158 Shares 9741 views

Jak wybrać odpowiedni biustonosz: porady i wskazówki

Socjologowie, naukowcy odkryli, że dwie trzecie kobiet nie wie, jak wybrać odpowiedni biustonosz. W wyniku nabycia pralnicze niewłaściwy rozmiar, kolor lub styl, więc zepsuć jej figurę. Jak wybrać biustonosz prawidłowo i czy istnieją ogólne wymagania?

Niewłaściwa bielizna kobieta stwarza niedogodności i dyskomfort podczas noszenia, co prowadzi do pogorszenia nastroju, patologia piersi i zmiany wyglądu dane nie są na lepsze.

Dlaczego potrzebujemy biustonosz?

Biustonosz – ważny i użyteczny element garderoby damskiej spełniać swoją główną funkcję. Pomaga to chronić przed uszkodzeniem gruczołu sutkowego, utrzymać piękny kształt piersi, tworząc komfort podczas różnych sportów, więc każda kobieta powinna wiedzieć, jak wybrać biustonosz. Prawidłowo dobrane biustonosz – to także stylowy, seksowny wizerunek.

Zasady Wybierając bieliznę

W nowoczesnych sklepów i butików mają elementy bielizny w dużym zakresie, a niewiele osób wie, jak wybrać odpowiedni biustonosz. Bielizna powinna siedzieć w prawo na rysunku, nie ciągnąć się bez wychodzenia zaczerwienienie podczas noszenia powinny wyglądać pięknie i nie wystają spod ubrania. Aby upewnić się, że biustonosz wyglądał doskonale, wykonaj kilka wskazówek:

  1. Zanim pójdziesz do sklepu, zmierz obwód klatki piersiowej, zanotuj to. Pomiary powinny być dwa: na punkty wystające i pod biustem. Konsultanci powie, co będzie pasować biustonosze w rozmiarze, a następnie trzeba wybrać samemu.
  2. Wybór stylu zależy od preferencji. Wewnątrz lub na zewnątrz, fiszbiny lub bez stylu „Angelica” lub „push-up” do ciebie, ale biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość piersi. Dla małych piersi preferowanych biustonosze z pianki. Duży rozmiar biustonosz jest lepiej wybrać cienka, delikatna. Elastyczna skrzynia doskonale wygląda w otwartych pojemnikach, a po karmieniu dziecko, wręcz przeciwnie, to lepiej jest użyć zamkniętego modelu, ponieważ sprężystość piersi jest znacznie zmniejszona.
  3. Konstrukcja biustonosza, a liczba połączeń są różne i mają różne poglądy na każdej figurze. Jeśli pierś ma kształt stożkowy, zmień to wizualnie za pomocą kubków z poziomymi szwami. Dla szerokiej piersi powinny wybrać model ze specjalną wkładką między miseczkami. Poszerzyć wąski pochyły lub pionowe szwy.
  4. Wybierając biustonosz kolor uwzględniać ubrania, które planuje się go nosić. Pożądane jest, że pranie jest skontrastowane z sukienki lub bluzki, zwłaszcza gdy wyposażonego w takiej pracy w tandemie.

Drogie lub tanie?

Każdy wie, że można kupić biustonosz wszędzie: od rynku do drogich markowych sklepach. Większość kobiet woli, aby zapisać i wybrać dla siebie tanie, niskiej jakości biustonosze. Pamiętaj, że to nie jest gospodarka, a to strata pieniędzy. Tania podróbka po kilku praniach i będzie ciągnąć się w ruinę, podczas gdy drogie, wysokiej jakości biustonosze będzie trwał długo i doskonale wspiera swoje piersi. Należy wziąć pod uwagę nasze wskazówki, jak wybrać biustonosz. Prawidłowe siedzi bielizna – gwarancja dobrego nastroju, harmonii i uroku każdej kobiecie.