480 Shares 5640 views

Szczegółowe instrukcje jak zrobić grilla z metalu z rękami

Co za wakacje bez grilla? W dzisiejszym świecie nie jest po prostu niesamowita ilość grille różnego rodzaju typach i formach, w tym metalu. Pomimo tego, oryginalna konstrukcja jest bardzo prosta i jest rzeczywiście metalowe pudełko. Wiele osób zadaje sobie pytanie: „Jak zrobić metalowa maskownica z rąk?”. Mimo wszystko nie jest ważne, czy grill siebie lub po prostu kupił go w sklepie, dać im zorganizować grilla. Ale będziesz zadowolony wiedzieć, że wszystko z marynaty i kończąc szwów na ramie grilla – działa tylko ręce.

Jak zrobić metalowa maskownica z rąk? To całkiem proste. Nawet wyjechać na wakacje lub do kraju, jest to możliwe w najkrótszej linii, aby grill. Trzeba będzie prześcieradła i okolicę. Nie będzie również konieczność spawania, ale jeśli ktoś nie jest dostępna, to nie ma znaczenia. Barbecue – sprzęt nepriveredlivyh i łatwo można zamontować za pomocą śrub. Jego główne zalety – jest łatwy w transporcie i trwałość. Wiernie i będzie służyć przez wiele lat.

Zanim zdecydujesz jak zrobić grilla z metalu z własnych rąk, powinien decydować o jego wielkości. Dla małej firmy 4-5 osób będzie wystarczająco dużo budynków około 500 mm długości. Ważne jest również, aby nie zrobić grill zbyt głęboko, ponieważ prędkość Przygotowanie A Szaszłyk znacznie zmniejszona, jednak jak jakość pieczenia.

Więc przejdźmy od słów do produkcji i szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące technologii jak zrobić grilla z metali z ich rąk. Po pierwsze, powinniśmy wybrać dobrą blachą. Im grubsza stal, tym lepiej, ponieważ jest odpowiedzialna za czas utrzymywania ciepła. Na nogach jest w porządku rogu. Musisz najpierw metalowy znak arkusz, wyciąć wszystkie niepotrzebne. Następnie Oznaczenia mogą się zginać do przedmiotu obrabianego 90 ° i wdrożenie spoin na całej długości. Następnie rama jest przymocowana do gotowej podłogi. Można stosować konwencjonalne śruby do łączenia całą strukturę. W tym przypadku, układ trzeba zrobić dodatkowy luz z każdej strony grillu (około 25-35 mm). Ma to zapewnić, że przez zginanie zbyt wiele, można za pomocą wiertarki, aby otwór na śruby. Jednak w tym przypadku, będzie to trwać dłużej. Nogi mogą być wykonane wymienna, że w przyszłości będzie znacznie ułatwiają transport grilla.

Po ramy mocowanie należy zrobić kilka otworów w ścianach bocznych. Odbywa się to za dostawę jakości powietrza do węgli. Otwory powinny być rzędu 30 mm, umieszczonej bezpośrednio nad dnem, a odległość ta powinna być 40-50 mm między nimi. Z akcesoriów i narzędzi do kucia wyrobów metalowych, możemy stworzyć kute piecyk. Jednakże, ta metoda jest czasochłonna i wymaga szczególnych umiejętności do tworzenia jednostki. Dlatego metoda ta wymaga profesjonalnego zaangażowania w działalności.

Po przeczytaniu wszystko można zrobić, aby upewnić się, że ich własne ręce zbudować grill wykonany z metalu nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.