148 Shares 1962 views

Dell Latitude E6410 Laptop

Dziś mówimy o urządzeniu Dell Latitude E6410, cechy, które bez wątpienia godne uwagi. Przed nami jest bardzo silny w swoim segmencie, laptop, który ma dobrą napełnianie i trwałą metalową obudowę, ale waży tylko około dwóch kilogramów, co automatycznie sprawia, że bardzo atrakcyjne do pracy podczas podróży. Wytrzymała obudowa chroni ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi i obereganiya przed nieautoryzowanym dostępem wyświetli odcisku palca.


Cechy konstrukcyjne

Wygląda Dell Latitude E6410 laptop jest dość surowy i jednocześnie bardzo stylowy i nowoczesny. Nieobecność krzywych i wygina laptopa w wysokiej tech, stwarzając wrażenie siły i solidności obudowy. I prawdą jest, jak to było używane bardzo silne światło ultra-stopu magnezu do jego produkcji. Kolorystyka ciała składa się z czerwonym, czarnym, niebieskim i srebrnym. Jakość wykonania zasługuje na szczególną uwagę. Wszystkie panele dokładnie pasować praktycznie bez przerw. Pokrywa obudowy doskonale wytrzymać presję, absolutnie nie zapadają się pod ciśnieniem. Mocny wyświetlacza laptopa panel górny zawias zamocowane w pożądanym położeniu przez użytkownika. Na tyle kompaktowy model waży zaledwie 1,93 kg i ma wymiary 238.3h335h31.2 mm, co sprawia, że notebook zapewnia komfort pracy w każdym środowisku.

Parametry i wydajność

Dell Latitude E6410 bazuje na potężnym dwurdzeniowych Intel® Core ™ i5-520M o częstotliwości 2,4 GHz i wielkość pamięci podręcznej 3 MB. Ponadto ma ona wysoką szybkość reakcji z powodu 2 GB pamięci RAM. Do przechowywania oprogramowania i dokumentacji używany 250 GB dysk twardy. Wystarczającej liczby wysokiej jakości grafiki gwarantuje wbudowany Intel GMA chipie. Wydajność tej karty wystarczy do zastosowań biurowych lub obejrzeć film. Oczywiście, najnowsze gry na nim, nie będzie grać. Wyświetlenia 14.1 cali ma powłokę antyrefleksyjną, która umożliwia korzystanie z nich w każdym świetle. Rozdzielczość ekranu – 1440×900 pikseli, ma dobre kąty widzenia i poziomu jakości reprodukcji koloru, jasności i kontrastu. Jakość dźwięku z wbudowanego systemu audio pozostawia wiele do życzenia. Jednak jest to dość mało, aby odbierać wiadomości lub odtwarzać media strumieniowe, w innych przypadkach zaleca się korzystać z głośników lub słuchawek. Laptop touchpad ma zwykle wielkość, co sprawia, że wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia. Wzdłuż krawędzi paska oznaczone wizualny pionowe i poziome przesuwanie. Klawiatura ze standardowym układzie, bardzo ergonomiczne, z normalnymi klawiszami wielkości. W pracy nie wibruje i nie zginać. Może on być wyposażony w podświetlenie LED. Według środkowej części klawiatury jest wodzik – może być używany jako mysz.

komunikacja

Do komunikacji bezprzewodowej w laptopie Dell Latitude E6410 z wykorzystaniem modułów Wi-Fi i Bluetooth. Wszystkie krańce ciała mają różne interfejsy. Istnieją cztery wejścia USB 2.0, jeden z nich w połączeniu z analogowym VGA, eSATA, gniazda audio, gniazdo dla kart inteligentnych. Porty dla kontrolera sieciowego RJ45, łączność DisplayPort i podłączyć zasilacz na panelu tylnym. Dell Szerokość E6410 (210 E6410WI) wyposażonego w standardowy akumulator litowo-jonowy, który jest średnim obciążeniem jest w stanie dostarczyć do 3,5 godzinach pracy urządzenia w trybie autonomicznym. Co jest bardzo dobre dla notebooka z takimi parametrami i pozwala korzystać z laptopa na drodze lub na wsi. System chłodzenia jest doskonałą funktsionaruet nawet przy maksymalnych obciążeniach, wentylator pracuje bardzo cicho, a obudowa nie jest przegrzany do stanu krytycznego.

wniosek

Dell Latitude E6410 Laptop jest niewielki i stosunkowo wysokiej wydajności. Solidna obudowa i powłoka przeciwodblaskowa pozwala używać go na zewnątrz. Dodatkowy system ochrony będą starannie chronić informacje. Urządzenie nadaje się do architektów, projektantów, ludzi innych zawodów, którzy przez zajęciem jest konieczne dużo podróżować. Słabości jest brak HDMI i niewystarczająca wydajność układu graficznego. Wśród niewątpliwe zalety: zestaw interfejsów urządzeń wejściowych, jakość matrycy, mocny procesor, metalowej obudowy. Teraz będziesz w stanie zrozumieć wszystkie zawiłości Dell Latitude E6410 notebook, recenzje, wyżej, ci w tym pomóc.