473 Shares 3145 views

Byanshi opaski: czarny Jade przed chorobami

Lithotherapy lub leczenia różnych dolegliwości za pomocą kamienia, zajmuje ważne miejsce w medycynie alternatywnej. Uważa się, że kamienie mają własne pole energetyczne, które mogą mieć ogromny wpływ na ludzkie zdrowie i przywrócenia uszkodzonej.

Jednym z najbardziej popularnych leków w dziedzinie medycyny – Byanshi bransoletki, wykonane z unikalnym czarnym jadeitu.

Co jest Byanshi

Czarny jade z niezwykłą nazwą Byanshi – są pozostałości meteorytu, który spadł miliony lat temu w dzisiejszych Chinach. Jade generalnie zajmuje zaszczytne miejsce w medycynie chińskiej kultury i ich właściwości lecznicze i zdolność do przynieść szczęście, a to rzadka odmiana ceniona go od siebie.

Pole jest rozwijany Byanshi jest prawie całkowicie czarne jade produkty są popularne na całym świecie.

Bransoletka Byanshi zdrowie

Byanshi – unikalny kamień. W swojej strukturze – najważniejsze dla ludzkich chemicznych – sód, potas, żelazo, cynk i inne.

Uważa się, że szczególną moc uzdrawiania leży w czarnym jade Byanshi. Promieniowanie podczerwone wytwarzane przez kamień, o długości fali porównywalnej z promieniowaniem podczerwonym ciała ludzkiego. fale identyczne są połączone ze sobą, co powoduje efekt rezonansu. W rezultacie, kamień ma energetyczny wpływ na organizm, zwiększa napięcie i witalność komórek.

Niektórzy badacze twierdzą, że Byanshi w wyniku tarcia na kamienie skóry generowane ultradźwięki, która ma korzystny wpływ na procesy metaboliczne i układu naczyniowego jako całości.

bransoletka efekt Byanshi

Według badań, czarny jade ma pozytywny wpływ na wszystkich głównych narządów:

• prowadzi do normalnej krwi i limfy, aktywuje procesy przemiany materii i w związku z tym szybciej usuwane z organizmu substancji szkodliwych, trucizny;

• przyspieszając metabolizm pomaga pozbyć się nadwagi;

• ma silne działanie immunomodulujące;

• aktywuje układ trawienny, wyeliminować zaparcia;

• pozytywny wpływ na stan skóry, włosów i paznokci;

• ułatwia choroby układu oddechowego;

• ma znaczące działanie przeciwbólowe;

• ma korzystny wpływ na układ nerwowy, wspomaga rozluźnienie;

• poprawia wydalnicze i reprodukcyjnych systemów.

Na ogół działanie Byanshi nie ma punktu, a ogólny efekt. Wpływających na wszystkie układy organizmu jako całości, poprawia ogólny stan zdrowia i zapobiec rozwojowi choroby, ciało jest wzmocnione.

Skuteczność czarny jade w zwalczaniu chorób potwierdzonych przez tysiące wdzięcznych reakcje ludzi próbował sobie wyobrazić jego efekty lecznicze. Wielu terapeutów zajęciowych potwierdzić działanie terapeutyczne bransoletki.

Oprócz unikalnych właściwościach leczniczych, bransoletka Byanshi jest idealna dekoracja. Wykonana z pięknej półszlachetnych czarnego kamienia, wygląda elegancko i wdzięku.