone w wiklinowym koszu lub starego rozbitego taczki. W tym celu, jak będzie pasować starą oponę, złamaną Krynka i więcej. Niezwykła rozwiązaniem jest zaprojektowanie złóż wydrążonych kłód. Nadaje się do klombów i mebli, poza przedmiotów: krzesła, łóżka, komody. Dlatego konieczne jest, aby ciężko pracować na zewnątrz śmieci aby przekształcić je w prawdziwe dzieła sztuki. Dobrym rozwiązaniem na łóżko może, na przykład, stary pień. Bardzo oryginalna kompozycja wygląda mały, zbudowany z butelek szklanych. Pokazuje wyobraźnię, nie możemy zapominać, że styl wybrany do dekoracji klombów, musi być połączona z pojawieniem się na całym obszarze.