589 Shares 3427 views

Opinie Bang Tao Beach Phuket. Bang Tao Beach

Plaża Bang Tao Beach (Phuket), opinie o którym będziemy badać w tym artykule – jeden z najdłuższych na wyspie. Wychodzi on dużą otwartą zatokę. Plaża i ośrodek o tej samej nazwie znajduje się w północno-zachodniej części wyspy. Wśród turystów jest nazywany „Laguna”. Jego głównym atutem jest, że tu ludzie w większości znanych i bogatych. Nic dziwnego, że ta plaża zdobył reputację luksusu. A ceny są wyższe niż średnia dla wyspy. Niemniej wycieczki do Phuket z Moskwy są coraz częściej w programie oferują wypoczynek w Bang Tao Beach. Dlaczego turyści przyjeżdżają tutaj? Spójrzmy prawdzie w oczy.


Gdzie jest infrastruktura

Jak dostać się z lotniska do Bang Tao Beach (Phuket)? Opinie mówią, że transfer trwa około czterdzieści minut. Jeśli podróżują samodzielnie, taksówka zabierze Cię tu od sześciu do siedmiuset bahtów za pół godziny. Można dostać się do Bang Tao i minibus. Kosztował dwieście bahtów, ale czas na drodze potrwa dłużej – około godziny. Najbliższa wieś do kurorcie Phuket – Surin. Dość często te dwie miejscowi Ośrodek nazywana po prostu „North Beach”. Obie z nich są uważane za część tej samej drodze i szanowanych terenów rekreacyjnych. Czasami ludzie świadomie przejść przez wzgląd na plaży w Tajlandii (Phuket). Pogoda tutaj jest prawie zawsze stabilne, nawet w porze deszczowej jest odczuwalne nie za dużo. Patong tutaj jakieś piętnaście kilometrów. Plaża nie jest bardzo zbudowany, to jest całkiem malolyuden. Tu nie będzie widać ogromną liczbę sklepów, jak w innych miejscach w Phuket. To prawda, że wszystko tam jest w miejscowości, która znajduje się naprzeciwko południowego krańca plaży. A w centrum wyspy jest interesującym laguny. Jest to faktycznie łańcuch jezior, które są podłączone do zatoki przez wąski kanał. Tutaj znajdują się najdroższe Resort.

Kiedy jechać

Pomimo faktu, że Phuket nie jest taka duża wyspa, w zależności od lokalizacji nadmorski klimat w każdym obszarze mogą być różne. Wszystko może się zmienić, mieszkasz na południu lub na północy, jak również w celu łagodzenia nieprawidłowości. To samo odnosi się do Bang Tao Beach (Tajlandia, Phuket). Pogoda w ośrodku jest zupełnie płaska. Fale i storm praktycznie nie zdarza. Nawet poza sezonem, gdy pada deszcz rano Bay jest zazwyczaj bardzo cichy. Ale najlepiej jest tu od późnej jesieni do połowy wiosny (do miesiąca maja). W tym czasie, ośrodek przeżywa sezonie i ceny odpowiednio startu. Ale tu turyści podróżujący z dziećmi – ponieważ morze jest płytkie, łagodnie opadający wejście, piaszczysta, a woda jest bardzo czysta. A poza sezonem tutaj zaczęły napływać surferów. Zacznij duże fale, dla których odwiedzają te miejsca. Bang Tao Beach w listopadzie – to etap przejściowy pomiędzy wysokim i niskim sezonie. W tym okresie, fale ustępują, spokój zainstalowany okres słonecznej, ale ceny nadal nie zdejmować drogę Występuje w zimie i wczesną wiosną.

