424 Shares 4269 views

Sok sokovarke. przepis na

Pyszne świeżego soku jest zawsze dobre dla organizmu. Ale pora niektórych owoców nie trwa zbyt długo. W związku z tym, muszą przygotować się do zimy. Można to zrobić na kilka sposobów, które najłatwiej OF – zastosowania sokovarki. Zasada jego działania łatwy i nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Jak zrobić sok w sokovarke? Musimy tylko dwie części: samo urządzenie i owoce lub warzywa.

Co jest sokovarka

Konstrukcja tego urządzenia jest bardzo prosta. Sokovarka składa się z trzech poziomów. Pierwszy – naczyniu z wodą. Druga komora – kolektor sok. Wreszcie, górna część jest przystosowana do surowców (owoce i warzywa). Gdy woda wrze, steam wznosi się pod jego wpływem zaczyna ekstrakcji soku pożywne. Sok zbiera się w specjalnym pojemniku. Następnie przez rurki soku wylano do przygotowanego pojemnika.

Jak Juice

Zaczynamy od przygotowania owoców. Powinny one przejść i dobrze spłukać. Brak składników zagranicznych nie powinien przerwać naturalny smak. Jeżeli owoce są bardzo duże, należy je pokroić na kawałki. Przygotowano owoców lub jagód leżą w górnej komorze. Dno patelni zalać wodą. Umieszczenie sokovarku i podpalono. Rura do odprowadzania soku jest tymczasowo zamknięte za pomocą specjalnego zacisku. Gdy woda zacznie się gotować, pary wzrośnie i być na parze owoce. Łapanie sok spływa do zbiornika wtórnego. Kiedy to będzie na tyle, że jest konieczne, aby usunąć klamrę z rurki i zmiennika banku. W ten sposób zrobić sokovarke sok. Receptura preparatu jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów owoców i warzyw.

sok winogronowy

Winogrona trzeba przepłukać i uporządkować. Bierzemy tylko dobre owoce. Ponadto, istnieją dwie możliwości. Można położyć winogron w sokovarku bez usuwania gałązki. Sok uzyskany w tym przypadku bardziej kwaskowaty. Ale przede wszystkim owoce i oddziela je wykorzystywać tylko. To jest bardziej czasochłonny proces, ale również bardziej skuteczne. Smak jest słodki sok jest otrzymywany. Teraz zaczynamy gotować sok do sokovarke. Przepis nie wymaga użycia cukru. Winogrona wystarczająco dużo słodyczy, zwłaszcza jeśli jest to dobrze vyspel. Ale jeśli kochasz bardziej słodki, a następnie posypać jagody w pojemniku z cukrem. Jest rozpuszczalny w procesie parowania i zmianę smaku. Umieszczenie sokovarku i podpalono. Teraz czekamy aż zgromadzonego sokovarke soku. Przepis jest również prosta i nadaje się do wszelkiego rodzaju aparatury. Banki przygotowują z wyprzedzeniem: umyć i wysterylizować. Gdy pojemnik wtórnym zgromadzić tyle napoju otwarcie zacisku i wlać soku w pojemniku. Po napełnieniu puszki musi szczelnie zamknąć pokrywę (rolki).

Sok z jabłek

Jak zrobić sok z jabłek sokovarke? Jak również z innymi owocami. Jabłka przemywa się i tnie się na kawałki, usuwanie rdzenia. Czasami z miazga pozostały z soków, należy zacięcie. W tym przypadku, jabłka początkowo trzeba obierać. Następnie położyć w sokovarku wszystkich niezbędnych składników i rozpocząć odparowanie. Ale jeszcze lepiej jest użyć soczyste owoce, aby sok sokovarke. Przepis jest wygodne, ponieważ napój wlewa się bezpośrednio do banków i nie wymaga dodatkowego leczenia.