604 Shares 7268 views

Napełnianie na torty szczawiu. Ciasta szczaw smażone

Napełnianie na torty szczawiu może zawierać same bardzo różne składniki. Ponadto takie produkty mogą być wytwarzane z ciasta drożdżowego i zaciągnięcia, a nawet od podstawy na kefir.

W tym artykule powiemy Ci, jak szybko i łatwo zrobić placki z szczaw smażone i pieczone w piekarniku.

Poniższy specyficzny niektóre dania smaczne i satysfakcjonujące – to zależy od Ciebie.

Wypełnienie do ciasta szczaw z cukrem

W przygotowaniu farszu uważane nic wielkiego. Sporządzono go w ciągu kilku minut. Aby to zrobić musimy:

 • szczawiu świeżo pobrane bez łodyg – 450 g;
 • średnich cukru – pół kubka.

Zrób smaczne nadzienie szczawiowy

Napełnianie na torty szczaw z cukrem jest najbardziej popularny wśród kucharzy. Wynika to z faktu, że jego przygotowanie wymaga niewielkiej gamy produktów, które są przetwarzane w ciągu zaledwie kilku minut.

Świeżo zerwanych liści oraz szczawiu sortowany (oderwać łodygi usuwania uszkodzonych elementów), a następnie rozproszone w cedzidło i przemyto dokładnie pod silnym ciśnieniem ciepłej wody.

Następnie rośliny silne wstrząsy, umieszczone na płytce skrawającej, i pokroić drobno ostrym nożem.

Szlifować produktu, jego rozprzestrzenianie się w dużej misce emaliowanej, dodać cukier i łyżkę właściwie uniemożliwiał. W tym nadzienie do torty szczawiu uważa się za całkowicie zakończone. Używać go zgodnie z jego przeznaczeniem może być tak długo, jak składniki nie muszą dać soku (10-12 minut).

Jak przygotować pikantne nadzienie do ciasta?

Aby dowiedzieć się, jak zrobić placki z szczawiu słodkim, będziemy kontynuować. Teraz chciałbym przedstawić wam przepis pikantne nadzienie do smażonego ciasta. Aby wdrożyć go, będziemy potrzebować:

 • świeżo zerwanych liści szczawiu – około 300 g;
 • jajka kurczaka – 3 sztuki;.
 • Świeże zielone cebuli – średni promień;
 • duża sól – stosuje się do własnych upodobań;
 • masło dobrej jakości – około '35

Proces wytwarzania nadzienia

Pikantne nadzienie do ciasta szczaw odbywa się szybko i łatwo. Jaja kurze są gotowane w wodzie soli, a następnie ochładza się w zimnej wodzie i usunięty czysty dużą tarkę. Po tym, jak sortowane i świeży szczaw liści i piór z zielonej cebuli. były dokładnie przemywa się w cedzidło, wstrząsnąć silnie drobno posiekanej ostrym nożem.

Po przetworzeniu wszystkich wymienionych składników przeniesiony do głębokiego miseczki i smaku dużej soli kuchennej. dodaje się również do produktów stopionego masła (ogrzewać na łaźni wodnej). Ten sos uczyni bardziej pachnące ciasta, smaczne i wysokiej kalorii.

Wymieszać składniki, są one lewy bok podczas przygotowywania podłoża.

Jak zrobić smażone placki z szczaw?

Jeśli chcesz gotować smażone placki, to lepiej korzystać z ciasta drożdżowego. Na jego mieszania, musimy następujące produkty:

 • Suche granulki drożdży – 4 g;
 • surowe jajko kurczaka – 1 szt;.
 • ciepłej wody użytkowej – 500 ml;
 • cukier biały – 12 g;
 • płytkie sól – 3 g;
 • Światło mąka pszenna – dodać gęstości do podłoża;
 • rafinowany olej roślinny – służy do obróbki cieplnej pasztecików.

Przygotowanie ciasta drożdżowego

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić nadzienie na torty szczawiu, mówiliśmy powyżej. Jednak ta wiedza nie wystarczy, aby przygotować smaczne i aromatyczne smażonych produktów.

Od ugniatać ciasto drożdżowe? W tym głębokim garnku wlać ciepłej wody użytkowej i całkowicie rozpuszcza się w nim cukru. Następnie w misce dodać suche drożdże i zostawić je w spokoju przez ¼ godziny.