gdzie pływać

Sam Plaża Bang Tao Plaża (Phuket) Opinie jako jeden z najlepszych na wyspie i jest odpowiednia do produkcji morskiej kąpieli i opalania. Na północnym wybrzeżu nie ma nawet własnej rafa koralowa, gdzie można nurkować. Każdy hotel w ośrodku „Tyczenie” dla prywatnej stacji, gdzie goście są wyposażone we wszystkie udogodnienia, w tym parasole, leżaki i leżakami. I wiele z hoteli jako oferta premia turystów ich łodzi i jachtów, żeby mogli jeździć po zatoce. Na plaży znajduje się tereny „dzikie”, bez wyposażenia. Ale nie może pomieścić nikogo. „Laguna” Najbardziej komfortowy i luksusowy plaża z kompleksu. Jest tak dobry, że reszta odbywa się na tej stronie większość swojego czasu i nie chcą iść. Turyści zazwyczaj przychodzą zobaczyć południową część plaży. Istnieje wiele kawiarni i restauracji, a jednocześnie, cisza, spokój, a otaczająca atmosfera sprzyja pełnego relaksu. Istnieją również sporty wodne, choć trzeba specjalnie szukać. Na przykład, narciarstwo wodne. Windsurfing godzinowa. Blisko „Laguna” jest klub jeździecki. Ale ta plaża w Phuket jest bardziej znany za jego niesamowite piasku. Tutaj istnieje kilka rodzajów. To bardzo piękne, i dla tych, którzy lubią pływać jest prawdopodobnie najlepszym miejscem w całej Tajlandii. I od tej zatoki, fale prawie tam, co jest bardzo wygodne dla dzieci.

Gdzie się zatrzymać: kompleksie „Laguna”

Rozważmy teraz gdzie turyści Lodge do tego ośrodka, jak Phuket (Bang Tao Beach). Hotele są tu głównie luksusowy, pięciogwiazdkowy. Są one wyposażone w doskonałych restauracji, gdzie można skosztować świeżych owoców morza i kuchni każdego zakątka globu. Większość kompleksów hotelowych oferuje spa z rozmaitych masaży i zabiegów kosmetycznych. Obsługa na najwyższym poziomie, a tylko dobrze wyszkolony personel. Wielu turystów preferuje najbardziej znany w tym kompleksie hotelowym kierunkowym. To się nazywa „Laguna”. To właśnie z nim udał się języka ojczystego wśród „farang” (biały karnacji turystów) Nazwa ośrodek. Jest to prawdziwe miasto na wakacje z bardzo dużym terenie, infrastrukturę i prywatnych polach golfa. Składa się z siedmiu hoteli wysokiej klasy. A w sercu. W południowej części tego kompleksu jest zbudowany niemal całe wybrzeże różnych hoteli i domków w pobliżu brzegu.

Zobacz wszystkie hotele

W sumie istnieje około siedemdziesięciu różnych miejsc, gdzie turyści miejscu. Najpopularniejsze hotele w tych miejscach – Program "Casuarina Schores mieszkaniu", "Phuket Marbella", "Villa Dolce Vita", "nad morzem" i "Ocean Breeze". Popyt i poddania wynajmowanych domów. Najniższa cena mieszkań w okolicy – jeden i pół tysięcy bahtów dziennie. A średni koszt zakresu liczb – od stu do trzystu dolarów za noc. Ale trochę dalej od morza, niemal w tym samym mieście, jest tam pensjonaty budżetu dla turystow.

gdzie jeść

Jeśli przyjeżdżają na wakacje do Phuket (Bang Tao Beach), restauracje trzeba mieć pod ręką. W hotelach, co do zasady, jeść drogie, więc należy słuchać rad doświadczonych turystów. Jedna z najlepszych restauracji w ośrodku – „Layan” – znajduje się w północnej części plaży. Ale wszystkie kawiarni i innych lokali gastronomicznych na tej plaży ma ciekawą funkcję. Są one zbudowane z bambusa, a zamiast dachu mają – liści palmowych. Dobre owoce morza w bardzo przystępnych cenach kupił zwykle w „Lotus” restauracji, w pobliżu „Laguna”.

Poruszanie się

Oczywiście, jest to kosztowne – reszta na Bang Tao Beach (Phuket). Recenzje jednak powiedzieć, że jest jakaś rekompensata za to, że leżał na okrągłą sumę za zakwaterowanie, jedzenie i zakupy w lokalnych sklepach. Jest całkowicie bezpłatny transport w ośrodku. Między wszystkich hoteli plaży prowadzonych czółenka i zatoki – promy, które prowadzą turystów i nie przyjmować żadnych pieniędzy za to. Ale jeśli chcesz opuścić ośrodek, trzeba poruszać się tylko taksówką. Środki w Phuket wszystkich drogach, ale w Bang Tao jest szczególnie zauważalne. Trzeba zapłacić nie mniej niż osiemset bahtów taryfa w jedną stronę do Patong i do stolicy wyspy. Ale na plaży Surin i tytułowej wsi, można spacerować wzdłuż brzegu. Droga zajmie więcej niż kwadrans. Do wyjazdu na lotnisko, trzeba zarezerwować transportowym co najmniej jeden dzień. Można to zrobić albo na przystanku taksówkę, lub w różnych biur podróży, co wielką różnorodność tutaj.

