868 Shares 2290 views

"Megafon", "all-inclusive" M – Podłączanie lub odłączanie, recenzje

Każdy operator ma swój własny zestaw planów taryfowych, który składa się z pierwotnego i wtórnego. Rosyjska „MegaFon” nie jest wyjątkiem – firma promuje także kilka podstawowych taryfę o nazwie „All Inclusive”. Na jednej z wersji planu, przeczytaj ten artykuł.


Ogólna idea tempa „all inclusive”

Zacznijmy od tego, że „MegaFon” ma kilka sugestii, które nazywane są „all inclusive”. Są one rozmieszczone według wolumenu usług świadczonych na podstawie taryf, jak również wielkości abonamentu. Plany te nazywane są 5-XS, S, M, L i VIP.

Nazwa ta została podana do taryf tego powodu, że w ramach swoich usług abonenckich dostępne są wszystkie odmiany: Z połączenia i wiadomości do Internetu i komunikacji międzynarodowej. Plus, znowu, niech nie odrzucić możliwości marketingu zwanych opakowaniach, tak aby zapewnić użytkownikowi, które otrzymuje od razu wszystko.

Najtańszy pakiet będzie kosztować XS abonent 199 rubli miesięcznie, podczas gdy wskaźnik dla najdroższych VIP będzie musiał zapłacić 2700 rubli. Zgodnie z tym, jak duże są różnice między ilością usług świadczonych przez plan. Jednakże, jesteśmy bardziej zainteresowani w całym pakietem M.

"All inclusive M"

Pakiet, który rozważamy w tym artykule jest trzecim z pięciu zarówno pod względem wartości i ilości, która zapewnia abonentom. To znaczy, że propozycja – to złoty środek, który musi być duszą każdej imprezy. Niestety, informacja o którym taryf jest wybierany najczęściej, nie. Można zrobić założenie, że pakiet M. Taki wniosek jest oparty na opcjach, które oferuje swoim abonentom „megafon”. „All inclusive M” – jest to liczba minut dla połączeń, wiadomości i megabajtów internetu, który powinien być wystarczający, aby udać się do przeciętnego abonenta. Czytaj więcej na ten temat poniżej.

koszt

Oczywiście, opisując plan taryfowy, pierwszą rzeczą, musimy wspomnieć o najważniejszym – koszt opcji. Na abonenta, podłącz taryfy „All Inclusive M”, Megafon zostanie obciążony w 590 rubli. Jeśli obliczenie dziennej ilości, które jest przeznaczone na komunikację z takich użytkowników, otrzymujemy około 19 rubli dziennie. Dużo czy mało? Aby odpowiedzieć na to pytanie, zwróćmy się do cech planu taryfowego „Megafon” All Inclusive „M”. Wszystkie opcje, które są zawarte w tej ofercie, będziemy szczegółowo poniżej.

dyskusje

Musimy zacząć od tego, co jest dostępne do rozmowy abonenta możliwości, przechodząc na taryfie. Wszakże, jak to jest banalne, ale dla minut i wiadomości kupujemy pakiet startowy i korzystanie z telefonu komórkowego. Cokolwiek dziś popularny mobilny Internet, jest ona wykorzystywana przez mniejszą liczbę osób niż podstawowe usługi, czyli rozmowy i SMS.

Ci, którzy wybierają taryfy „Megafon” All Inclusive „M” otrzyma 600 darmowych minut i SMS-ów do komunikowania się w ich regionie domowego. Na tych samych rozmów z abonentami innych operatorów znajdujących się w danym obszarze, będzie kosztować dodatkowe 2 ruble na minutę. Co do rozmów z „Megafon” w innych częściach Rosji, do komunikacji z nich będzie musiał zapłacić dodatkowe 3 ruble na minutę. Koszt SMS do numerów wszystkich operatorów w danym regionie pod względem „Megafon”, „All Inclusive M” osiągnie 2,9 rubla.

Internet

Drugim ważnym czynnikiem, który należy zwrócić uwagę na użytkowników, którzy chcą połączyć dany Plan taryfowy jest Internet. Odnosi się to do ilości dostępnych danych do abonenta wydatków poprzez 3G lub 4G-bezprzewodowego Internetu. Operator „MegaFon” Internet „All Inclusive M” dostępna jest w 4 GB, niezależnie od regionu, w którym korzystanie z ruchu prowadzone.

