666 Shares 6650 views

kawiarnia dla dzieci w Moskwie. restauracje i kawiarnie dziecięce: opinie, ceny i zdjęcia

Dawno minęły czasy, gdy święta zostali zaproszeni goście z kraju i leczono osobiście przygotowanych przysmaków. Dziś, coraz więcej wydarzeń uroczysty obchodzony w restauracji. Nie ma wyjątków i imprezy dla dzieci. Rzeczywiście, w szaleńczym tempie życia rodzice nie mają czasu, aby zaangażować się w przygotowania niezbędnych do celebracji domowej. Na szczęście, zawsze jesteśmy gotowi pomóc restauracje i kawiarnie dzieci.


Nawiasem mówiąc, nie tylko wakacje – powód do odwiedzenia tych miejsc. Dają możliwość spędzić spokojny wieczór z rodziną lub poświęcić dzień dla dzieci. Dzisiaj patrzymy na cafe najpopularniejszych dziecięcego w Moskwie.

"Anderson"

„Anderson” – to sieć restauracji rodzinnych i cukierniach. Te dzieci kawiarnia w Moskwie znajdują się w siedmiu punktach. Na przykład, popularna restauracja na ulicy Gilyarovskogo (art. Stacja metra „Mira”). Jest to dość duży pokój, w którym można gromadzić wielkie firmy wspólnie się bawić. Dzieci z pewnością docenią pokój z porozrzucane nieba z gwiazdami. Tutaj można podziwiać lot meteorytów i komet. Zwraca uwagę na akwarium z żółwia i ładnej ryby. Małe dzieci powinny spędzić czas „kąpieli” w ogromnym basenie z kolorowe kulki.

Recenzje i okazje

Podobne do kawiarni tej sieci dziecięcego w Moskwie znajdują się również na Leningradsky Prospekt, Namiętny Boulevard Street. Recenzje Ostrovityanova, Michurinsk prospekcie, i tak dalej. D. z nich są wypełnione ciepłem i podziwem. Byli powiedzieć wyśmienitą kuchnię, a przede wszystkim doskonałe wypieki. Rodzice są zadowoleni z tego i można mieć dobry czas, a dzieci mają coś do zrobienia. Wiele podkreślić, że instytucje inne niż nazwa, która odpowiada jego orientacji. Ceny są rozsądne, też, że nie może nie cieszyć. Na przykład, sałatka będzie kosztować 320-560 rubli, służąc zupy – w 260-340 rubli, lody. – 150 do 290 rubli. Należy zauważyć, że tu przygotować wyśmienite desery i koktajle.

"Kinder-Art"

Instytucja ta zawsze z radością wita zarówno dorosłych jak i dzieci. Przytulna atmosfera, przestronny hol, warsztaty twórcze – „Kinder-Art” to wszystko oferuje kawiarnię Tutaj służy rosyjskiej i europejskiej kuchni, wyśmienite ciasta i wypieki. Oczywiście, istnieje również menu dla dzieci. Jednak najważniejszą cechą tego rodzinnego kawiarni – prowadzenie ciekawych lekcji mistrzowskich w różnych obszarach:

  • suszenia;
  • ceramika;
  • marmorirovanie;
  • tworzenie zabawki z filcu;
  • plasteliny i ciasta;
  • malowanie na szkle;
  • pracy z kołem garncarskim ;
  • gotowanie.

doświadczenie gość i ceny

Opinie Gości zakłady wskazują, że nic dziwnego, że organizatorzy wybrali tę linię pracy. chętnie uczestniczą w zajęciach i dzieci Mistrza i dorosłych. Dzieci, odwiedził kiedyś w tym miejscu, ponownie prosząc rodzice trochę czasu, aby wędrować w „Kinder-art.” Dorośli mówią, że wszyscy nauczyciele – są prawdziwymi profesjonalistami i dobrze znaleźć wspólny język ze wszystkimi dziećmi. A ci z kolei są tak pasjonatem procesu kreatywności, które zmieniają się na naszych oczach: dziecko, które pięć minut temu był niespokojny, staje się cichy i spokojny, starając się stworzyć własne dzieło sztuki. O cenach wymienionych w menu, goście będą reagować w razie potrzeby, a także uczestniczyć w jednym master-klasy będzie kosztować średnio 850 rubli.

„Hut rodzina»

W parku „Northern Tuszyno” znajduje się ten przytulny rodzinną restaurację. To nie tylko kawiarnia odtwarzanie dzieci oraz prawdziwy duży ośrodek rodzinny. Budynek jest zbudowany z materiałów przyjaznych środowisku. Na zewnątrz jest piękny drewniany domek, który już przyciągnął uwagę jedynie w swoim rodzaju. Wewnątrz oferuje szeroki zakres działań. Na pierwszym piętrze – rodzinnej restauracji, a przede wszystkim – dla dzieci. Tutaj, kursy mistrzowskie, uczył dzieci w różnych programach (szachy, przygotowanie do szkoły, studio wczesnego rozwoju, języków obcych i innych). Szkoła Gotowania i pracuje studio animacji. mini-ogród organizowanych dla dzieci i szkoły letniej, gdzie dzieci spędzają pół dnia, zabawę i naukę.

