552 Shares 2491 views

Stany Zjednoczone atrakcje – niesamowite w odległości

Podróż do Stanów Zjednoczonych dla każdego podróżnika zawsze kończy się tak samo – nie chce odejść. Stany Zjednoczone Ameryki – jest nieskończona sukcesja rzadkich, ekskluzywne, niezwykłych zabytków, pozostawiając wrażenie w nadchodzących latach. O Ameryka nie powiedzieć – „wspaniały Dalej”. Niesamowite rozprzestrzeniania się w całym rozległym terytorium Stanów Zjednoczonych, od Oceanu Atlantyckiego na wschodzie do Oceanu Spokojnego na zachodzie. Do odkrywania głównych atrakcji Stanów Zjednoczonych, będzie musiał przejechać cały kraj.


Więc podróż rozpoczęła. Długi lot, i wreszcie lądowanie w Dzhona Kennedi International Airport. Terminal położony jest w południowo-wschodniej części Nowego Jorku, niedaleko Manhattanu, a tym samym, pierwszy szok turysta może Liberty Island, Zatoki Hudsona, natomiast zwiedzanie głównych atrakcji Ameryki – Statuę Wolności. Wyspa z Statua Wolności regularnym promem z Manhattanu. Sorokashestimetrovaya kolosalny posąg – to kolejna kreacja słynnego Francuza, twórca Wieży Eiffla. Gyustav Eyfel nastąpiło Rzeźba Liberty wykonany z metalu, także poszycie ramki z blachy miedzianej. Zorganizowaliśmy platformy widokowej, a jeśli nie boją się wysokości, można uzyskać duże doświadczenie w górnej części głowy posągu. Ten podróżnik, badacz wzrosnąć do tarasu widokowego na schodach, ignorując komfortowe windy.

Po Statuy Wolności, kwestia, co warto zobaczyć w USA, zniknie sama, a następny punkt Ameryki może być Niagara Falls, który znajduje się w północno-zachodniej części stanu Nowy Jork, na granicy z kanadyjskiej prowincji Ontario. Szybko gwałtowny strumieni wody – to nie tylko atrakcje Stany Zjednoczone i rycząc, nigdy uśpione fantastycznych potworów. Co drugi z wysokości 50 metrów spada około 6000 metrów sześciennych wrzącej wody. Przez pół godziny, które odbyło się w Niagara, jest całkiem możliwe, aby stać się głuchy, jeśli nie używać ochrony słuchu. Podczas kręcenia kultowego filmu „Niagara”, Marilyn Monroe, który grał w filmie główną rolę był w głębokiej depresji. Cała załoga nalegała na dwugodzinny przepisami dziennie filmowanie, podczas gdy normalnie w innych hollywoodzkich filmów shooting kontynuowano przez 14-15 godzin.

Odzyskiwanie po wizycie w Niagara Falls, turyści mogą udać się do Południowej Dakoty na Mount Rushmore. Tam czekał na kolejny wstrząs – płaskorzeźby czterech prezydentów Ameryki, wykutych w skale masywu granitowego. Prezydenci Waszyngton, Lincoln, Roosevelt i Jefferson patrzeć na kraj z Mount Rushmore został 80 lat. Każdy bas 20-metrowy, 400 pracowników pracował przez 15 lat w tym ogromnym dosłownie projektu. National Memorial z czterech znanych prezydentów USA jest „znakiem rozpoznawczym” Ameryki. Po zakończeniu pracy na pamiątkę do prawdziwej pielgrzymki setki tysięcy turystów zaczęło. Wszelkie podróż do Stanów Zjednoczonych musi zawierać wizytę do Mount Rushmore. Trzeba było zrekonstruować drogi dojazdowe, leżał dróg utwardzonych szeroki, aby zainstalować oświetlenie.

Dalsze szlak turystyczny znajduje się w Wyoming, gdzie znajduje się kolejny zabytek narodowy – Devils Tower. To jest zupełnie wyjątkowy charakter, formacja skalna 400 metrów wysokości, z historią pochodzenia wulkanicznego. Wiek pomnik około 200 milionów lat. Jak przystało na wyjątkowy fenomen, Devils Tower stopniowo porośnięte legend. Autorzy opowiadań – miejscowych Indian, którzy szczerze pokłonić się wieży, przyniósł jej prezenty jako Boga i nie pozwalają gości do pokazania szacunku w kierunku urwiska.

Poniższy zjawiskiem naturalnym z nami »” atrakcji znajduje się w Arizonie. Ten Grand Canyon – absolutnie niewytłumaczalne zjawisko naturalne, więc jest to dobra, od horyzontu do horyzontu. Miliony lat w kanionie rzeki Colorado działa agresywnie pracuje jego kierunek w solidne kamienne warstwami skał kanionu. Wszystko to popłuczyny rzeczne, odnosi się do morza. Od trwały wody gliniany aluwium Colorado mętnego żółtego. Grand Canyon jest zasadniczo odrębny rozdział naturalnego bogactwa Ameryki z jego flory i fauny, własny mikroklimat.

Teraz jest czas, aby zrelaksować się w San Francisco, z korzyścią dla dłoni. Tam turyści spotkają się z innym przedstawicielem kategorii „atrakcji Stanów Zjednoczonych” – z fantastycznym Golden Gate Bridge. Most jest położony, a raczej wisiała nad cieśniną o tej samej nazwie. Most wiszący długość prawie dwa kilometry – to jest niemożliwe do zrozumienia umysłu, ale fakty są uparci rzeczy, a przez most można chodzić na jednej z dwóch chodników, prowadzić samochód, a nawet galopować na koniu. Po turystycznym bezpośredniej trasy z San Francisco do Los Angeles – Mekka amerykańskiego przemysłu filmowego. Następny, ostatni wysiłek!