Wybór sieci, w którym wydatki ruchu nastąpi na wolnym prędkości 3G lub LTE formacie zostanie on wykonany w oparciu o urządzenia abonenckiego. Fakt, że nie wszystkie gadżety pracują z komunikacją czwartego pokolenia.

usługi dodatkowe

Oczywiście, oprócz opcji opisanych powyżej, istnieją inne usługi świadczone w ramach taryfy „MegaFon” „All Inclusive M”. Recenzje abonentów wskazują, że w tym przypadku mówimy o takich możliwościach jak „Zakaz połączeń”, „Caller ID”, „Telekonferencja”, „Kto nazywa +”. Wszystkie z nich, oczywiście bezpłatnie. W zależności od rodzaju usług, które abonent używa, może pomóc znacznie w tej czy innej sytuacji. Jak widać, wszystkie te opcje są przeważnie charakter podstawowych usług jest ona wykorzystywana do bardziej wygodnej pracy z połączeniami.

Jak podłączyć?

Takie możliwości są dostarczane przez operatora „MegaFon”. „M all-inclusive” można podłączyć każdy użytkownik, który lubił warunki niniejszego planu. Można to zrobić poprzez podłączenie do operatora, wysyłając polecenia * 105 * 0034 # lub wiadomości (z jakiejkolwiek zawartości) do numeru 0500934. Są inne sposoby, takie jak poprzez „Moje konto”, który jest dostępny dla każdego zarejestrowanego w systemie użytkownika.

nad pakietem

Oczywiście, użytkownik, który spędził ilość danych oferowanych mu na mocy niniejszej taryfy powinny być dodatkowo ich pozyskiwania. Koszt waha się w zależności od tego, czy którykolwiek z tych usług. Na oficjalnej stronie internetowej firmy wymienione te ceny: na dodatkowe rozmowy w regionie będzie musiał zapłacić 2 ruble za minutę połączenia do innych operatorów (w Rosji) – 3 ruble. wiadomości SMS do innych operatorów będzie kosztować 3,9 rubli, podczas gdy MMC – 7 rubli / szt.

komunikacja międzynarodowa

Ci, którzy wybiorą taryfę „All Inclusive M”, możliwość korzystania z usług komunikacyjnych z abonentem w innym kraju. Operator „MegaFon” ma specjalną skalę opłat, podzieleni na grupy, która obejmuje różne kraje. Każdy z nich – to jest pewna lista regionów, koszt połączeń różnią się od innych.

Zatem wzywa do WNP i Gruzji, aby ocenić M będzie kosztował 35 rubli na minutę, w Europie – 55 rubli; w innych krajach – 75 rubli. Jeśli mówimy o obszarach, w których korzystanie z satelitarnej łączności komórkowej, połączenie będzie kosztować 313 rubli na minutę.

odłączenie

To samo odnosi się do kwestii, jak wyłączyć „Megafon”, „All Inclusive M”. Zrób to jeszcze raz, być może za pośrednictwem tego samego konta użytkownika, wysyłając SMS lub USSD-żądanie, a także porozmawiać z operatorem.

Należy dodać, że aktywacja tej taryfy, odrzucenie jego działania są bezpłatne.

uwaga

Oprócz cech opisanych powyżej w odniesieniu do taryfy „all inclusive M”, warto wspomnieć kilka notatek. Pierwszy odnosi się do usługi połączeń. Pomimo faktu, że cena aktywacji pakietu jest 0 rubli, nie ma specjalnych wymagań, które konto abonenta sieci komórkowej musi wynosić co najmniej 591 rubli. Drugi punkt – to wydatek w wysokości większej niż przewidziana w planie taryfowym mobilnego Internetu. Jeżeli abonent korzysta z więcej niż 4 GB ruchu, dodatkowe opłaty nie będą pobierane do niego, ale prędkość połączenia spadnie do 64 kbit / sekundę.

W odniesieniu do tego ostatniego, nie jest odwrotnie tego ograniczenia i połączyć z opcji „prędkość Wydłużanie”. W rzeczywistości, to dodatek do jednorazowego zwiększenia ilości danych 70 do 19 megabajtów rubli, 1 GB 150 GB lub 5 – 400 rubli. Użyj opcji lub nie – jest to prawicowa partia, która zależy od Twoich potrzeb.

opinie

Udało nam się znaleźć kilka opinii i zaleceń abonentów korzystających z tego planu taryfowego. Większość z nich są pozytywne, jak warunki taryfowe są naprawdę korzystne dla tych, którzy korzystają zarówno z telefonów komórkowych i internetu. Jednakże istnieją również opinie, że opłata dla tej taryfy jest drogie, a pakiet danych jest zbyt mała.

W odniesieniu do tego oświadczenia powiedzieć coś jest trudne, ponieważ każdy niezależnie ocenia odpowiadał mu warunki planem taryfowym. Wszystkie informacje potrzebne do tego celu, mamy przedstawione w tym artykule.