275 Shares 6763 views

Planety w znakach zodiaku

Niezwykle popularne w dzisiejszych czasach cieszy się, że wszystko jest w jakiś sposób związana z znaków zodiaku. Nawet zaczęły pojawiać się specjalne wskazówki dotyczące wnętrz, diety i odchudzania programów, które zależą w jakich podpisać osoba się rodzi. Ale po prostu wiedzieć, kim dana osoba jest na horoskop nie wystarczy. Należy pamiętać, że planet w znaki zodiaku mają bezpośredni wpływ na losy jednostki.


W prostych słowach, planet w znaki zodiaku istnieją czynniki, które ma wpływ na cały ludzki horoskop, jak również jego słabości i mocne strony, wzloty i upadki, nawet spojrzenie na życie. Każda płyta ma planety linijki stąd i ma największy wpływ. Ale inne planety, chodzenie na zodiakalnego koła i wprowadzając pewien znak, jakby przyjść „odwiedzić” na głównej planecie. W rezultacie dają człowiekowi pewne cechy, które są w znacznym stopniu poprawione orzeczenia Planet. Na przykład, jeśli w chwili urodzenia osoby w jego obecnym Ryb Mars, a potem, jak wszyscy członkowie znakiem, że będą żyć w iluzji i bezpośrednich działań w celu osiągnięcia nierealistyczne cele, chroniąc je przed ingerencją z zewnątrz. Jest to jedna cecha, która przyniesie Mars. Jednak, wbrew powszechnej opinii, ludzie nie będą agresywne, ponieważ w dużej mierze jego agresja wygładzenia wpływ Neptuna.

Każda osoba, w większości przypadków, zainteresowania nie tylko oferuje nieodłączne w nim podpisać, ale również jako miejsce planet w znaki zodiaku.

Oblicz może być włączony do astrologa lub za pomocą specjalnych programów. Różnica będzie niewielka, ponieważ ręka przez długi czas nikt nie spodziewa się niczego, a nawet profesjonalny astrolog w obliczeniach będzie korzystał z programu komputerowego. Ale wyraźną zaletą pracy z astrologa, że może on poprawnie dekodować horoskopie urodzeniowym, to znaczy, aby wyjaśnić, co to znaczy, że albo położenia planet w znaki zodiaku dla każdego.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wpływ planet w znaki zodiaku, każdy „odpowiedzialny” za tych lub innych ludzkich cech. Na przykład, Słońce zachęca twórczą atmosferę, pragnienie władzy. Moon – sprzyja rozwojowi wyobraźni, intuicji, a także przyczynia się do osiągania nowości. W horoskopie Merkury wskazuje łączność i mobilność, Venus – do łagodność, miękkość i urody, a Mars jest oznaką agresywności, chęć do samodzielnego afirmacji.

Pojawienie Jowisza w horoskopie urodzeniowym jest uważana za jedną z najbardziej pomyślnych znaków, ponieważ ta planeta daje człowiekowi nie tylko mądrość, ale także bogactwo i sukces. W przeciwieństwie do tego, Pluton i Saturn to planeta, z których wygląd może przynieść wiele prób i trudności w życiu. Uran jest planetą rewolucjonistów i geniuszy, więc ludzie w horoskopie urodzeniowym których wpływ Urana jest szczególnie silny, często niezrozumiałe dla publiczności w swoim pragnieniu, aby zmienić istniejący porządek. Sąsiad Uran, Neptun, też jest niejednoznaczna planeta. Z jednej strony, daje człowiekowi zdolności artystyczne i siłę psychiczną, a z drugiej strony, może być pogrążony w otchłań rozpaczy.