899 Shares 1219 views

Black Diamond w swojej kolekcji: pick płaszcze z Grecji

Mystic kamień, który fascynuje nie tylko bogatych Żydów jubilerów, kolekcjonerów i arabskich padishahs incognito, ale także twórców czarnego futra norek. Luksusowy i grube futro kruk tak migotały i błyszczały w świetle, które jest zasłużenie nazywany „Black Diamond”.

A ponieważ jest stabilna ekspresja jest składane w języku dzisiejszych mody – jest to niemożliwe, aby z powodzeniem stać się subjugator ludzkie serca, wspaniały femme fatale, nie jest Zaim w swojej osobistej kolekcji czarnych diamentów – niesamowite norek płaszcz. Albo przynajmniej płaszcz. Chociaż niektóre bolerko … Zrealizować zdesperowanych kobiet z zazdrością patrzeć wstecz na rywali w futra, naprawdę nieograniczone.

Ale wypieszczone, kochanym, można praktycznie każdy, nawet jeśli jest – roczną podróż rodziny do przymierzalni, prędzej czy później, kochanie śmie taki odpadów. Kiedy kupić norek płaszcz „Black Diamond” – jest podobny do pierwszego samochodu w życiu mężczyzny, pierwszy „wylinka” brzydkie kaczątko – łabędź zacząć życie od tego momentu zmieniło chód i obrazu, w ogólności, płaszcz jest niezaprzeczalne uszlachetnia. W standardzie producent futer dzisiaj stoi słoneczny i hojne dary do Grecji.

Dlaczego Grecja?

Wydawać by się mogło, stamtąd na skalistych wybrzeżach Morza Egejskiego, dotknięte przez kryzys państwa półwyspu porażenia Furry Animals? Uspokaja umysł: czarny diament jest importowany do Grecji z krajów-dostawców futra, takich jak Kanada i Stany Zjednoczone, dobrze, tu chodzi o taniość sprzętu i siły roboczej, wielowiekowe tradycje jakości i niskich opłat są przyszyte arcydzieł.

W produkcji futer Grecji – to jak Japonia w produkcji pojazdów samochodowych: rynek daje niezliczone chińskie podróbki, ale śmieje się w ich twarze, bo prawdziwy entuzjasta samochód nie pożądaj na tanie.

Surowce, czyli skórki są kupowane na giełdzie w krajach dostawcę z kwoty dla hodowli i fotografowanie zwierząt (przepraszam, grinpisovtsy!). handel futrami podobnie jak akcje lub ziarna – można zawrzeć kontrakt futures na dostawę partii w sezonie letnim, a 2-3 miesięcy „Stebnowany” czarny jakość diamentu w odpowiedniej ilości, a następnie podjąć jego realizację w sezonie zimowym. To jedyna różnica polega na tym, że wybiera się do sprzedaży futer w zimie ma dodatkowy podkład – takie są szczególnie gęstość skóry i bogactwo włosy.

Cechy stylu i cięcia powłok „czarny diament”

Tutaj, niestety, nasz biały ruchenki związany możliwości finansowe – czy płaszcz „Black Diamond” jest zaznaczony w długości palca, albo muszą ograniczać eleganckie kamizelki / płaszcze. Nawiasem mówiąc, kamizelki i bolerka – aktualne trendy, jest dopuszczalny w dobie ciągłego pobytu w transporcie i elegancko ozdobić strój wieczorowy.

Ponadto, cena produktów dotkniętych ciętego materiału. Jak wiadomo, norki – nie Król zwierząt, ich wielkość nie zastraszyć, tak że każdy futro „Black Diamond” szyte z kawałków futra. Mniejszy klapka PRZYCINANIA – a cena jest mniejsza, a zatem jednorodność światła ze względu na dużą ilość szwów.

Kupując produkt, chodzić palce na przekór, badając skórę: powinien być białawy. To właśnie ostrzegają nieautoryzowanych podróbki kolorem futra w kolorze czarnym. Ponadto, powłoka nie powinna zmarszczki, łysiny, nie modne „Pożegnania” i innych defektów. Powinno być imponującą wagę – i że trzeba by wzmocnić kruchą sylwetkę na siłowni, aby cieszyć się prawo do noszenia tego artefaktu.

677 shares 2054 views
Spodnie męskie: co to jest?
637 shares 968 views