566 Shares 8395 views

Wielki Jeździec Rigden jyepo – Władcą Szambali: historia i ciekawostki

Prądy mistyczne zawsze przyciąga uwagę ludzi, ponieważ legendy i mity nie powstała tylko. Link do wszystkich tajemnic zawsze była cechą charakterystyczną ludzkiego. W rzeczywistości, ze względu na to, że pierwsi ludzie zostali wygnani z raju. Nawet dzisiaj, mimo wieku inteligentnych maszyn i high-tech, odsetek ludzi we wszystkim nadprzyrodzonego słabnie.

kozieradka

Shambhala – kraj, który rzekomo istnieje w Tybecie lub w innym regionie Azji. Według legendy, znaleźć może zostać wybrany tylko na widok której otwiera. Szambala jest wymieniona w wielu starożytnych tekstach, co może wskazywać, że nie ma dymu bez ognia. Udowodnić lub obalić istnienie mitycznego kraju z naukowego punktu widzenia nie jest możliwe.

Komunikacja z ezoteryczny

Samo pojęcie „Shambala” jest nieodłączna od ezoteryki. Początkowo to starożytna kraina istniała w hinduizmie i wiele pomysłów wzięto od niego. Klasyczny Hinduizm Szambala powiązana z nowym awatarem Wisznu – Kalki, który wkrótce ma się urodzić. Z biegiem czasu, koncepcja i realizacja Szambali mi, ale dziś przynajmniej częściowo odzwierciedla pojęcie cudownych miejsc było tylko Helena Bławatska.

Według Mahabharaty, położenie Szambali nie może być tam, gdzie istnieje podział kastowy. Zatem, powinno być obszarem, w którym zgodność z tradycji wedyjskiej oraz zarządzających kapłanów braminów. W następstwie tego opisu, można założyć, że Szambala można znaleźć w wedyjskich Siedem rzek – gdzie Braminizm urodził się i rozprzestrzenił się na całej Indii.

Spekulacje o rigden jyepo

W Internecie można znaleźć ogromną ilość dezinformacji. Jest mowa o tym, kto z jyepo rigden i oferuje szereg spekulacji. Wszystko byłoby dobrze, gdyby autorzy artykułu wskazuje, że wszystko napisane – swoje osobiste fantazje. Jednak wiele osób bierze za pewnik historie zwykłych wizjonerów. Niestety, zdarza się to bardzo często. Wiele dezinformacji wokół mistycznego Szambali.

Skąd jeźdźca i Szambali?

Jak wspomniano wcześniej, początkowo Shambhala znaleźć w starożytnych tekstach indyjskich i pismach tybetańskich mędrców. Ale przez długi czas nikt nie zwracał większej uwagi na to, jak obiektywnie wyjaśnić istnienie niewidzialnego kraju, jego cel, funkcje i cele, to było bardzo trudne.

Pierwszą atrakcją kwestia ta zdecydowała się Nikolay Rerih. On jest pisarzem, mistyk, filozof, artysta i osoba publiczna Rosji. Urodził się w Petersburgu 27 września 1874. Co ciekawe, dla życia stworzył ponad 7000 obrazów. Wiele z nich jest poświęcony jego wizji rigden. Ponadto, jego obrazy są w galeriach na całym świecie. Oprócz malarstwa, Roerich pozostawił bogate dziedzictwo literackie, w tym poezji. Jednak ten człowiek założył Instytut himalajskich, a ponad tuzin różnych instytucji kulturalnych i edukacyjnych. Nicholas był żonaty z Elene Rerih, ma dwóch synów. Warto zauważyć, że był zaangażowany w sferach politycznych i gospodarczych społeczeństwa, miał powiązania z bolszewikami i masonów.

Zażyłość z Panem

Do tej pory rigden jyepo Władcą Szambali jest opisane w pracach Nikolaya Reriha. Jednak wzmianka o niej jest bardzo niedokładna. Osoba, która nie jest połączona z prądów duchowych i nie jest zaznajomiony z działalnością Roericha, to będzie bardzo trudno zrozumieć, co mówi. W rzeczywistości, bez duchowej wiedzy, Roerich linia rigden może być postrzegana jako fikcja, albo pięknej bajce. Przez długi czas, wiele, że tak, ponieważ prawdziwej prawdy o Panu prawie żaden. Internet jest pełen pseudonaukowców, którzy rzekomo nadawanych z ust Pana.

Nikolay Rerih opisuje rigden jako Mesjasza, który przyjdzie do wielu narodów. On skupia się na tym, że niezależnie od tego, jaka nazwa jest Rigden w danej religii: to może być Jezus, Maitreya, lub Biały Burkhan Muntazar – jego istota jest taka sama. Oczekuje się, że przyjście Pana w najbliższej przyszłości – erę Wodnika, która już wystąpiła. Chodzi o to, że Jupp przyjście całkowicie zmienić i odnowić świat.

Zdjęcia poświęcony jyepo

obrazy Nikołaja Roericha tam wielu, którzy są poświęcone Panu Szambali. Malowanie „Kolejność rigden jyepo” Roerich napisał w 1927 roku, ale naukowcy spierają się tego dnia, przy założeniu, że istnieją inne opcje – 1933. Do tej pory, ta praca jest przechowywana w Nikolaya Reriha Museum w Nowym Jorku. Obraz przedstawia Pana, który zamawia swych poddanych biec do ludzkości, aby poinformować go o przyszłych zmianach. Ludzie muszą szybko przygotować się do tego, bo bez duchowego zrozumienia tego, co dzieje się przejście nie stanie.

