159 Shares 8876 views

Sposobem, aby schudnąć – lek „Orsoten Slim”. Pacjenci komentarze po otrzymaniu rekomendacji, skuteczność

„Orsoten slim” – lek do utraty wagi, którego składnikiem aktywnym jest orlistat. Jest to ta sama substancja jest częścią i inny znany odchudzanie – „Xenical”. Istnieją dwie formy leku „Orsoten” i „Orsoten Slim”. Opinie mówią, że druga z tych funkcji jest bardziej miękki, praktycznie bez efektów ubocznych. To dlatego, że zawartość preparatu substancji głównym (orlistat), jest zmniejszona o połowę i zawiera 60 mg.


W wyniku utraty wagi? Bloki leku enzymy trawienne (lipaz żołądkowo-jelitowych), które rozszczepiają kwasy tłuszczowe. Tłuszcz, dzwonienie w przewodzie pokarmowym, nie mogą być wchłaniane przez organizm i będą wyświetlane wraz z kałem. Zmniejsza to ciężar, ale tylko w połączeniu z diety bogatej w błonnik i złych tłuszczów. Ten ostatni warunek jest na utratę wagi.

Załóżmy, że tłuszcz razem nie pochodzi z pożywienia w organizmie, a to sprawia, że spędzają swoje własne rezerwy tłuszczu i zmniejsza spożycie kalorii. Ale ty, zachwyciła pierwszy kilogram rzucone, nadal jeść słodycze, pieczywo, ziemniaki, ryż biały. I chociaż bułki i chleb biały nie zawierają duże ilości tłuszczu, to nie boli ciało odkładać nadmiar węglowodanów w postaci podskórnych zapasów. Po tym wszystkim, orlistat węglowodany nie ma wpływu! Tak więc, jeśli twoim zamiarem jest, aby schudnąć jest stałe, lek pewno trzeba łączyć z niskokalorycznej diety, pożądane jest również wyeliminowanie węglowodanów przyswajalnych.

Wielu dietetyków zaleca się stosowanie „Orsoten Slim” do utraty wagi. Opinie lekarzy wskazują, że agent jest jednym z najbezpieczniejszych w porównaniu z innymi popularnymi narkotykami. „Orsoten Slim” nie jest w stanie zgromadzić w organizmie jako praktycznie nie wchłania się z jelita. Odprowadzane na zewnątrz wraz z kałem (97% substancji aktywnej), pozostała część leku jest wydalany przez nerki. 8 godzin po przyjęciu leku nie można wykryć we krwi.

Weź narzędzie razem z żywnością, wodą pitną. W przypadku pominięcia posiłku, jeść lek niekoniecznie. Przewlekłe podawanie orlistatu niezbędnej do picia dodatkowo witaminy, jak to możliwe, aby zmniejszyć trawienie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (tokoferol), beta-karoten.

Skutki uboczne „Orsoten Slim” lek, pacjent opinii

Ponieważ ilość orlistatu w każdej kapsułce jest niewielki, to znaczy na ogół dobrze tolerowana. Skutki uboczne, jeżeli wynikają one głównie w pierwszych trzech miesiącach przyjmowania leku, a są one skoncentrowane w przewodzie pokarmowym. Niektórzy pacjenci doświadczyli niestrawność, wzdęcia, fałszywe lub nagłe parcie na stolec, luźne stolce, bóle brzucha. reakcje alergiczne.

Efekty uboczne w zasadzie słabo wyrażone i badane niezależnie dla długotrwałego stosowania narzędzi.

Zastanów się, co ma odbiór zalecenia „Orsoten Slim” lek. Opinie mówią, że działania niepożądane występują głównie u nadużywających tłustych i dieta normalizacja eliminuje nieprzyjemne doznania. Dlatego udział tłuszczów powinny stanowić tylko 30% wszystkich kalorii spożywanych przez ludzi.

Numer kg spadła zależy od właściwości ciała, leku i czas trwania ćwiczenia. Nie jest konieczne, aby marzenie o natychmiastowe rezultaty, utrata masy ciała jest powolny, w przeciętnym miesiącu stracił 2-3 kilogramów. Jeśli trzymać się nawet diety, utrata masy ciała następuje znacznie szybciej.

Są też tacy, którzy nie usuwają znacznie schudnąć po zażyciu leku, „Orsoten Slim”. Sugerują, że pacjenci ci nie stosować się do zalecanej diety lekarza. Te kobiety i mężczyźni, którzy spełnili wszystkie warunki zostały spełnione: zmniejszenie masy ciała, wiele efekt pozostawał przez długi czas.