606 Shares 6620 views

Ciekawe książki dla młodzieży – rozszerza świat

Nastolatki nie będą czytać literaturę mówiąc nudny, pozbawiony oryginalności i znaki żywe. Młodzież następująco prostą zasadę – do spędzenia wolnego czasu, można tylko pasjonującą lekturą! Ciekawe książki dla młodzieży może być dowolnego gatunku, ale zawsze zostawić w młodych duszach niezatarty ślad.

Wybierz interesujące książki dla nastolatków

Czytanie książek nastolatków łykać wypełnionych jasnych idei i stanie radykalnie zmienić świat. Najlepsze książki dla nastolatków często zawierają radykalne pomysły i niekonwencjonalne bohaterów, zdolnych do walki z samym światem. Takie prace predostovlyaet miłośnicy książek Social Network – KnigoPoisk.

Nastolatki muszą widzieć odzwierciedlenie w księgach własnych doświadczeń, do wypełnienia
Przykładowe znaki działa brak doświadczenia życiowego. Popularność wśród nastolatków może zarobić jedyną prawdziwą literaturę, która trzeźwo odzwierciedla najlepsze i najgorsze aspekty rzeczywistości. Z pomocą książek, młodzi ludzie wyjąć werdykt do naszego świata! Co to będzie? To zależy od właściwego doboru literatury.

Jakie są klasyczne książki będzie z pewnością interesujące dla młodych ludzi?

  • literatura przygodowa

Świetnym rozwiązaniem dla dzieci z bujnej wyobraźni, marzy o podróży. Delight powodować powieści Aleksandra Dyuma RL Stevenson, Jack London, Rudyard Kipling.

  • Detektywistyczne i powieści szpiegowskie

Książki o genialnym przestępczości, szpiegostwo i dochodzenia przestępstw zafascynować młodzież, ponieważ otwiera drogę do zupełnie nieznanego świata. Reks Staut i Agata Kristi, Arthur Conan Doyle i Boileau-Narsezhak – te powieści pomóc młodym ludziom zrozumieć, jak cenny rozwinięty intelekt i erudycji.

  • historie miłosne

Pokaż nastolatka, który nie marzy o miłości i nie interesuje w kwestii seksualności! Mental powieści Aleksandra Grina, Charlotte Bronte, Dzheyn Ostin Margaret Mitchell śpiewa miłości, niezwykle szczery i poetycki pokazujący życie emocjonalne bohaterów.

  • przerażenie

W okresie dojrzewania, psychika ulega szereg złożonych kryzysów, które często towarzyszą koszmary senne, nagłe zmiany priorytetów i emocji. Pomoc darmowa wewnętrzne piekło szaleje w samym sercu nastolatka, niech grozę. Jest to obowiązkowe, należy zapoznać się z pracą Stephen King – uznanego horroru króla. A następnie przełączyć się na GF Lavkrafta Gustav Meyrink, Sherli Dzheksona Claude Seignolle et al.