189 Shares 5185 views

Żel do golenia: zalety i stosowania zasad

Przeciętny człowiek goli od roku 15 cm ściernisko. Jednocześnie używa żelu lub pianki do golenia. To ostatnie wynika z badań, jest korzystne. Przeanalizujmy szczegółowo ten fakt.


zalety

Żel jest rozkładane bardziej równomiernie na powierzchni, niż pianki. On jest bardziej ekonomiczny, ale trochę drogie. Dokładniejsze golenie zapewnić za pomocą przezroczystości. Producenci żel dodawać różne składniki opieki:

  • Sorbitol, który nawilża i napina skórę.
  • Alantoina, witaminy i ekstrakty ziołowe, ma działanie przeciwzapalne gojenia ran i kojące.
  • Łagodne środki powierzchniowo czynne, które nie powodują uczucie ucisku i suchość skóry.

Wszystkim żele są szczególnie popularne produkty Procter & Gamble i Nivea firm. Załóżmy, mieszkają na nich.

  1. Żel do golenia Gillette. Firma Procter & Gamble wytwarza żele pod marką Gillette. Rozsądna cena i doskonała jakość pozwoliły te fundusze wejść do domu z wieloma mężczyznami. Asortyment wyrobów przedstawia żele wrażliwej skóry z aloesu (Gillette syntezy); pomocą specjalnych elementów, które zmniejszają tarcie podczas golenia (Gillette Series); produkty z działanie uspokajające z ekstraktu moreli (Gillette Satin); odświeżający żel ze składników zmiękczających, że czysty podrażnienie i zaczerwienienie (Gillette Fusion Phantom).
  2. Żel do golenia Nivea. Narzędzie to zawiera technologię Ultra Glide. Specjalne składniki zmiękczają szczeciny i ułatwić proces golenia, a efekt na skórze – mniej silny. Żel do golenia chroni skórę przed zaczerwienieniem. Zapach miły, low-key. Wygodny dozownik tworzy równomiernie rozłożonym ciężarze. Jako część bez alkoholu. Komfort i gładka – jest to wynik tego narzędzia.

Właściwe stosowanie żelu do golenia

Dla niektórych może się to wydawać absurdalne, ale to ma swoje własne zasady golenia. Z ich pomocą, skóra będzie gładka i wolna od cięć, a proces nie zajmuje wiele kłopotów. Tak więc, oto one:

  1. Mycie. Przed goleniem należy przemyć gorącą wodą. przygotuje skórze ostrzem, zmiękczają szczeciny. Można stosować specjalne kremy. Wywierać zły na pół minuty do twarzy moczone w ręcznik ciepłej wody.
  2. Zastosowanie żelu. Wycisnąć żel do golenia na rękę. Rozłożone równomiernie na policzkach i podbródku szyi, gładki ruch kołowy. Może być używany do celów stosowania szczotki.
  3. Golenie. Golić wystarczy ostry nóż. Korzystanie z tępą maszyną tylko doprowadzi do podrażnień i cięć. Proces rozpoczyna się od policzków (w dół od początku do szczecina broda) wzrostu włosów lub lekko ukośnie. Wolnej ręki może ciągnąć skórę dla lepszego poślizgu. Pod maszyną podbródka prowadzone od szyjki do twarzy. Aby uniknąć cięcia muszą być okresowo spłukuje z ostrzem gorącej wody.
  4. Usuwanie szczeciny w odległych miejscach. Jeśli po goleniu włosy pozostają w niedostępnych miejscach, ponownie nałożyć żel na tych obszarach i na nich chodzić ostrze pod różnymi kątami. Można leczyć pralce te obszary bez żelu.
  5. Mycie i Leczenia balsam po goleniu. Po zabiegu należy umyć zimną wodą i zastosować po goleniu. Jest doskonale zmiękcza skórę. Po balsam, po krótkim czasie, można zastosować lub kojący krem nawilżający.

No, może to wszystko. Użyj żelu do golenia i czerpać przyjemność z procesu.