Po otrzymaniu mętnej cieczy słodki rozprzestrzenianiu niej jajka i soli kuchennej. Mieszać składniki rąk stopniowo wlać miskę mąki pszennej.

Wyrobić ciasto jest jednorodna, to przykrywa wieczkiem i utrzymywano w temperaturze 30 stopni przez 80 minut. Jednocześnie każda podstawa ¼ godziny perforowane dobre ręce.

Formowanie i produkty smażyć na patelni

Ciasta szczaw słodki przygotowany zgodnie z tą samą zasadą co smakowym. Gdy ciasto jest odpowiednie oderwać kawałek jest zwinięta w koła o średnicy 10 cm, szczawiowy rozprzestrzeniania przyjemnie i napełniając ściągnięty krawędzi.

Formowanie półwyrobów, umieszcza się je we wstępnie ogrzewanej miski z olejem roślinnym i smażone na obu stronach do spłukiwania światła (około 14-16 minut).

Przedstawia pozycje na stole

Po ciasta będzie różowo, rozłożyć na talerzu. Następnie przystąpić do podobnego przetwarzania termicznego innych produktów.

Kiedy wszyscy są smażone placki, są podawane do stołu, wraz ze słodkiej herbaty lub innego napoju. Nawiasem mówiąc, w uzupełnieniu do tych przedmiotów może być obecny, i sos pomidorowy lub ketchup.

Słodkie placki piec w piekarniku

Słodkie ciastka z szczawiu w piecu gotować dobrze ciasto francuskie. W tym przypadku nie jest konieczne do ugniatać. Wystarczy tylko udać się do najbliższego sklepu i kupić gotową bazę.

Tak więc, na własny słodkie ciasto francuskie, musimy:

 • ciasto magazyn-puff (biorąc bez drożdży) – 1 opakowanie;
 • szczawiowy słodkie wypełnienie – w gestii;
 • mąka pszenna – według uznania;
 • jajko kurczaka – 1 mały kawałek.

formowanie wyrobów

Przed rozpoczęciem pieczenia ciast ze szczawiu w piekarniku, należy je dobrze uformowane. Aby to zrobić całkowicie rozmrożone ciasto francuskie rozłożone na stole i posypane mąką. W oparciu cienkie walcowane za pomocą wałka do ciasta, a następnie pokroić na małe prostokąty.

W każdym produkcie umieszcza szczawiowy słodkie wypełnienie w ilości 1-2 deser łyżki. Po tym teście, krawędzie ściągnięty mocno, że nie ujawnia się w procesie obróbki cieplnej, a zawartość nie są już poza podstawy.

Jak upiec produkt w piekarniku?

Ciasto francuskie ze szczawiu są pieczone w piekarniku dość szybko. Po półfabrykatów być przygotowane, ich rozprzestrzenianie się na blasze (naoliwione nie jest wymagane).

Dla bardziej apetyczny i pięknych produktów na ich powierzchni powlekanych surowe jajko, bici za pomocą widelca. W takim półprodukty są wysyłane do piekarnika i piec przez pół godziny (może być trochę dłużej).

W rezultacie, w niewielkiej obróbce cieplnej ciasto francuskie powinny znacząco zwiększyć rozmiar, stają się rumiany, delikatne i bardzo smaczne.

Prezentuje danie mąkę na stole

Po pieczeniu w piecu pieczywa zaciągania je delikatnie i umieszczano na dużą płytkę. Stosować takie artykuły mogą być wszelkie słodkie napoje (kawa, herbata, kakao, napoje gazowane, soki, itd.).

Należy zachować szczególną ostrożność podczas korzystania słodkie placki gorąco. Wynika to z faktu, że przy wysokich temperaturach cukru zlokalizowana w tym nadzieniu topi się i łączenia z sokiem szczaw postaci syropu. Jeśli taki gorący słodycz dociera do błony śluzowej jamy ustnej lub skóry, to na pewno dostać drobne oparzenia.

podsumować

Teraz już wiesz, jak przygotować własne słodkie i pikantne ciast szczawiowy użyciem drożdży i ciasto. Korzystanie z opisanych recept, to na pewno zrobić smaczne i satysfakcjonujące przekąskę, które mogą być spożywane zarówno w domu i zabrać ją ze sobą do pracy, do szkoły.