166 Shares 1225 views

Ślub w szmaragdowej kolorystyce: dekoracja hallu, wizerunki młodej pary

Wesele jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem w życiu młodych ludzi i dziewcząt. Dzisiaj stało się modne, aby dokonać tematycznych i "kolorowych" świąt. Szczególnie popularne jest wesele w kolorze szmaragdowym. Nic dziwnego, przecież to jest jasne, a zarazem łagodne cienie, które przy prawidłowej rejestracji ozdobią każdą uroczystość.


Znaczenie szmaragdowej barwy

"Szmaragd" dosłownie oznacza "blask". I w rzeczywistości ten kamień odznacza się niezwykłą czystością i blaskiem. W psychologii uważa się, że szmaragdowy kolor, taki jak zielony, daje spokój, pozytywne emocje, stabilność i samopoczucie.

W czasach Indian, w jednym z plemion, był wielki szmaragd, na który się czcili. Według legendy ten kamień przyniósł szczęście, chronił wieś przed kłopotami i nalotami. Emerald czczony i przyniósł prezenty z innych kamieni. Był uważany za prawdziwego króla pośród klejnotów.

Jeśli chcesz żyć długotrwałym życiem rodzinnym bez trudności, to najlepszym rozwiązaniem jest wesele w kolorze szmaragdowym. Najważniejsze – przemyślenie wszystkich szczegółów, ponieważ ten odcień nie cierpi z powodu błędów, a niewłaściwa kombinacja z innymi kolorami może zepsuć wszystko.

Ozdoby hali

Niezależnie od tego jak niezwykła była wesele w szmaragdowym kolorze, projekt powinien być starannie wymyślony i wybrany. Każdy szczegół jest ważny: z sukni druhny i druhny do zaproszeń i menu. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dekoracje hali, to połączenie kolorów. Każdy z tych odcieni będzie korzystnie podkreślał bogactwo i wspaniały smak bohaterów uroczystości:

 • Noble złoto;
 • Biały;
 • Ciemnoniebieski;
 • Srebro;
 • Pomarańczowy lub żółty;
 • Mennica;
 • Ciemna czekolada.

Na przykład można użyć dwóch dodatkowych kolorów: złota i białego, aby ozdobić pokój i stół. Białe obrusy z szmaragdowymi serwetkami i łukimi na baldachimie idealnie uzupełniają złote wstążki i sztućce. W razie potrzeby można odebrać okulary, wazony i talerze zielonego odcienia.

Hala lepiej wybrać neutralne kolory, idealne białe lub mleczne ściany bez wzoru. Możesz uzupełnić projekt szmaragdowej draperii ścian i okien, najważniejsze jest, aby nie przesadzić. Piękne, szmaragdowe oświetlenie i akcesoria, takie jak motyle kelnerów czy gość, są piękne.

Korona każdego ślubu to pyszne i piękne ciasto. Poproś kokera o stworzenie dla ciebie arcydzieła z zielonym szkłem. Na stole będzie wyglądać bardzo harmonijnie i zaskoczy gości z niezwykłym wyglądem.

Suknie dla młodych

Ślub w szmaragdowej kolorystyce jest nie tylko harmonijną rejestracją hali, ale także kompetentnym wyborem sukni i dodatków dla młodych. Istnieje kilka opcji, które są równie dobre.

 1. Możesz wziąć szmaragdową suknię ślubną i biały garnitur pana młodego. W tym przypadku warto zaprojektować pokój, aby nie przesadzać. Nie chcesz wyglądać jak elf w zielonym lesie na własnym weselu?
 2. Dodać szmaragdową barwę do lukratywnego dodatku do klasycznej białej sukience i smokingu. Aby to zrobić, możesz użyć zielonych wstążek w włosach panny młodej, krawat lub motyl dla panny młodej, szmaragdowych butów, małych akcesoriów, takich jak bransoletki, kolczyki, naszyjniki itd. Nie zapomnij o poduszce do pierścieni. Niech też będzie szmaragdowym odcieniem.

Szczególną uwagę należy zwrócić na bukiet panny młodej. Powinien być skromny w przeciwieństwie do luksusowych strojów i dekoracji. Bardzo harmonijnie wygląda mały, biały bukiet małych róż, storczyków lub anemonów. Jeśli uroczystość przypada na wiosnę lub lato, możesz użyć lilii z doliny, piwonii, dalii lub nawet alstroemerii na bukiet panny młodej. Nie zapomnij o boutonniere dla pana młodego. Powinien być połączony z bukietem, najczęściej butonniere jest wykonany z tego samego kwiatu, który jest używany dla panny młodej.

Sukienki dla gości

Pamiętaj, aby ostrzec gości, których planujesz zaprojektować w szmaragdowym. Niech zbierają odpowiednie stroje. Ważnym warunkiem musi być co najmniej jeden dodatek zielonego odcienia. Zdjęcia ślubne będą wyglądały naprawdę luksusowo i królewsko.

Dla druhny lepiej jest zamówić identyczne sukienki w Hollywood. Będziemy pod ręką, jeśli planujesz tematyczne sesje zdjęciowe. Najważniejsze jest uwzględnienie wszystkich cech postaci dziewcząt i wybrać styl, który będzie dobrze wyglądał na każdym z nich. Mężczyznom można również zaproponować zielony krawat.

Zaproszenia

Zaproszenia na wesele w kolorze szmaragdowym powinny odpowiadać ogólnym nastrojom. Mogą być wykonane niezależnie lub drukowane w drukarni. Jeśli chcesz wyróżnić się, zamów zaproszenia od mistrzów ręcznie robionych. Wykonają wspaniałe karty na zielonym papierze lub zdobią je szmaragdowymi wstążkami z wytłaczaniem złota. Ogólnie, jak chcesz i na ile będzie wystarczająca wyobraźnia i umiejętności.

Zdjęcia

Częściej niż zwykle zdjęcia młodzi ludzie wybierają tematyczne sesje zdjęciowe. Nic dziwnego, bo zdjęcia ślubne będą pamięcią przez resztę twojego życia. Oto kilka pomysłów na te strzelanki:

 • W przypadku wyjścia z sesji zdjęciowej można wybrać motyw baśni, na przykład słynną książkę o czarodzieja z Oz. To prawda, że trzeba poprawnie wyobrażać sobie narzeczoną, zbierać akcesoria, otoczenie i znaleźć odpowiedni krajobraz. Ale jak wiele emocji!
 • Rycerze i księżniczki doskonale pasują do szmaragdowego wesela. Jednak przygotowanie tej opcji wymaga znacznie więcej, bo wszędzie nie ma nawet pozory starożytnego zamku i ogromnego ogrodu. Ale z wynajęciem koni i autokarów nie będzie problemów.