812 Shares 2713 views

Sanatorium "Kolos" Kostroma: Liczba turystów

Ten wyjątkowy ośrodek słynie z placówek medycznych i zasłużoną renomą najlepszych ośrodków w regionie, w leczeniu chorób sercowo-naczyniowych. Wielu pacjentów referencje, gościem tutaj na długiej historii swojego istnienia (otwarty w latach 70. ubiegłego wieku), wskazują niezmiennie wysoki poziom usług medycznych, dobrej postawy pracowników i jakość obsługi. Sanatorium „Kolos” w Kostroma w latach jego istnienia nie traci profesjonalizmu radzieckich uzdrowisk, ale dodaje się do niej z gościnności i komfortu w nowoczesnym ośrodku.


lokalizacja

Piękny brzozowy gaj, rzadkie drzewa liściaste otaczają sanatorium „Kolos”. Kostroma jest od niego 7 km i do Moskwy – nieco ponad 370 km. Sanatorium znajduje się w malowniczej miejscowości niedaleko Mińska brzegiem Wołgi. Terytorium – 80 ha. Budynków rzeki zamknięte drzew. Dlatego, aby podziwiać powierzchni wody, trzeba przejść na alei 100 m i zejść po schodach do pięknej grzywny gotowego z pawilonów na wypoczynek (istnieje wiele).

Łagodny klimat, czyste powietrze las uczynić pobyt tutaj przyjemne i zdrowe. Wielu pacjentów w ich opinii piszą, że odwiedził sanatorium raz stał się jej stałych klientów. Przychodzą tutaj, aby się zrelaksować i poprawić swoje zdrowie rocznie. Dla tych, którzy nigdy nie byli tutaj, aby dowiedzieć się niezbędnych informacji lub zarezerwować miejsce, prosimy o kontakt telefoniczny: (4942) 46-67-35.

umieszczenie

Główny budynek Resorts 4 piętra. Oddzielnie umieszczone kąpiele błotne, jadalnia, Medical Corps. Wszystkie z nich są połączone między sobą przejściami. Główny budynek ma windę pracy. Razem ośrodek zdrowia może jednocześnie pomieścić około 190 gości.

Wśród opinii jeszcze wiele miejsca zajmowane przez historie niedawnej (2015), kosmetycznych napraw, co znacznie ulepszone wnętrze pokoju, były one wygodne i bardziej zróżnicowane, różnią się od siebie. Wielu ludzi jest pod wrażeniem porządku i czystości, codzienne sprzątanie. Uzdrowisko oferuje swoim gościom tylko 4 rodzaje pokoi:

 • Jednoosobowy pokój standardowy (druga kategoria, mały pokój).
 • Jeden duży pokój (pierwsza kategoria).
 • Podwójna średnia (1 pokojowa).
 • Superior (2 pokoje).

ceny

Jednak Odwiedzający będą cieszyć się cenę biletów. Tak więc, standard 2-osobowy z leczeniem i 4 razy na dzień wyniesie 1560 rubli dziennie, i pojedynczym w pokojowej Superior – 2040. Jest możliwe, aby osiedlić się na dostawce (z leczenia – 1200 rubli / dzień lub bez -.. 1000 RUB). Dzieci w wieku poniżej dwóch lat są przyjmowane bezpłatnie (bez pracy i bez jedzenia). Płatności realizowane w następujących obszarach:

 1. polityka MHI (Bądź całkowicie za darmo).
 2. Kupon Union (redukcja o 30%).
 3. Pobyt płatny (rabaty, zgodnie z ręki).

Ośrodek jest stale działają promocje i bonusy, które pozwalają nawet zaoszczędzić na zakwaterowaniu. O gospodarzu, oferowane sanatorium „Kolos” (Kostroma), galerie zdjęć, przedstawione w tym artykule powiem więcej.

żywność

Zrównoważony, dieta jedzenie w sanatorium „Kolos”. Kostroma zaprasza do tabeli 4 razy dziennie. W tej potrawy może być wykonane na zamówienie. Opinie mówią wysokie umiejętności kucharzy, które sprawiają, użyteczne gadżety diety smaczne i bardzo zróżnicowane. Wiele dobrych słów odbiera także stołówki personelu. Vacationers są wrażeniem przejścia od ciepłego pokoju jadalnym w sypialni.

leczenie profil

Kostroma sanatorium „Kolos” – wiodący obszar sanatorium instytucja rehabilitacji pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Praktycznie jest to jedyna w regionie posiada przywrócenie osób z takich złożonych diagnoz takich jak udar mózgu, zawał serca, po operacjach kardiochirurgicznych. Potężny dział rehabilitacji, która Sanatorium „Kolos” (Kostroma), opinie o pracę ma tylko pozytywne. Tutaj możemy osiągnąć dobre rezultaty, nawet podniesienie krytycznie chorych pacjentów na nogach przez zapewnienie im pomocy wysokiej jakości.