Koszt usług i opinie klientów

Odwiedzających kawiarnie pamiętać, że to miejsce ma wyjątkową atmosferę. To jest przytulne i wygodne, a dorosły i dziecko. Wiele podziwiać wygląd i wnętrze budynku. Mówią, że jeśli porównamy kawiarni różnych dzieci w Moskwie, to miejsce jest po prostu fantastyczne! Szczególną pochwałę zasługują nauczyciele, prowadzenie lekcji mistrzowskich. Ogólnie rzecz biorąc, każdy, kto kiedykolwiek odwiedził tu koniecznie radzę każdemu się tutaj co najmniej raz. Jednakże, istnieje małe obserwacje. Są one najczęściej związane z faktem, że istnieje wiele osób, więc miejsca nie wystarczy dla wszystkich. Cóż, można tylko doradzić do rezerwacji stolików z wyprzedzeniem.

Chodzić na ceny w menu dla dzieci. Niemowlęta ma do wyboru wartości 3 sałaty – od 130 do 200 zupy pocierać. 3 – od 135 do 185 rubli 6 wariantów dań gorących tak niskie jak 255 do 335. RUB. Są przekąski, naleśniki i makarony. Jak widać, ceny są dość przystępne.

Fun City

Odwiedzić wszystkie kawiarnia dla dzieci i nie będzie działać w swoim życiu w Moskwie. Ale to miejsce powinien spróbować się tam dostać. Wesoły wnętrze nie pozostawi nikogo obojętnym. Jest rozrywka dla wszystkich grup wiekowych, gry planszowe i kręgle dla dorosłych, unikalny zabaw dla dzieci, gdzie czekają na Zabawna przygoda. I można wziąć udział w tych wyścigach na motocyklu, grać w koszykówkę i jeździć na karuzeli. Wiele wrażeń będzie pozostawić całą rodzinę jest kawiarnia dla dzieci.

Opinie i koszty

Klienci centrum zasadzie zadowoleni i zostawić z pamięci masowych. Szczególnie dzieci są szczęśliwe, bo dla nich tutaj gotowane masową rozrywkę. Rodzice pamiętać, że miły fakt, że istnieją zabawy dla najmłodszych. Jednak goście skarżą się, że pieniądze są, niestety, bardzo szybko dobiegła końca, ponieważ dzieci na pewno chcesz grać w to wszystko jest możliwe.

Tam często zauważyć, imprezy dla dzieci. W tym przypadku, ośrodek rodzinny oferuje do wyboru najbardziej odpowiedniego pakietu usług nie płacić za każdy punkt programu osobno. Może to obejmować zamawiania oddzielny pokój na kilka godzin, po określonym czasie gry na videoapparatah Ciekawe, program, który będzie posiadać animator, prezentuje tematykę tabeli dekoracji, zaproszeń i tak dalej. D. Koszt tego pakietu dla jednego małego gościa będzie 1800 rubli w dni powszednie i 2 tys. – na weekend. Można również skorzystać z dodatkowych usług. Dość popularne jest pozdrawiać baniek mydlanych. Jej koszt – 300 rubli.

wniosek

Oczywiście, jest to cafe nie wszystkie dzieci w Moskwie. Znamienny jest również sieć Piccolo, serwująca prawdziwe włoskie lody. Cieszy to gości z programów rozrywkowych i pyszne cafe „Czekolada dla dzieci i ich rodziców.” Menu dla całej rodziny i plac zabaw dla dzieci, aby pomóc zabawy i beztroski czas. Goście dużych centrach handlowych są zawsze gotowi aby poznać personel kawiarni sieci „groszek”. W weekendy można cieszyć ekscytujący program animacyjny, przejdź do wypoczynku dla dzieci i wziąć udział w klasie mistrzowskiej.

Zawsze jesteśmy zadowoleni z jego gości – zarówno dla dorosłych jak i małych – kawiarnia dla dzieci. W centrum Moskwy, czy są one na obrzeżach – nie jest ważne. Najważniejsze jest to, że zawsze jest ciepłe i przytulne, zabawy i smaczne. Każda instytucja ma swoją własną specyfikę, więc każdy ma swoje własne użytkowników. Cóż, jeśli nie wybrało gdzie spędzić czas z rodziną, dzieci cafe zdjęcia prezentowane w tym artykule pomogą Ci podjąć decyzję.