575 Shares 8887 views

Brizol mięsa mielonego – omlet nadziewany

Brizol – raczej nie jest to danie kulinarne, jak i sposób, w którym dany produkt w smażyć omlet. Tak łatwo i szybko gotowane wołowiny, ryb, kurczaka lub schab. Omlet z nadzieniem – to co Brizol.


Brizol mięsa mielonego (podstawowa receptura)

Jajka rozbić, posolić i pokonać. Rozgrzać małą patelnię z olejem roślinnym i wlać go na jajko. Na jednej połowie omletu delikatnie położyć farsz i zamknąć drugą połowę, jak kluska. Smażyć z obu stron.

Brizol mięsa mielonego – drugi sposób

Potrzebne będą: sto pięćdziesiąt gramów mięsa, dwa jajka, pół szklanki mleka, sól, pieprz i przypraw do mięsa, żywności polietylenu, majonez, warzywa i sery.

Preparat Brizol. Z farszu zrobić plastikowy jednorodnej masy: dodać sól, pieprz, przyprawy, ugniatać i odpychają. Podzielić na trzy części. Pokrój szwów torebki z polietylenu. Na jednej połowie plastikowej torbie Umieść pierwszą część nadzienia i przykryć drugą połowę worka. Rozmaz nadzienie wewnątrz cienkiego placka polietylen patelnie o średnicy nieco większej, w które ma być smażony Brizol. Bić jajka z mlekiem i solą. Zimna patelnia smarować masłem, polać nim jedną trzecią masy jajowej. Usunąć wierzchnią warstwę ciasta i mielonego mięsa mielonego celowniczy włączyć polietylenowej panewki. Usunąć drugą warstwę polietylenu. Postawić patelnię na małym ogniu, a pięć minut smażyć omlet, a następnie odwrócić łopatki, uważając aby go nie podrzeć. Rozprowadza się na płytce mięsa do góry. Podobnie smażyć dwa kolejne Brizol. Mielone lepiej rozwałkować tortille z góry, bo nie mają czasu, podczas smażenia. Podczas pieczenia, to najlepiej, aby zakończyć pierwszy omletny naleśnik. Bezpośrednio nad smaru mięsa lekko z majonezem, z jednej strony rozprzestrzenia się nadzienie (ser i warzywa), owijanie rolek, posypać sera. Ta sama procedura i spodziewa się, że drugi i trzeci naleśnik – to gotowy Brizol mięsa mielonego! Teraz można zjeść śniadanie, prawda? Porównaj obraz i nasze Brizol. Zdjęcie nie oddaje zapachów, więc nasz okazał się lepszy! A wszystko to tak szybko! Ale jak smaczne, właśnie dowiedział.

Brizol Chicken – Trzecia metoda

Potrzebne będą: kurczak, dwieście gramów grzybów, cebuli, trzy jajka, pół szklanki mleka, sól, przyprawy lub zioła, koper zielony, dwie łyżki majonezu, dwa ząbki czosnku dwieście gramów sera twardego.

Przygotowanie Brizol kurczaka. Filet z kurczaka zrobić farsz, dodać przyprawy, sól, pieprz, Repulse. Smażyć na patelni cebulę i grzyby do miękkości. Produktów na naszych trzech Brizol. Dlatego konieczne jest, aby upiec trzy omletnyh naleśnik. Jedno jajko i kilka łyżek mleka nieco dodać trochę soli, dodać przyprawy, trzepaczka i smażyć na maśle z obu stron. Więcej niż dwa razy, jak również. Wymieszać majonez, czosnek i posiekany koperek. Smarować każdy placek z mieszaniny rozprowadzić górną trzecią część mielonego kurczaka z cienką warstwą nadzienia – Grzyby i cebula. Owinąć i umieścić w naczyniu do pieczenia. To samo z innymi naleśniki. Brizol posypać startym serem i piec przez dwadzieścia minut w chłodnym piekarniku.

Brizol squid – czwartą drogę (lepiej)

Potrzebne będą: kilo kałamarnicy, sól, pieprz, nieco trzy łyżki mąki, drobno posiekane zielonych, dwa jajka, pół szklanki mleka, olej roślinny.

Preparat Brizol. Mięsa mielonego trudno było smażyć naleśniki. Squid łatwiejsze. Ich tylko czysty kłopotliwe. Ale jest to konieczne. Podzielić na pół i szczotkowane tuszy poprzez jedzenie dobrze odpychać drewniany młotek film. Tusza musi być podwojona. Teraz jajka, mleko, mąka, sól i pieprz do ciasta jak naleśniki. Zanurzenie to kotlety po obu stronach ciasta całkowicie pokryty kalmary i smażyć na bardzo gorącej patelni szybko, szybko! Umieścić w garnku, że policzył do dziesięciu – zwrócił się; Policz do pięciu – określonymi w misce z pokrywką, posypać ziołami. Ale złoty ciasto musi być! Czyli o pobespokoytes temperaturach. Kiedy wszystko będzie gotowe Brizol, przekształcić je w probówkach, ozdobić jak chcesz, podawane ze stołem i cieszyć się!