Tematy płótna przepojone z faktem, że nie będzie wielkich zmian, które zainicjuje nowy świat. Herald zmiana ta jest właśnie Rigden jyepo. Ponadto, wśród obrazów, poświęconych wielkiemu Jupp można znaleźć obrazy „Wielki Rider”, „pojawienie się Mesjasza”, „cud”, „Kalki Avatar”, etc. Należy zauważyć, że każda operacja ma szczególny wydźwięk Roericha tajemniczą, która kryje się za szczotki. Często sam autor wyjaśnia znaczenie swoich obrazach.

Rigden jyepo: książka "Allatra"

Książka „Allatra” stał się bestsellerem, to przekazuje wiedzę na świecie przez pisarzy. Mówi o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Szczegółowo i wyjaśnia całą duchową przeszłość ludzkości, całe doświadczenie. Ponadto, dużą uwagę przywiązuje się do określonego czasu „teraz”, w której dalszy przyszłości. W „Allatre” znaleźć można myśleć o tym, co czeka nas w przyszłości. Ważną rzeczą jest to, że narodziny dziecka nie powinno być celem prokreacji. Daj koszty wrodzone tylko dla duchowego i wzniosłych celów, o mocy, zdolności i cierpliwości, aby nauczyć dziecko wszystko, czego potrzeba.

Należy zauważyć, że książka jest swobodnie dostępne w Internecie. Pobierz to może być ktokolwiek, nawet wyborze formatu. „Allatra” jest ogromna encyklopedia wiedzy duchowej, która daje odpowiedź dla każdego, kto ośmiela się zanurzyć się w jego głębi. Czytając książkę pozwala na bardziej wszechstronne rozważenie prawdę, czuć go i zrozumieć, jaki jest sens ludzkiego życia.

Nowa interpretacja Anastasia

Rigden jyepo głosi poprzez nowoczesny pisarz Anastasia Nowy. Na nim wiadomo bardzo mało w Internecie, aby znaleźć informacje o jej życiu osobistym lub w przeszłości jest niemożliwe. Rigden jyepo „Allatra”, które jest niezwykle popularne w pewnych kręgach, które szukają duchowego mentora, pisał swoje książki na New Anastasia. To wydała już wiele prac, które ujawniają bardziej szczegółowy obraz Pana. Szczególną cechą jej twórczości jest to, że są one napisane w języku prostym, a wszystko, co dzieje związane czasie rzeczywistym.

Anastasia New – artysta i pisarz, który nigdy nie pojawia się publicznie. Ona woli, aby ukryć swoją tożsamość, tak że nie przeszkodziło dostrzec prawdziwą wiedzę rigden. Należy zauważyć serię książek „Sensei. Rodowity Szambali „, w którym obraz kraju mistycznego i jego władca jest uważany w szczegółach.

Najbardziej znaczące dzieło pozostaje „Allatra”, który został niedokończony 21 grudnia 2012. To było w tym dniu ezoteryki i mistycyzm mianowany końca. Przypadek czy zamach? Odpowiedź jest prosta: to niemożliwe.

spory

Spory co do tożsamości Anastasia Nowe i rigden jyepo istnieje tak wiele. Ich istota polega na tym, że niektóre z pomysłów wyrażonych w głównej pracy A. Nowy wpłynąć bardzo drażliwe kwestie.

Internet jest pełen kontrowersji około jednej idei z książki, która jest, że dzieci nie powinny rodzić. Wielu ludzi twierdzą, że została wystawiona do narodzin swego urodzenia. Zrodzeniu nowego człowieka jest warte tylko wtedy, gdy będzie to dobry obywatel i być w stanie wnieść coś do świata duchowego. Narodziny dzieci (w procesie prokreacji) jest uważany za głupie i bezsensowne. Kwestia ta wywołała burzę kontrowersji. Argumentować, kto ma rację, a kto nie, to nie ma sensu, ponieważ każda osoba ma swoje własne poglądy. Jednak te pomysły spowodować wielką nieufność w kręgach tych, którzy chcieliby zapoznać się z pracą Anastasia Nowy.

wersja naukowa

Nie ma jednej opinii naukowej Szambali nie istnieje. Według naukowców różnią się radykalnie. Niektórzy nawet nie warto rozważyć pomysł, biorąc pod uwagę bardzo dobrą chwyt marketingowy, czy tylko spekulacje bogatą wyobraźnię autora. Ci, którzy są zainteresowani w idei przyjścia Mesjasza, nie mają wystarczających dowodów, aby udowodnić prawdziwość swoich argumentów.

Wielki jeździec rigden jyepo Władcą Szambali, który jest duchowym autor „Allatry” uważany jest mityczny stwór w świecie naukowym. Sama książka jest warta zbadania bardziej szczegółowo, aby zobaczyć co to może zostały napisane. Aby rozpocząć, warto wspomnieć, że książka jest uważana za przykładem literatury. Pomimo tego, że jest zbudowany na zasadzie „pytanie-odpowiedź”.

W książce podane są bardzo konkretne kwestie, które odnoszą się do różnych nauk: fizyki, astronomii, chemii, etc. Ale zabawa polega na tym, że odpowiedzi są bardzo dokładne. Wykonując je, można dojść do wniosku, że nauka jest jeszcze wiele do odkrycia. Wiedza podana w książce, daleko przed obecnym poziomie rozwoju technologicznego. Pomimo tego, naukowcy mogli wziąć pod uwagę wszystkich teorii, aby je rozwinąć.

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, "Om namo rigden jyepo!". Ludzkość czeka na Mesjasza, i jest gotowy do pracy poza próg głupoty i niewiedzy.