To właśnie tam

Najbardziej „cywilizowane” część plaży – południe. Nadchodzi większość turystów z innych miejsc tylko na wycieczkę. Tym bardziej, że aby dostać się tu samochodem nie jest trudne. W związku z tym, lokalny obszar przybrzeżny nie różni się zbytnio od tego z Patong lub Karon. Leżaki, restauracje, kawiarnie bambus pod liści palmy – to wszystko znajdziesz w południe „Bangtao.” Tutaj znajdują się domki i stosunkowo tanie. Ale w centrum ośrodka jest odwiedzane głównie szanowani bogatych ludzi spadła, odpoczynku w drogich hotelach. To nie znaczy, że inni ludzie nie są akceptowane tutaj, ale pójść patrzeć na te miejsca mają chodzić. Kanał łączący lagunę do zatoki można tylko Wade. Region Północny jest prawie pusty. Może to zostać osiągnięte na piechotę wzdłuż plaży lub bardzo skomplikowanych dróg objazd samochodem. Ale jeśli chcesz spróbować prawdziwe życie nocne, Bang Tao Beach (Phuket) – bardzo przyzwoite miejsce. Ale to nie ma znaczenia. Kierowcy taksówek ośrodek dyżurują przez całą dobę. Negocjować z żadnym z nich – i dwadzieścia minut jesteś w Patong.

Co warto zobaczyć w okolicy

Wczasowicze na plaży Bang Tao Beach (Phuket) Polecane oczywiście odwiedzić niezrównane piękno laguny. A na dalekiej północy ośrodka jest Surin Resort, który jest tylko pół kilometra. Ta plaża jest mała, ale bardzo stylowy. Istnieje Boutique Resort. Niektóre z nich zostały zbudowane w pojęciu „etniczne”, a tam są całkiem współczesne hotele. Tutaj znajdziesz najdroższy hotel w Phuket. To się nazywa „Amanpuri”. Jego bogata więcej, dyplomaci i politycy, a także Royals. Dlatego Surin jest nieco przypomina drogich ekskluzywnych klubach. Zespół muzyczny, orkiestra, „świeci” didżejów. A jeśli jesteś fanem ustronnych plaż i wynająć skuter lub samochód, można uzyskać całkowicie zaciszne „Banana Beach”. Ten niewielki dvuhsotmetrovuyu mała plaża jest odpowiedni dla miłośników romantyczny wypad. Obok niego jest jeszcze jedna „dzika” coast – Nai Thon. Ta plaża jest wielkości trzech kilometrów, znajduje się piękny złoty piasek i absolutnie nie cywilizacja.

rosnąca popularność

Wiele firm, które organizują podróże do Tajlandii, niedawno rozpoczął sprzedaż pakietu wycieczki do Phuket z Moskwy, która obejmowała resztę w trzech-czterech-gwiazdkowe hotele w Bang Tao Beach. Tydzień taka podróż w średnim kosztem stu tysięcy dwieście bez władzy z „all inclusive” (tak, choć to dziwne dla Tajlandii, ośrodek praktykował takiego systemu). I najtańszy przelot począwszy od kwietnia do miesiąca. W tym czasie, od stolicy, można latać do ośrodka Phuket do osiemdziesięciu tysięcy dziewięć dni. Jednakże, jedzenie w takim przypadku musiałby siebie. Leć z Moskwa do Phuket około dziewięciu godzin.

Recenzje Phuket (Bang Tao Beach, Laguna)

Turystów odwiedziło tutaj napisać, że obszar ten jest po prostu inny od wszystkich w Phuket. Jest to praktycznie jedyna plaża na wyspie, gdzie między hotelem a morzem nie przechodzi szosa. Jest całkiem dzikie miejsca, gdzie od setek metrów wokół ciebie nie będzie spełniać jedną osobę. Mały hotel z każdej kategorii cenowej są dosłownie na linii frontu. Jednakże, jest on usuwany ze wszystkich innych miejsc turystycznych i podróży do innych atrakcji Phuket trzeba wziąć taksówkę. Nie ma dużego centrum handlowego, ale wszystko, czego potrzeba, można kupić w tym samym mieście, gdzie nie ma nawet supermarket „Tesco Lotus”. Plaża jest bardzo popularny wśród turystów z Rosji. Są chętni, by go odwiedzić. Dlatego wiele inskrypcje są duplikowane w języku rosyjskim.