307 Shares 5070 views

Vladislav Lisovets: "Piękno bez skazy jest zbyt nudne"

Prowadzenie stylisty Rosji bardzo nie lubi, gdy jest nazywany czarodziejskim. Właściciel kilku salonów piękności, którzy uważają, że trzeba ciągle rozwijać, regularnie prowadzi kursy mistrzowskie w różnych miastach kraju, zabawne i interesujące interakcje z opinią publiczną.


Z inteligentnym projektantem i fryzjerem wszyscy rosyjscy gwiazdy uwielbiali pracę, zauważając jego dobroczynne podejście do każdego.

Wczesna kariera

Modny stylista urodził się w 1972 roku w Baku w rodzinie bardzo daleko od sztuki fryzjerskiej, do której od dzieciństwa odczuwa szczególne uczucia. Lisovets Władysław Wasiliewicz opanował zawód już w klasach starszych, a po wejściu do szkoły profilowej rozpoczął eksperymenty z przyjaciółmi i krewnymi.

Pamiętał nawet historię, jak jego ciotka straciła włosy po nieudanym wybarwieniu. Jednak wiwatowała nad siostrzenica, tak aby ręce nie upadły.

Nowy start w stolicy

W 1994 roku młody człowiek przenosi się do stolicy, wierząc, że osiągnął już wszystkie wysokości w swoim rodzinnym mieście. Doświadczony mistrz poszukiwał pracy przez długi czas. W dobrze znanych salonach początkujących nie wzięła, ze strachu przed reputacją, więc Vlad musiał być zadowolony ze zwykłego fryzjera. Jej zaletą była to, że była w Ostankino, a chłopiec często widział najsłynniejsze gwiazdy rosyjskiej telewizji.

Vladislav Lisovets, którego biografia była wolna, uważa, że incydent pomógł mu. Gdy muzycy popularnego zespołu "Agatha Christie" przybyli do niego i zaproponowali, aby zagrał w jego filmie. Ciekawy wygląd fryzjera przyciąga uwagę, a liczba filmów z udziałem wzrosła.

Wzrost zawodowy

To zupełnie nowe życie: poznanie ludzi mediów i pracy jako model pomogło utalentowanemu fryzjerowi. Jest zaproszony do pracy w elitarnym salonie metropolitalnym, w którym Lisovets wiele się nauczył. Wraz ze wzrostem zawodowym liczba jego klientów wzrosła wykładniczo. Wszyscy śpiewacy z naszej sceny marzyli o ufaniu doświadczonym dłoni fryzjera.

Nie jest przypadkiem, gdy powstała grupa "Brilliant", Vladislav Lisovets stał się osobistą stylistką dziewczyn przez długi czas.

Własna sieć salonów

Z biegiem czasu liczba klientów "gwiazd" zaczęła się wykraczać poza skalę, a młodzieniec myśli o swoim salonie, ponieważ sam, aby poradzić sobie z przepływem wszystkich, którzy chcieli zmienić obraz, nie był łatwy.

Pierwsze warsztaty otwarte przez profesjonalistów nazywały się "Pracownią Fryzjera". Z czasem Lisovets nabył własną sieć salonów kosmetycznych, które nawet w czasach kryzysu są rejestrowane kilka miesięcy wcześniej.

Nowa specjalność

Vladislav Lisovets poważnie angażował się w jego edukację. Pracując z najbardziej znanymi i trudnymi osobami z branży komunikacyjnej, czuł brak wiedzy w psychologii. Po ukończeniu studiów na specjalizującej się w nim specjalności stylista zauważył, że profesjonalizm w wybranym polu nie jest głównym składnikiem sukcesu.

Klienci przychodzą nie tylko do pięknej fryzury, chcą dzielić się swoimi problemami, porozmawiać i uzyskać dobrą radę od mistrza. Dlatego Vladislav Lisovets nigdy nie żałował nabytej wiedzy.

Życie osobiste

Wszyscy uczciwej inteligencji modnej stylistyki, która przyciąga jeszcze więcej klientów. W rodzinie kaukaskiej szczepione są postawy wobec przedstawicieli sprawiedliwego seksu. Władysław zawsze pamiętał, jak jego dziadek i ojciec nauczali, że kobiety powinny być traktowane z wielkim szacunkiem.

Vladislav Lisovets, którego życie prywatne interesuje wszystkich fanów, jeszcze nie jest żonaty. Chociaż sam odpowiada na liczne pytania dziennikarzy, że nie jest sam, ale nie widzi śladu ślubu. Modny stylista, który uważa się za kochającego miłość egoistę, przyzwyczaił się do swojego statusu, ale nadal marzy o spotkaniu z kobietą swoich marzeń.

W życiu miał już nieudane małżeństwo. W wieku dwudziestu pięciu lat pośpiesznie ożenił się, ale zdał sobie sprawę, że różne zainteresowania nie przynoszą współmałżonków, a dwa lata później para się rozpadła.

Wartości duchowe

Teraz Vladislav Lisovets jest częstym gościem rosyjskiej telewizji. Ma wiele projektów, w których pomaga zdesperowanym kobietom wyglądać na godne i znaleźć swój własny styl. Uważa, że piękno bez jednej wady jest zbyt nudne, a nawet idealne postacie się nudzą. I uczy, aby docenić to, co natura nagradza, zmieniając wady w "rodzynki".

Jest przekonany, że wygląd jest bardzo ważny, ale musi być wspomagany doświadczeniem, profesjonalizmem i ciepłem duszy. Władysław zaleca skupienie się na wartościach duchowych i zawsze postępować w dążeniu do osiągnięcia celu.