680 Shares 9437 views

Aplikacje mobilne: jak usunąć konto w „peryskop”

Dzięki aplikacji „peryskop” ludzie mogą oglądać każdą transmisję online. Panuje przekonanie, że niemożliwe jest, aby wyjść z programu. Ale to nie jest prawda. Oczywiście, usuwanie odbywa się w inny sposób, jeśli porównamy z innymi programami. Tak więc, zanim dowiedzieć się informacje, jak usunąć konto w „peryskop”, trzeba powiedzieć, co to jest.


Dodatek „Peryskop”

„Peryskop” pozwala zarejestrowanym użytkownikom uczestniczyć w transmisji wideo trybie online. Można tworzyć własne estry. Wystarczy kliknąć na słowo „start” tłumaczenie – i rozpocząć transmisję online.

Widzowie mają możliwość obserwowania życia osób z każdego kraju, w celu wymiany informacji z nimi dać rady i do zapoznania się. Wszystko to można zrobić w domu. Kontakt między nadawcą a publicznością jest ustanowiony przez czat. Tutaj każdy może zadać mu pytanie i uzyskać odpowiedź na to.

Możliwość usunięcia

Więc jak usunąć konto w „peryskop”? Zrób to za pomocą jednego kliknięcia nie może być, jak w każdej innej sieci społecznościowej. Oczywiście, istnieją wyjątki, ale są one niezwykle rzadkie. Prawie zawsze, usuwanie odbywa się dzięki wsparciu technicznym.

Z sieci społecznych „Instagram”, na przykład, mogą być usunięte za pomocą jednego kliknięcia, natomiast „peryskop” usuń konto znacznie trudniejsze, ponieważ konieczne jest, aby zwrócić uwagę na swojej nazwy użytkownika lub hasła. Jeśli rejestracja odbywa się na jego telefon komórkowy, to najprawdopodobniej zostanie on wymieniony jako login. Gdy podasz adres e-mail logowania. W „Peryskop” nie ma przycisku „delete”, w każdym przypadku konieczne jest, aby komunikować się z administracją.

Konto z „Twitter”

Jeśli konto jest związane z „Twitter”, trzeba iść do osobistej stronie sieci społecznej. trzeba będzie adres e-mail, który został zarejestrowany profil. Jest ona wymagana do naśladowania. Na osobistej stronie tej zakładce znaleźć elektronku listów pisania.

Witryna „Peryskop”, można znaleźć e-mail techniczne wsparcie. Że wysłanie listu. Tematem listu, określamy „usuń konto” i w organizmie informacji logowania wstawić tekst w „Twitter” i „peryskop”.

Po podaniu miejscu potwierdzić informacji o profilu, konto zostanie usunięte. Nie można przywrócić go, i ważne jest, aby wiedzieć, zanim dowiedzieć się, jak usunąć konto w „peryskop”.

Numer konta w telefonie komórkowym

Profil blok w tym przypadku może być podobnie jak usunąć konto w „peryskop” powiązane „Twitter”. Tylko w tekście listu do administracji serwisu rejestruje nazwę użytkownika „Periscope”.

Do usuwania może trwać dłużej, a dołączone do social media kont łatwiejsze do sprawdzenia.

Jeśli konto zostanie usunięte, można utworzyć nowe z pomocą tego samego numeru telefonu lub zalogować się niemożliwe. Sprawdź informacje o tym, jak usunąć konto w „peryskop” jest łatwe, ale warto robić pochopnie?