Profile dodatkowe ośrodki zdrowia są leczenie układu mięśniowo-szkieletowego i nontuberculous chorób płucnych. Zakres usług medycznych dla pacjentów, szerokie. W ten sposób goście następujące procedury mogą być oferowane:

 • Elektroprotsedury.
 • Laserowe leczenie.
 • Wdychanie.
 • Leczenie z parafiny i ozokeryt.
 • masaż leczniczy.
 • Wanny gazowane (suche).
 • Fitoterapia (zapach łąk kwitnących).
 • Lecznicze wody mineralnej.
 • Akupunktura.
 • Hirudotherapy.
 • Ćwiczenia terapeutyczne za pomocą programu komputerowego oraz doboru indywidualnego treningu z instruktorem na siłowni.

Wanny zapewnia leczenie na bazie wody mineralnej, produkowane na terenie sanatorium. Oferuje on następujące procedury:

 1. masaż prysznic (pod wodą).
 2. Kilka gatunków duszy (wśród nich Charcota, okrągły).
 3. Kąpiele mineralne i jacuzzi.
 4. Ogólnie i 4-komorowe kąpiele.

Follow-up opieki nad pacjentami po zawale serca, ostra niewydolność mózgu pacjentów po operacjach serca i dużych naczyń wykonanych przez wyspecjalizowanych programów. Są one zaprojektowane i przetestowane w sanatorium, a sądząc po opiniach, dają dobre rezultaty. Healing posiada potężną bazę diagnostyczną. Nie jest wykonywana (dodatkowo) ECHO i EKG, ultrasonografia nerek, jamy brzusznej i narządów miednicy. Prace laboratoryjne (klinika i biochemia), nowoczesny EKG biurowy (system „Valens”). Każdy może być przetestowany na CardioVisor.

Na terenie sanatorium ekstrahuje woda mineralna jest dwojakiego rodzaju. Vo0pervyh picia jest jadalny o wysokich indeksach sodu, chlorek, bromek i siarczan. Jest to przydatne w leczeniu układu pokarmowego, choroby wątroby, jelita. Po drugie, typ solanki, wody mineralnej. Jest on stosowany do uzdatniania wody (leczonych stosowania zewnętrznego). Wiele opinii wskazują rozległą przebieg procedur, które są zawarte w cenie. Przebieg leczenia kursovkam – 12 dni, pełny program rehabilitacji sanatorium – 21.

O personelu medycznego

Specjalny duma sanatorium jest przyjazny, wysoko wykwalifikowany personel medyczny. kardiolodzy są tu tylko najwyższa i pierwsza kategoria z wieloletnim doświadczeniem, mają własne doświadczenia w leczeniu złożonych sercowych dolegliwości. Bardzo dobre opinie na temat lekarzy-rehabilitators, akupunktury, kręgarz. Sanatorium „Kolos” (Kostroma) utrzymuje wysoki poziom opieki medycznej. Dziś trzyma leczenie i rehabilitację chorych kwalifikowanych, osiąganie dobrych wyników.

Rekreacja i rozrywka

Większość czasu w sanatorium zajmują zabiegi. Jednak w pozostałej wolnej chwili i nie znudzi. Jest dobry biblioteka z czytelnią, kino, sala taneczna, koncert holu z 250 miejscami. Dla miłośników tras telenkura rozwiniętych o łącznej długości 5 km.

Jest siłownia i sauna z 2 basenami. Powered toczenia. W lecie funkcji wyposażonej plaży, podczas gdy w innych czasach wielu podróżnych pokochają ryby. Sanatorium „Kolos”, Kostroma mogą być dumni, że oferuje szeroki program rozrywkowy wieczorami iw weekendy. Organizujemy wiele wycieczek. W tym przypadku, opinie klientów pokazują, że wielu z nich są darmowe.

Programy wakacyjne i promocje

Szczególne miejsce w kurortach działania. Tak popularne wśród wczasowiczów cieszyć się program edukacyjny „spacer z lekarzem”, którego celem jest propagowanie nordic walking. To zapewnia bezpłatne porady u jednego z wiodących ośrodków kardiolog.

W dniach noworocznych program roboczy „Sylwestra 2017 w sanatorium” Kolos „i” Boże Narodzenie 2017 w uchu ". Oni nie są nowe. Podobne przeprowadzona w 2016 roku. Sanatorium opinii „Kolos” Kostroma z nich dostaje tylko pozytywne. Ludzie przychodzą tu odpocząć na wakacje z dziećmi i krewnymi. W opinii piszą o dobrej organizacji programu, ekscytujące i dzieci, i dorosłych, a także pyszne jedzenie.

Po raz kolejny na opinie pacjentów

Zgodnie z ogólnymi trendami i opinie pacjentów sanatorium „Kolos” – wyspecjalizowanym uzdrowisko kardiologiczne, który został otwarty w 2016 roku, a dodatkowe profile leczenia układu mięśniowo-szkieletowego, a non-gruźlicze choroby płuc. Większość ludzi nie są zadowoleni z ośrodków specjalizacji i powiązanych ograniczeń.

Więc tutaj są bardziej niż instytucja medyczna dzielnicy uzdrowiskowej w szerokim tego słowa znaczeniu. Ale ci, którzy przychodzą do obróbki i otrzymywać rehabilitacji, ośrodek zdrowia podoba. W ogóle życzliwość i profesjonalizm pracowników, odpowiedzialny i opiekuńczy stosunek do każdego pacjenta czyni go atrakcyjnym dla gości sanatorium „Kolos” w Kostroma. Zdjęcia i opinie wskazują na dobre traktowanie przy rozsądnych kosztach.