302 Shares 5365 views

Skuteczne środki na oparzenia słoneczne

Czasami chęć kupić piękną opaleniznę brąz zamienia oparzenia słoneczne. kolej zaczerwienienie skóry, ból i swędzenie. Stan pogarsza gorączka, dreszcze, zastąpiony przez ciepło i bóle mięśni. Takie objawy mogą przyćmić długo oczekiwany urlop, więc sytuacja musi zostać jak najszybciej usunięte. Zwłaszcza, że środki z opalaniu jest łatwo przygotować samemu.


Jeśli ręka nie masz narkotyków (apteki daleko czy jesteś zwolennikiem przyjaznych receptur ludowych) Nasze techniki pomogą poprawić sytuację.

Oparzenie słoneczne. Leczenie środków ludowej – szybko i sprawnie

Najprostszym rozwiązaniem może być awaryjne uwodnienie spalonych obszarów. Jest ona odpowiednia w przypadku, gdy ręka była żadnych innych składników. Konieczne jest, aby dołączyć do pacjenta miejsce mokry ręcznik. Raz robi się gorąco, należy wymienić go na nowy okład. Tkanina powinna być miękka, aby nie podrażniać uszkodzoną skórę.

produkty mleczarskie – jest to doskonały środek na oparzenia słoneczne. Gęsta śmietana może zastąpić krem po opalaniu. Jego konsystencja pozwala na zastosowanie bezpośrednio do masy ciała. Od kefir bardziej płynny, jest ona wykorzystywana jako podstawa do okładów. Kawałki tkaniny (gaza, bawełna, len) okresowo zwilżoną w kefiru, stosowane do miejsc i spalone zmianę po ich podgrzewana. Pół godziny później będzie można ocenić skuteczność produktów mlecznych – spalić objawy przestanie przeszkadzać.

Kolejny środek domu na oparzenia słoneczne – startego ziemniaka lub soku. Masę nanosi się paski z gazy, rozprowadzać je na dotknięte obszary. Sok jest stosowany jako balsam.

Ten sam efekt mają środków przed poparzeniem słonecznym, gotowanej marchwi i ogórków. Korzystać z tych produktów może być dokładnie taka sama, jak ziemniaki.

Złagodzić zapalenie pomóc schłodzić sok z pomidorów i arbuza. Pakiety mocnej herbaty (zwłaszcza zielone) nie są gorsze.

Lecznicze właściwości roślin, takich jak aloes, jest powszechnie znana. Jest on stosowany w kosmetyce, farmacji i tak dalej. D. soku z liści aloe, rozcieńczonego na pół z wrzącej wody, szybko uspokajające i antyseptyczne na oparzenia. Okłady robić kilka razy dziennie przez godzinę. Fajne gadżety po ogrzewania zmienia się nowych tkanek.

Nie jest tajemnicą, że rumianek, dziurawiec zwyczajny i dąb kora mają silne działanie antyseptyczne. Jest to bardzo ważny czynnik, jak oparzenia może nagnivat gdy dotknięte infekcją. Wywary z ziół – doskonały środek na oparzenia słoneczne, możemy przygotować samodzielnie. Jedna łyżka każdy z tych traw (ich mieszaniny, mogą być wykorzystywane) w celu wypełnienia szkła wrzącej wody. Łaźnia wodna (10 minut), przejdzie do maksymalnej ilości składników odżywczych w bulionie. Używać do kompresji po ochłodzeniu się całkowicie. Takie narzędzia są bardzo skuteczne, ale mają małą trwałość. Po jednym dniu, trzeba przygotować nową partię.