113 Shares 1738 views

Push-up: co to jest i gdzie się go stosuje?

Zaokrąglony kształt i dopasowanie ludzkiego ciała są zawsze w modzie. Patrząc na portrety bohaterek z przeszłości, możemy stwierdzić, że w tym czasie odległy ideał kobiecego piękna była kobieta w średnim wieku z bardzo wybitnych kształtów ciała. Już od końca XX wieku, moda masowa propaganda dla szczupłości znaczącej zmianie istniejących standardów w idealnej męskiej i kobiecej. Anoreksję Dziewczynka z zapadniętymi oczami i płaską postacią od wielu lat zajmuje czołową pozycję w świecie mody i wśród fanów, aby dobrze ubrać. Wiele młodych dziewcząt aspirujących do takich ideałów, zniszczył jego zdrowie.


Chociaż, jeśli spojrzeć na świat celebrytów, nie wszyscy dążą do tego rodzaju „mody”. Na zdjęciu w kolorowych czasopismach każda gwiazda jest przedstawiany z bardzo apetycznych formach, czy to luksus w klatce piersiowej lub pośladki dokręcone. Taki imponujący efekt można osiągnąć poprzez właściwy dobór bielizny z efektem push-up. Co to jest i co się ubrać? Przede wszystkim należy stwierdzić, że w języku angielskim wyrażenie odnosi się do „pull up”. Z tego wynika, że bielizna z nazwą należy podnieść i wyciągnąć pewne części ciała.

Biustonosz push-up – co to jest?

Najczęstszym działaniem bielizna biustonosze push-up są. Pierś w biustonoszu wyglądać o wiele bardziej kuszące niż zwykle bielizny cięcia. Szczególnie popularny model ten cieszy się u kobiet z małych i obwisłych piersi. Z pomocą push up efekt można optycznie powiększyć piersi dosłownie 1 rozmiarze. Wspaniałe warunki takie bielizny wytłumaczyć obecnością dodatkowych wkładek pianki, żelu lub silikonowych. Mogą być one zamocowane lub przyszyte do podstawy biustonosza. Najlepsze wyniki można osiągnąć dokładnie w drugim przykładzie wykonania, gdy specjalny materiał zajmuje dużą część kubka push-up górze. Zdjęcia przedstawione w artykule wynika, że biustonosz push-up działa cuda. Silikon, pianki lub żelu równomiernie wypełnił całą większość biustonosz, to co zastępuje naturalny biust.

Damskie i męskie slipy

A potem jest dolna część bielizny z efektem push-up. Co to jest i jak to działa, będziemy wyjaśniać poniżej. Tutaj to raczej należy podnieść pośladki i lekko zwiększyć swoją objętość. Nacisk kładzie się na zaostrzenie kapłanów, jako forma opadanie nie wygląda sexy. Push-up slipy popyt jest znacznie mniej niż biustonosze. Jest to spowodowane przede wszystkim do aktywnego uwagę mężczyzn do kobiecych piersi, nie złe właściwości majtki push-up. Pośladki w bieliźnie wyraźnie zaokrąglone, tak podkręcić kapłanom za pomocą aktywności fizycznej prawie niemożliwe. Nawiasem mówiąc, dzisiaj na półkach sklepów z bielizną przedstawiony figi push-up dla mężczyzn. Wstawienie wypełniacze znajdujących się z przodu, prawie na samym dole biegach. To pozwala wizualnie zwiększyć rozmiar męskości. W produkcji tych wsadów wykorzystywanych głównie silikon i żel, a szczególnie popytu jest innowacja w modelach na plaży i przy basenie, gdzie człowiek jest najbardziej narażony. Pianka absorbuje wodę i mocno ciągnie bieliznę, dlatego nie jest on wykorzystywany w przemyśle męskiej.

Rajstopy z efektem push-up

Legginsy Push Up – czyli korygujących bielizna pończochy uciskowe lub? Push Up – spodnie dla kobiet, mających na celu podnieść nogi. W tym przypadku obciążenie jest rozłożone od dołu do góry, ale na obciążenia ściskającego jest równomiernie na całej powierzchni modele stóp. Te legginsy lub rajstopy push-up można modelować swoje formy: usunąć żołądek, dokręcić i podnieś dupę, ukryć „uszy” i cellulitu. Obecnie prawie wszyscy producenci produkują modele rajstop damskich z efektem push-up. Czasem pozwalają usunąć jedno, takie jak rajstopy, talii brzucha, usuwa dodatkowych cali tylko w prasie. Możliwe jest również, aby zaspokoić uniwersalny model, korygują wszystkie wady dolnej części kobiecego ciała.

kosmetyki

Dziś pojęcie „push-up” jest powszechnie używane producentów kosmetyków. Tusz do rzęs z efektem push-up dodaje objętość rzęs, szminki połysku wizualnie uwydatnia usta i produkty do włosów dać dodatkową objętość włosów.