832 Shares 3399 views

Yastrebov Siergiej Nikołajewicz: życiu publicznym i politycznym od byłego gubernatora Jarosławiu

Yastrebov Siergiej Nikołajewicz – gubernator regionu Jarosław w okresie od 2012 do 2016 roku. Początkowo miał reputację jako doświadczonego lidera, który wie, jak rządzić ten region.


Dzieciństwo i młodość

Biografia Yastrebova Sergeya Nikolaevicha zaczyna się 30 czerwca 1954 – w tym dniu urodził się w mieście Jarosław Region Shcherbakov. Grown chłopca w prostej robotniczej rodziny. Jego matka i ojciec pracował w miejscowej fabryce silników. Od młodego wieku są przyłączone do dzieła Siergieja i Sportu, drugi później zmienił się w prawdziwą pasję.

Ze słów Yastrebova jako dziecko kochał dwie rzeczy: piłkę ręczną i wzwyż. Aby osiągnąć sukces w tych dyscyplinach, zapisał się do klubu lokalne lekkoatletyka. Godzin szkoleniowych doprowadziły do tego, że podczas swoich lat szkolnych chłopiec wielokrotnie został mistrzem regionu Jarosław.

Po ukończeniu szkoły Yastrebov Siergiej Nikołajewicz wszedł Rybinsk Lotnictwa Instytut Techniki. Tutaj studiował konserwację silników samolotowych i obróbki metali.

Początek dorosłego życia

Podobnie jak większość radzieckiej młodzieży, Siergiej Nikołajewicz dorosły życie zaczęło się zaraz po call-up w 1976 roku. To tutaj, że chłopcy przekształcony mężczyzn, odpuszczanie ich ducha i ciała. Jak dla Yastrebova, że usługa przyszedł łatwo, ponieważ jego stan fizyczny dozwolony od pierwszych dni do angażowania się w surowym codziennej rutyny wojskowej.

Sergey zdemobilizowany w 1978 roku. Natychmiast po tym, poszedł do pracy w Rybinsk Motors Stowarzyszenia Produkcji. Początkowo objął projektanta, ale szybko wzrosła w szeregach.

W 1980 roku Siergiej Nikołajewicz Yastrebov już wymienione jako sekretarz Komsomołu. To był początek jego długiej podróży komunistycznych organizacji kontrolnych. Tak więc, w 1982 roku został pierwszym sekretarzem komitetu miasta Komsomołu w Rybinsk, w 1985 roku – drugi sekretarz Komitetu Wojewódzkiego Jarosław, aw 1988 roku – sekretarz powiatowego komitetu Frunze Komunistycznej Partii jarosławskim.

Nowy kraj – nowy rząd

Rozpad Związku Radzieckiego doprowadził do zmian w zakresie mocy czynnej. Dla Siergieja Yastrebova zmiany te korzystały. W 1992 roku otrzymał stanowisko szefa administracji dzielnicy Frunze. Aw czerwcu 1998 roku, zdobył tę samą pozycję, tylko w dzielnicy Kirovsky jarosławskim, co było dobre podstawy do dalszego rozwoju kariery.

W kwietniu 2004 r Yastrebov Siergiej Nikołajewicz idzie do pracy w administracji miasta Jarosławia. Oto on na stanowisku zastępcy burmistrza: początkowo kierował gospodarką miejską, ale w 2006 roku stał się odpowiedzialny za rozwój społeczno-gospodarczy regionu. Tu pracował do 2011 roku.

Działalność polityczna

W Parlamencie Yastrebov Sergey Nikolaevich część „Wielkiej Rosji”. Pod koniec 2011 roku w ramach imprezy odbyła się głos wewnętrzny, w którym należy podjąć decyzję, kto powinien reprezentować ich w wyborach gubernatora w Jarosławiu. Według oficjalnych danych, I zdobył Siergiej Yastrebov, ale jego kandydatura nie została zatwierdzona.

Zamiast włożył Wicewojewoda w marcu 2012 roku. W tej roli, to objawia się jako doświadczony lider i polityk, który na pewno jest dobre dla jego reputacji. Nie jest zaskoczeniem, że po odejściu Siergiej Vakhrukov na gubernatora, stał się głównym pretendentem do fotela.

jako gubernator

Po pierwsze, prezydent powołuje Sergey Yastrebova tymczasowego gubernatora. Dzień później decyzja o jego kandydaturze przedłożony Parlamentowi, gdzie jest to przesądzone. Dlatego 5 maja 2012 Sergey został uzasadniony gubernator regionu Jarosław.

Początkowo jego rozwiązania były obywatelami dusza. Było to w czasie jego panowania, region był w stanie zwiększyć swój budżet o połowę. Było to spowodowane faktem, że Hawks aktywnie rozwiniętego przemysłu i małego biznesu. Niestety, tendencja ta nie trwała długo – wkrótce Jarosław zaczęli dostrzegać, że ich gubernator reaguje na pewne problemy z opóźnieniem.

Na przykład, było wiadomo, że rafineria im. Mendelejew jest na krawędzi całkowitego załamania. Jednak zamiast aktywne działania, aby go uwolnić, wciąż ignorują ten problem. W wyniku zamknięcia rafinerii prawie spowodował katastrofę ekologiczną. A to tylko jeden z nielicznych przykładów nieostrożnego działania gubernatora.

Skandale i plotki

W ostatnich latach, Zarząd gubernatora Yastrebov Sergey Nikolaevich, niestety, zyskał sławę uszkodzony. A winę za politykę nieruchomości, który nie tylko nie pasuje do jego dochodów, więc więcej i nie został uznany. W szczególności istnieją dwie działki pod dom o łącznej powierzchni 3,5 tys. M².

W efekcie zarząd Yastrebova wywołał falę niezadowolenia wśród Jarosławiu. 28 lipca 2016 Nikołaj Siergiejewicz poszła na wcześniejszą emeryturę.