497 Shares 7259 views

Kim Manners – człowiek, który dał światu „X-Files” i „Supernatural”

Z tego reżysera i producenta, dziś możemy zobaczyć niezwykłe mistyczne serii. Jego praca stała się ikoną w swoim gatunku, są kochane przez miliony ludzi z różnych krajów, doceniają krytycy. Kim Manners dał nam "The X-Files" i "Supernatural". Ale jego inne projekty są godne uwagi, a także biograficzne fakty, które również z pewnością dotyku.


Kim Manners: dzieciństwo i rodzina

Przyszły reżyser i producent wykonawczy, urodził się 13 stycznia 1951 roku w rodzinie ludzi związanych z kinem. Jego ojciec, Sam Manners, był aktorem i … także producentem wykonawczym, który pracował na wielu znanych w serialu amerykańskiego. To on usunął „Naked City” i „Route 66” w latach 60., «Department of 5-O» w latach '70 i „Breaking Away” w latach '80. Sam Manners kontynuował pracę aż do końca lat 90-tych, a trzy lata przeżył swego syna.

Rodzina Manners miał troje dzieci, a wszyscy postanowili połączyć swój los z filmu. Kim jest pragnienie, aby pojawić się już w wieku trzech lat. To kiedy chłopiec po raz pierwszy pojawił się w reklamach, poświęcona jednemu z modeli samochodów firmy „Chevrolet”. Początkowo Kim zaplanował zostać aktorem, a jego marzenie się spełniło.

Działając na debiut reżyserski i pierwsza praca

W 1970 roku, Kim Manners zagrał swoją pierwszą rolę w filmie. To był film „hale gniew”, na którym pracował z Dzheffom Bridzhesom. Inne role w filmach Kim nie było: był przyciągany przez pracę asystenta reżysera. W tym charakterze pracował nad filmem „Valdés” i „szarańczę”. W ślad za „Aniołki Charliego” i fotelu reżysera.

W roli reżysera Kim Manners wykonane w projektach takich jak "21 Jump Street", "Star Trek: The Next Generation". "Mission Impossible", "Baywatch" Poszczególne odcinki tej serii – praca maniery.

Najlepsza praca w karierze

Oni bez wątpienia były „X-Files” został wyemitowany na FOX od 1993 do 2002 roku. Seria opowiada o dwóch agentów Federalnego Biura Śledczego, ich pracy i spotkań z nadprzyrodzonych. Manners w projekcie zaproszono autorów Dzheyms Vongów i Glen Morgan, który pracował z nim na „21 Jump Street”,. Przez reżysera „X-Files” wstąpił w 1994 roku, podczas kręcenia drugiego sezonu, a następnie co roku wydał kilka odcinków. Ogółem maniery srezhessiroval 50 serii, i to był rodzaj rekordu dla projektu i dla siebie. W rezultacie, końcowy odcinek „The X-Files” powierzono zgłosić się do Kim Manners.

Po pracuję w „Supernatural”. Jest to historia Winchester bracia Sam i Dean, odważnie wprowadzając do walki ze złem. Od początku strzelaniny, która rozpoczęła się w 2005 roku, Kim Manners pracował nad projektem i wnieść do niego specjalny ducha twórczego spontaniczności.

Diagnoza i przyczyną śmierci

Podczas kręcenia pierwszej serii w sezonie 4 „nadprzyrodzone” Manners dowiedział się, że ma raka płuc. Prace nad projektem, jednak poszedł na tak długo, jak mógł, ale w 2009 roku, Kim Manners zmarł. Zmarł w Los Angeles w dniu 25 stycznia.

Smutna wiadomość poprzez rozprzestrzenianie America: Kim Manners zmarł. Seria, w której pracował i projekty, do których miał jedynie związek pośredni, zaszczycony jego pamięć w swoich odcinkach. Tak więc, 15 seria 4 pory roku „nadprzyrodzone” zatytułowany „Śmierć startuje” zakończył słowami: „W sezonie jest poświęcony pamięci Kim Manners” A potem był napis: „Naprawdę tęsknię, Kim” Serial „Breaking Bad” poświęcona również epizod z nim. Odcinek 5 Sezon 2 zakończył słowami: „Nasz przyjaciel Kim Manners”. Warto zauważyć, że główny bohater projektu „Breaking Bad” przez historię, też miała raka płuc.

Ci, którzy mieli szczęście znać osobiście Manners, mówiąc, że to był bardzo energiczny człowiek twórczy, który zarażać innych swoim entuzjazmem i wiarą w najlepsze. To był Kim Manners – aktor, reżyser, producent.