786 Shares 1060 views

Leczenie egzemy i gatunki

Analizując problem wyprysk, należy zauważyć od razu, że choroba nie jest zaraźliwa. Wyprysk nazywa zapalenie (na sucho lub na mokro), pojawiają się na skórze, zwykle ze względu na nieprawidłowe działanie układu nerwowego i hormonów. Uważa się, że choroba ta może być jednym z objawów alergii. Wyprysk, którego leczenie zależy od rodzaju i stopnia zaawansowania choroby, zwykle zaczyna się zaczerwienienie, swędzenie i pojawienie się wysypki na ściśle określonej powierzchni skóry. W drugim etapie w tym momencie pojawiają się skórki lub płatków. Po zmianie w chorobie przewlekłej fazie chorobowo skórę zgęstnieje nabywa zewnątrz odrażający wygląd.


Istnieją różne rodzaje chorób o wspólnej nazwie „wyprysk”. Leczenie zależy od konkretnego rodzaju zmian skórnych. Wyprysk jest najczęściej występuje na łokciach, ręce, za kolanami, na twarzy.

Najczęstszym wyprysk disgidroticheskaya. Jej leczenie zależy od przyczyn, które powodują uszkodzenia skóry. Najczęściej jest to stres czy choroby psychiczne, choroby układu pokarmowego, cukrzyca lub nadczynność tarczycy. Dodatkowo, możliwe przyczyny grzybicami (grzyby), zatrzymania, alergia, dystonia naczyń lub dziedziczne. Leczenie tego typu zmiany rozpoczyna się od eliminacji przyczyn, które wywołały wypryski. W trakcie leczenia choroby podstawowej dodano Leki (na przykład „Suprastin” „Pipolphenum” itd.). Najczęściej mianowany immunoprotector. Jeśli choroba osiągnie stadium ciężką, jest pokazany „lek” prednizolon lub innych kortykosteroidów, a czasami (gdy działa silnie choroby) – oznacza „Hemodez” oraz diuretyki. Aby usunąć swędzenie i inne nieprzyjemne objawy przepisanych leków z działań lokalnych „Dermazolon” lub podobne salicylowy maść.

Ta forma wyprysku zwykle zlokalizowana jest do dłoni lub stóp.

Suche egzemy, który traktowany jest zbyt dobrze rozwinięta, może mieć te same przyczyny jak disgidroticheskaya. Jednak z tego typu chorobą skóry przypomina starożytny porcelana, pokryte pęknięć. Rany pooperacyjnej staje się sucha, pęknięć i szczelin w przepływach cieczy. Wysycha, nie pozostawia śladów na skórze, przypominające pęknięcia porcelany.

W początkowym etapie takiego egzema zaleca się smarowanie zanieczyszczoną wazelinę obszar, kremy nawilżające, kwasem mlekowym, kwasem glikolowym lub mocznika. Zaleca się unikać stosowania mydła, płyny, alkoholu, innych leków drażniących.

Jeśli istnieje później wizyta u lekarza (utworzony po zakażeniu i pęknięcia skóry), dermatolog może przypisać balsam z Burova, płynne antybiotyki. Jeśli kod pod ich wpływem zaczyna zmoknąć, kompresy przewrócił. Jednakże, lekarz dobiera indywidualny kurs dla każdego pacjenta.

Istnieją inne rodzaje chorób o wspólnej nazwie „wyprysk”.

Prawdziwa egzema (lub w sezonie) pojawi się pod wpływem alergenów, zwykle pogarsza w czasie kwitnienia. Charakteryzuje się pojawieniem się wysypki symetrycznego na ciele, które zamienia się w płaczących pęcherze, pieczenie.

Dziecko leczenie egzemy, która zazwyczaj posiada pediatry lub dermatologa pediatryczne, pojawiają się w pachwinie lub pod dziecka włosy.

gatunek łojotokowe jest zlokalizowane na skórze głowy oraz w tych miejscach, które mocno pocić: pod łopatkami, na twarz kobiet – pod piersią.

Profesjonalne zachodzi pod wpływem czynników drażniących pyłów, kwasów, itd.

Wszystkie te typy egzemy, jeśli rana dostaje infekcji, może przekształcić się w bakteryjnych zmian skórnych. Najczęściej, to regeneracja występuje u osób o obniżonej odporności.

Podejrzewając na egzemę, osoba powinna natychmiast udać się do dermatologa: zaniedbane choroby zwykle staje się przewlekłe i leczenie nadaje się słabo.