669 Shares 9408 views

Najbardziej udane style spódnice w klatce

Ta kolorystyka jest i zawsze modne i aktualne i atrakcyjne. Zwłaszcza z własnym kolorze turtleneck, swetry lub kurtki nawet skromne mód spódnice w klatce wygląda stylowo i elegancko. Ponieważ wzór jest zazwyczaj w sobie całkiem jasne, jego combi-partner może być ograniczony. Przez Scotswoman są idealne czerwony lub czarny golf, zielone lub białe bluzki skoczków.


Klasyczne style spódnice w klatce – ołówek lub lekki spalony. Popularny model, a także w fałdy lub pofałdowany. Jeśli klatki jasnych kolorach lub duże, będzie to ukryć wszelkie niedoskonałości figury. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że ubranie jest niezbędne w każdej szafie. Młode dziewczęta zbliży style spódnice w klatce w stylu college, czyli krótka plisowana kratę. Wygląda świetnie z białych bluzek i skromny czarny sweter lub bluzę. Dość oryginalny wygląd, wraz z ich wysokie skarpety lub pończochy. Spódnica w klatce (midi i maxi stylów) mogą być częścią eleganckim garniturze. I ze skośną cięcia (przekątna), płynie ładnie i ukrywa małe sekrety figury, takie jak grube nogi lub biodra. Pas lub jarzmo, które jest ozdobione stylów spódnice w klatce (fot one przedstawione w tym artykule), często z własnym kolorze, na przykład czarny stanik guma wstążka. Czasem dostosować i prosto. Długie modele świetnie wyglądają z Trybunału buty z wysokimi butami. Na własnych stylów spódnice w klatce jest zwykle możliwe prosta: spalony, poluklesh, ołówek lub pofałdowany. Nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu, falbany, falbanki, ale jeśli chcesz, możesz uszyć i koronki, a skóra warkocz. Jeśli pastelu komórki, skromne dźwięki, będzie świetnie wyglądają duże, kolorowe przyciski (na przykład jarzmo). Może służyć jako ozdoba i regularnie zamszu lub skóry pasa.

Obrzeże jest przyłączone biodra zwykle stanik elastyczną taśmę. Koronki lub falbanek pasować do kobiecej, zalotne stylu. Ale dla eleganckim garniturze style spódnice w klatce powinno być tak proste, jak to możliwe. Combi-partnerem (marynarka, kamizelka, sweter), pożądane jest, aby wybrać monochromatycznym. Znakomicie będą wyglądać dużą biżuterię, takich jak medalik, wisiorek, bransoletka lub naszyjnik kolor jednego z boków komórkowych. Ta spódnica jest dość łatwe do czyszczenia, wszechstronny. W każdej garderoby, od sportu i młodzieży do znakomicie kobiece – jest miejsce dla niego. Jeśli mamy uszyć spódnicę siebie, należy pamiętać o prawidłowej cięcie. Komórka w szwach muszą być takie same. Najtrudniejszym skutecznie podnieść wzór podczas cięcia na ukos. pożądana Hem pozostawić gładkie. Możliwe jest, aby tego rodzaju przepony asymetrycznej, lecz mniej, niż części (najlepiej jednego panelu, to jest fałda lub pofałdowania), tym łatwiej okucia szycia wzoru. Dlatego kliny (na przykład rok) nie jest zalecany do tego wzoru, z wyjątkiem, że komórka będzie średniej wielkości. W przeciwnym razie trzeba będzie dostosować obraz tak, aby nie złamać linię. Stożkowym lub konwencjonalnego blokada musi być wybrane w zależności od koloru w komórce, która w obszarze elementów łączących.