444 Shares 7608 views

Odpowiadał dzieci pająk z własnych rąk. stroje karnawałowe

Nowy Rok – święto ulubione zabaw. I bez stroju karnawałowego nie wystarczy. Ciekawym pomysłem – ubrać dziecko pająka. Można znaleźć taki garnitur w specjalnym sklepie, ale to będzie kosztować nie jest tanie. Bez większego trudu można dokonać czegoś w domu. Jej koszty produkcji będą minimalne, ale utworzony obraz zachwyci dziecko i zaskoczyć innych z ich oryginalności. Poniżej znajduje się opis kilku postaciach fantazyjny strój Spider.


Opcja pierwsza: najprostszym

Jak szybko i łatwo zrobić kostium pająka? Będziesz potrzebował ubrania ciemnego koloru garderoby dziecka: bluza i spodenki lub spodnie sport styl. Ponadto, będą musiały 4 pary rękawiczek, najlepiej w jasnych, czarne knit kapelusz i ciemne wygodne buty. Jeżeli dolna część stroju będzie prezentowana do spodenek, to dla nich należy umieścić na białe rajstopy lub legginsy.

Najbardziej czasochłonne w tym przypadku będzie proces tworzenia nogi. Nie powinno być sześć. Dokonaj nogi pająka trzeba z czarnego polaru. Jako farszu Sintepon być użyte. W obrębie każdej stopy na całej długości przewodu powinna być umieszczona. Dzięki tej stopy nie zwisał bezwładnie. Wręcz przeciwnie, będzie to możliwe do uzyskania żądanej pozycji. Pod koniec każdej karcie należy sobie białą rękawiczkę. Drugi koniec nogi pająka są przyszyte do bluzy.

Na pokrywie należy dołączyć pająk oczy. Mogą być wykonane z dużymi przyciskami i blichtr do dekoracji zgodnie z zapotrzebowaniem.

Twój mały czarny pająk jest gotowy, aby zaskoczyć innych.

Opcja druga: CAP płaszcz +

Który strój jest nadal możliwe, aby tworzyć własne ręce? Może to być garnitur pająk, którego głównymi składnikami będą Czapka i peleryna.

Cylinder może być wykonane z kartonu. Po barwieniu kapelusz w kolorze czarnym, które można ozdobić swoje sieci, które można narysować farby. Warto również spojrzeć na nakrętki luzem pomalowaną pająk futrzany wykonany, na przykład z cienkich nici wełnianej.

Poniżej znajduje pożyczył od dziecka szafa ciemną kurtkę lub kamizelkę. Do przodu tych ubrań trzeba uszyć przechowywania zakupionych lub wykonane własną aplikacja „pająk w internecie”.

Cape zrobić w czarnym denim. Wykroić kawałek ubrania, które mogą być w jakiś sposób polusolntse spódnica. W tym celu odchylić materiał na pół i wyciągnąć półkole kąta. Po spodzie produktu należy traktować i przyszyć paski do niego. Do dekoracji można użyć przędzę wełnianą płaszcz białego koloru. Powinny one uszyć pelerynę, naśladując wzór sieci. Zamiast wątku, można użyć plecionki trójwymiarowy lub koronki złoty lub srebrny.

Trzecia Realizacja: plecak

Kolejnym elementem, który może być używany do kostiumu Spider – plecak dla dzieci. Jeśli używasz tego elementu będzie ostatecznie uzyskać obraz złowrogi pająk krzyżak. Plecak dziecko będzie naśladować brzuch tego owada. Tornister trzeba szczelnie wypełnić z bawełny lub pianki, tapicerowane w kolorze szarym lub czarnym kolorze i narysować lub wkleić krzyż.

pająk kostium koniecznie muszą być uzupełnione o sześciu nogach. Powinny być wykonane z drutu, który jest owinięty w kilku warstwach dziewiarskiej wątku o nazwie „trawa”.

Na czele dziecko może nosić kapelusz z zabawnych oczami pająk, które mogą być wykonane z kartonu lub przycisków.

To będzie interesujące patrzeć tym przypadku strony internetowej, który jest zalecany do rysowania na policzku dziecka z przejściem na szyi. Aby stworzyć taką postać powinna być stosowana przeznaczone dla dzieci make-up farby w kolorze czarnym, białym i srebrnym.

Sposób czwarty: używając bielizny

Punktem kulminacyjnym tej sukience będzie płaszcz chcesz splot liny lnianej. Ten element ubioru będzie reprezentować w internecie. Jego wygląd przypomina sieć rybacka z dużych oczkach. Początek tej prowizorycznej płaszcz trzeba uszyć kamizelkę z szafy dziecka. Na rogach przylądka zaleca się zrobić pętlę do mocowania na nadgarstku dziecka.

Aby sprostać pająk wyglądał przekonująco, trzeba uzupełnić go o sześciu nogach. Można zrobić je z dzianiny pończochy i wypełnione syntetyczną wyściółką. Wewnątrz, włóż drut – wtedy nogi mogą żądaną pozycję. Inna opcja – zrobić bez tego utrwalania. Następnie zaleca się szyć końce nóg do płaszcza netto, a są one zabawne, aby przejść wraz z peleryną.

Pod płaszczem powinny nosić czarny golf, który chcesz ozdobić pautinchatymi wzory. W tym celu można wykorzystać wszystkie te same Clothesline. Spowoduje to, że obraz harmonijne. Dno ubioru mogą być reprezentowane spodenki lub spodnie.

Do uzupełnienia garnitur lub czapkę butli z oczami. Te kapelusze zostały już wymienione w opisie poprzednich zamówień.

Kostium "Spider-Man"

5 lat – to wiek, kiedy dziecko już chcą się czuć jak jakiś super hero, na przykład, Spaydermenom.

W celu uczynienia ten strój, podstawą zaleca się przyjmować gotowe kombinezon wykonany z elastycznej tkaniny niebieski. Może to być odzież dla rowerzystów i nurków. Z plastry niebieskiego i czerwonego elastycznego materiału należy uzupełnić strój odpowiednie elementy przynieść wizerunku swojego małego Spider-Man na ekranie.

Po tym należy ozdobić strój nićmi złote i srebrne, cekinami stworzyć symulację internetowej. Można również użyć specjalnej farby do tkanin.

atrybut obowiązkowy Spiderman są czerwone okulary lub maska. Zaleca się, aby producenci je z elastycznego materiału i zastosować odpowiedni wzór koloru czarną farbą w postaci wstęgi. Które będą miały oryginalne akcesoria, które będzie bardzo zadowolony, twoja mała Spider-Man.

Stroje dla dzieci najlepsze buty sportowe uzupełnienie niebieski lub czerwony. Więc dziecko będzie czuć się bardziej komfortowo.

wniosek

Jeśli dziecko postanowił spróbować na wizerunek wigilii pająka, nie trzeba biec do sklepu dla stroju karnawałowego. Po tym wszystkim, strój może być wykonany własnymi rękami. Jej koszty produkcji będą minimalne. Ponadto, w tym stroju dziecko będzie wyglądać spektakularne i oryginalne. W tym artykule opisano kilka sposobów wytwarzania stroju karnawałowego. Wybierz obraz, który jest odpowiedni dla Twojego dziecka. Może to być czarny pająk i Spider. Podstawowym warunkiem powodzenia – kombinezon powinien zadowolić dziecko i dają uczucie komfortu.