601 Shares 5653 views

Medycyna "Valemidin". Instrukcje użytkowania

Medycyna „Valemidin” Instrukcja opisuje jak fitosredstv z sedacji. naturalnych składników jest obecny w leku. Oznacza to w szczególności obejmuje nalewki waleriany (korzenie i kłącza), głóg (owoce), mięty pieprzowej (liście). Dostępny lek w postaci kropli do podawania doustnego. Rozwiązanie to jest jasne, płyn żółto-brązowy lub zielonkawy i ma specyficzny zapach.


powołanie

Lek „Valemidin” przyporządkowany pacjentów z nerwic i neyrodistsirkulyatornoy dystonii typu nadciśnieniem.

Przeciwwskazania

Nie przepisać leki dla pacjentów z ciężkimi zaburzeniami nerek lub wątroby, niedociśnieniem tętniczym. Znaczy „instrukcje Valemidin” do stosowania nie zaleca się niewydolności serca w ostrym okresie, bradykardia, w wieku 18 lat. Przeciwwskazane w leczeniu kobiet ciężarnych i karmiących, u pacjentów z nadwrażliwością. Jeśli to konieczne, leczenie w okresie laktacji powinna zdecydować kwestię jej rozwiązania w czasie trwania terapii. Przyjmowanie leku należy kontrolować specjalisty.

Medycyna "Valemidin". Instrukcje. cena

Zakres stosowania: Zalecany dla dorosłych 3-4 razy dziennie przez 30-40 cap. Przed Biorąc rozcieńczono w wodzie (małe ilości). Leki pić przed posiłkiem w ciągu pół godziny. Czas trwania leczenia „Valemidin” preparat (instrukcja zawiera informacje takie) średnia z dziesięciu do piętnastu dni. Jeśli to konieczne, specjalista może zalecić ponownego leczenia, ale nie wcześniej niż miesiąc i pół. oznacza koszt farmacji waha się od 110 rubli.

skutki uboczne

Lek może powodować niestrawność, suchość w ustach (zbyt długo odbiór). Innych negatywnych skutków leczenia lek „Valemidin” Instrukcja dotyczy reakcje alergiczne (podrażnienie skóry, pieczenie, suchość lub podrażnienie i zaczerwienienie powłok). Jak pokazuje praktyka, lek dobrze tolerowany. należy przerwać leczenie i skontaktować się z lekarzem na rozwój efektów ubocznych.

Aby uzyskać więcej informacji,

Kiedy podaje się w skojarzeniu z lekami, zapewniając przygnębiający wpływ na ośrodkowy układ nerwowy (środki uspokajające, leki przeciwpsychotyczne, nasenne, przeciwlękowe) jest prawdopodobnie wzajemne nasilenie działania. Jako część leku „Valemidin” (ręczne ostrzeżenie o tym) obecność etanolu i difenhydraminy (difenhydramina). składniki te mają wpływ na szybkość reakcji psychomotorycznych pacjentów. W związku z tym, podczas leczenia zaleca powstrzymanie się od zarządzania transportem i działań obejmujących potrzebę szybkiego skupienia. W przypadku niesprawności leku nie zmieniają swą układ odbiorczy (zwiększaniu dawki lub zwiększenie liczby podań dziennie). Przed użyciem produktu, należy odwiedzić specjalistę. Trzymać pieniądze w ciemności, w miejscu niedostępnym dla dzieci, chłodnym miejscu. Przydatne leki przez trzy lata.