111 Shares 9767 views

Okna plastikowe "Mont Blanc": opinie. Windows "Mont Blanc": ceny

Naturalnym pragnieniem każdego właściciela – uczynić swój dom lub mieszkanie przytulne i ciepłe miejsce, gdzie będzie to wygodne dla wszystkich bez wyjątku, a członkowie rodziny i gości. Tutaj każdy szczegół jest ważny.


Jeden z czołowych pozycjach okna zajmują w tej sprawie. Oni nie tylko zapewniają ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, ale także tworzyć ten sam komfort, styl i uszlachetnia wygląd pomieszczeń.

Współczesny rynek i nowe technologie oferują ogromną różnorodność okien wykonanych z różnych materiałów: drewna, aluminium, tworzywa sztucznego.

Jak się nie zgubić i dokonać właściwego wyboru? Na co zwrócić uwagę? Stosunek jakości do ceny w pierwszej kolejności są okna wykonane z plastiku. Ale te rodzaje okien, istnieje wiele.

Weźmy pod uwagę jedną z opcji – plastikowe okna „Mont Blanc”.

Jak to wszystko się zaczęło

Produkcja tych okien w Rosji została otwarta w 2001 roku w mieście Elektrostal dwóch firm zagranicznych: angielskiej i austriacki. Fabryka importowanych zaawansowanego sprzętu został przywieziony.

Przed wyjazdem do naszych produktów na rynku masowym są testowane przez trzy lata. Inżynierowie i projektanci przedstawili swoje wnioski i zostawić opinie. Okna „Mont Blanc” przeszedł pomyślnie wszystkie testy.

Obecna sytuacja

Rok po roku, moc pracy rosła, aż stała się największym w Rosji.

Teraz każdy etap produkcji, wszystkie produkty są poddawane ścisłej kontroli. Produkcja jest w pełni zautomatyzowany. Małżeństwo po prostu usunięte i nie może być. Spełnienie wszystkich wymagań gości – O to, okien plastikowych „Mont Blanc”. użytkownicy końcowi najbardziej pozytywne recenzje, zarówno sprzedających i.

Obecnie istnieją już trzy fabryki do produkcji takich okien w Rosji. Kolejny znajduje się na Białorusi. Szeroka sieć dealerów na terenie Federacji Rosyjskiej pozwala szybko nabyć te produkty.

Windows: profil "Mont Blanc"

To jest podstawa któregokolwiek z konstrukcji okna. Jest on używany do produkcji systemów szklenia. Zestaw linii jest na tyle szeroki i zróżnicowany. Jest to zaprezentowane na raz siedem profili PCW do zupełnie innego smaku, środków finansowych i klimatu miejsca zamieszkania klienta.

Ponadto różnice w mieszaninie profile zmienną szerokość i liczbę kamer.

Zatrzymajmy się na niektóre z nich.

Muller środowisku systemu 60 trzy komory.

Lekka i ergonomiczna konstrukcja dla oszklenia klasy „standard” oraz pokoje „Lux”. Profil bardzo lekki dotyk, o szerokości 60 mm pudełku. Oszklenia 32 mm.

Ulepszony model z ulepszonym profilem – Termo-60. Ma pięć komór powietrza na szerokości bazy, tak jak w pierwszym przypadku, 60 mm. Jest to najbardziej popytu i konkurencyjności całej linii „Mont Blanc” systemów profilowych. Gwarantowane pozytywne opinie. Okna „Mont Blanc” nie zawodzi i nie pozostawia obojętnym.

Od 2007 roku zaczęliśmy produkować inną wersję pięciokomorowe – Nord-70.

Był już Głębokość zabudowy 70 mm, podwójne szyby do 42 mm. Goście są traktowani ten system do pierwszej, najwyższej, klasy. Mogą być stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych oraz w obiektach przemysłowych, można nawet być instalowane w drzwiach.

Jeśli mieszkasz w trudnych warunkach klimatycznych, na przykład, w Jakucji, Kamczatka i Murmańska, a następnie potrzebne profil sześciokomorowy Grand-80. Ma szerokość 80 mm i pudełko przeszklenia – 52 mm. głębokość montażu bezpośrednio wpływa na izolację cieplną i dźwiękową. Im większa liczba, więc w związku z tym lepsze zabezpieczenie przed zimnem i dmuchanie.

Nie ma innego profilu – City-120. Pięciokomorowa szyba zespolona na okna nietypowych i złożonych struktur architektonicznych: Ecker i łuków.

