392 Shares 6365 views

Ian Tigorev – "Tiger" z Białorusi

Fani Moskwa „Lokomotywa” Yang Tigorev nie pamiętał tylko jako piłkarz z sąsiednich krajów, ale również jako zawodnik, w stanie rozwiązać wszystkie problemy w środku pola. W momencie wejścia do klubu kapitału Yan już stałych standardów piłkarskich z wiekiem. Ale zaczął karierę piłkarską i dlaczego dostał pseudonim?


Pierwsze lata kariery sportowej

Chociaż Yang Tigorev urodził się na Dalekim Wschodzie, jego pierwsze kroki futbol zrobił tysiące kilometrów od tego miejsca. W wieku dziewięciu lat, jego rodzice zostali wysłani do życia na Białorusi. To właśnie w tym kraju, w małej miejscowości odino w Coach Ian sprawia, że jego pierwsze trafienia w piłkę. Grając w tym kraju, on wchodzi w pole widzenia hodowców klubu piłkarskiego „Dynamo” (Mińsk) i na początku 2001 roku zaczyna wydajność Mińsku „Dynamo-2”. Kilka lat później zaczął grać w zespole młodzieżowym Białorusi w oficjalnych meczach, aw ciągu kilku lat organizuje dla tego zespołu kilkunastu meczów.

specjalizacja piłka nożna dla tego zawodnika

Praktycznie cały swój czas gry Yang spędził Tigorev w miejsce defensywnego pomocnika, udało mu się zachować kontrolę nad pomocnika jest tak dobre, że trenerzy zespołów, w których grał piłkarz używali go głównie w tej pozycji. Po rozegraniu jednego sezonu na „Dynamo-2”, rok później pojawia się w głównej części Mińska „Dynamo”. Gra dla tego klubu, Yang wygrywa z nim wszystkie medale o różnych nominałach, a także Puchar Białorusi. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na to trenerów kadry narodowej. A w czasie, on gra w drużynie narodowej i trzyma w niej ponad trzy tuziny występy, mówiąc w kilku eliminacjach Białoruś reprezentacji.

Kontynuował karierę piłkarską

Po zagraniu w Mińsku „Dynamo” czterech pór roku i spędził ponad sto gier, postanawia zmienić to nie tylko klub piłkarski, ale także kraj Yang Tigorev. Piłkarz przeniósł się na Ukrainę, Zaporoże „Metallurg”. W tym turnieju, spędza trzy sezony i grać o tej samej liczbie meczów, a także na Białorusi. Ale na Ukrainie, to już pojawia się jako legionisty, niemniej jednak ma stałą praktykę meczu, to hodowcy zwracają uwagę nie tylko rosyjski, ale także europejskich klubów. W 2011 roku piłkarz postanawia spróbować swoich sił w bardziej złożonej mistrzostwach i przygotowuje przejście w Rosji. Choć zaczyna nie grać w klubach najwyższej klasy, takich jak „Tom”, jednak w tym krótkim czasie udało mu się ustanowić siebie jako jeden z najlepszych defensywnych pomocników w kraju. Ale w tym momencie zaczynają realizować obrażeń piłki nożnej. W tym roku jest poszkodowana łąkotki i jest przez sześć miesięcy w futbolu. Ale nawet w tak trudnej sytuacji, aby zauważyć jego trener Moskwa „Lokomotywa”, a już w następnym sezonie Zaczyna w kolei.

Zakończenie kariery nożnej

Podczas gdy w „Lokomotywa” Ian nie grał tak wiele gier w trzech sezonach, ale jest w tym zespole, był w stanie osiągnąć szczyt umiejętności piłkarskich. Ponieważ musiał walczyć o miejsce w pierwszym składzie ze znanymi graczami jak Diarra, a także kapitana „Lokomotywa” Tarasowa. Dodatkowo, status legionista i prowadzenie urazy futbol skomplikowane i tak trudna walka z gwiazd świata i rosyjskiego futbolu. Ale urazy nie pozwalają do końca ujawnić talent sportowca, i wrócił do swojego pierwszego klubu, gdzie rozpoczął karierę piłkarską. Po grał przez dwa sezony, zaledwie kilka meczów na jesieni 2016 roku Jan zakończył karierę piłkarską.

Ian Tigorev: miłość życia

Jest oczywiste, że aby zobaczyć pełny obraz krajowych graczy na świecie, nie może ograniczać się do informacji czysto sportowej. Jest to również ważne dane osobowe, które pokazuje, jakie osoby on jest naprawdę. Mimo, że takie dane są często zamknięte i sportowców (piłkarze nie są wyjątkiem), aby ograniczyć dostęp do niego. Na przykład, wiele osób jest zainteresowanych w kwestii prywatności Jan Tigoreva. Należy zauważyć od razu, że ta informacja piłkarz nie chce reklamować. Prywatna powinny pozostać prywatne, i słusznie. Wiadomym jest, że przez kilka lat żonaty Jan Tigorev. Jego żona – osoba nie jest publiczna. Znaleźć informacje na temat to jest prawie niemożliwe.

Sporo sportowca może powiedzieć jego kręgu. Tak więc, wywiady i zachowanie żony gwiazd może czasami dać więcej informacji niż słowa odtwarzacza. Jest to również bardzo interesujące zobaczyć zdjęcia sportowców i ich żony jest ich ulubionym sportem. Pomaga trochę zrozumieć ich świat wewnętrzny, i spojrzeć na bohaterów z różnych oczy.

Znani gracze często są idolami dla wielu ludzi (zwłaszcza chłopców, którzy chcą być jak ich bohaterów). Chociaż niektórzy gracze już zakończył karierę w pamięci fanów, będą długo pozostanie odważnych „tygrysy” Białoruś.