Rozważmy główne zalety okien „Mont Blanc”.

Izolacja 1. Ciepło i zdolność adaptacji do wszystkich typów pogody

W produkcji okien mieszaniny stosowane polimer „biała”. Wszystkie jego cechy jak najbardziej zbliżone do warunków pogodowych w Rosji.

Aby osiągnąć ten wynik, firma „Mont Blanc” eksperci przeprowadzili badanie wszystkich strefach klimatycznych kraju. Na podstawie własnej indywidualnej mieszanki została wybrana dla każdego regionu.

Doskonały wybór w warunkach dalekiej północy i na Dalekim Wschodzie – w oknie „Mont Blanc”. Recenzje potwierdzić te informacje. Biorąc pod uwagę nieprzewidywalne zachowanie pogody w Rosji, podczas gdy w kwietniu lub w maju mogą iść śniegowe – Potrzeba wysokiej jakości, sprawdzone opcje ram okiennych. W tym przypadku, okna plastikowe „Mont Blanc” zasłużenie duże zapotrzebowanie.

2. Izolacja akustyczna

Dzięki specjalnej szybami hałas uliczny nie przenika do pomieszczenia.

3. Szczelność

Charakterystyka techniczna produktu mają także pozytywne opinie. Okna „Mont Blanc” wyklucza dmuchanie pokoju. W przeciwieństwie do klasycznych drewnianych ramach, mają dość silny opór powietrza. Nie brud, kurz z ulicy, deszczem i przeciągi nie boją.

4. Żywotność

Standardowy okres eksploatacji takich produktów – 10 lat. Ale to nie jest temat okien plastikowych „Mont Blanc”. Opinie mówią o 20 lub więcej lat. A producenci sami mówią postać 60 lat doskonałej pracy! Eksperci twierdzą, że ramki nie blakną z czasem i nie traci swoje dobroczynne właściwości. Oznacza to, że to prawda stulatków między oknami.

5. Wygląd

Co może dać pokój nowoczesny i stylowy wygląd? Oczywiście, wysokiej jakości okna plastikowe. Informacje zwrotne od tych, którzy nabyli go „Mont Blanc”, wskazują na obecność dużej gamie kolorów i wzorów o różnych możliwościach konfiguracyjnych.

Ostatnio, projekt odgrywa również ważną rolę w projektowaniu budynków. firma produkcyjna okno „Mont Blanc” oferuje swoim klientom opcje w żółty, niebieski, odcieniach fioletu. Często są one instalowane w pomieszczeniach dzieci. Można symulować różne rodzaje drewna. Wszystko od gustu i chęci!

6. Bezpieczeństwo

Specjalne kształtki zabezpiecza okna pcv. Liczba instalatorzy specjaliści ustanawiające produkty włamywacz, potwierdziła złożoność złośliwym włamania do mieszkania.

7. Przyjazne dla środowiska

PVC – materiału do okien, które potwierdzone przez wielu ekspertów, jest absolutnie bezpieczny dla ludzi.

8. Dodatki

Okno „Mont Blanc” łatwe w montażu różnego wyposażenia. Ten parapety, klamki, parapety, moskitiery i wiele innych. Oznacza to, że okazuje się złożony system okienkowy. Instalacja jest szybka, iw rezultacie stać się właścicielem pięknej nowoczesnych okien.

9. Okna "Mont Blanc": cena

Koszt zadowoli każdego użytkownika z jego demokratyczny i dostępne.

Zwłaszcza w połączeniu z doskonałą jakością. Ponadto, nie przepłacać za markę i da pieniądze tylko dla charakterystyki okna.

10. Pielęgnacja

Wszystkie okna w linii produktów są łatwe w pielęgnacji i konserwacji. Ich błyszcząca powierzchnia jest łatwa do czyszczenia wszelkich zanieczyszczeń przy użyciu prostych środków czyszczących.

Musisz się oczyścić szybę, wszystkie plastikowe powierzchnie, okucia, uszczelki.

Wydatki na czystych zaledwie 10-15 minut kilka razy w roku, aby zachować oryginalny wygląd okna.

Z powyższego można wywnioskować, i jest to potwierdzone przez ocen okien „Mont Blanc” – dokładnie to, czego potrzebują dla ciebie, niezależnie od tego, w planowane jest przestrzeń mieszkalnych lub handlowych w celu ich zainstalowania. Jest to wszechstronny produkt, który znajduje się w domy, typowych miejskich domach, biurach, muzeach, szkołach i szpitalach.