130 Shares 4347 views

Ishim State Instytut Pedagogiczny. PP Yershov: działy i warunki przyjęć

W mieście Ishim istnieje taka szkoła jak Ishim Państwowego Instytutu Pedagogicznego nazwany P. P. Ershova. Historia tej organizacji edukacyjnych rozpoczęła się w 1929 roku wraz z otwarciem uczelni w mieście nauczycielskich.

Historia wystąpienia

Czas mijał, a Instytut stopniowo ewoluowały. W latach 30. stał się szkoła College. W latach 40. otworzył instytut nauczycieli w budynku instytucji. W 1953 roku szkoła, działająca przy liceum, został zamknięty. Od tego momentu zacząłem tylko Institute w przygotowaniu nauczycieli.

Następnie szkoła stała się znana nauczanie. To rozszerzył liczbę obszarów kształcenia i specjalności. W 2014 roku na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki Ishim Państwowego Instytutu Pedagogicznego w naszym kraju dołączył do State University Tiumeń i stał się jego podział strukturalny. Obecnie jest on uważany za oddział. W IGPI wydziały struktury są następujące:

 • nauczanie;
 • Humanistyczne i społeczne;
 • Nauki matematyczno-przyrodnicze, informatyka.

Wydział Edukacji

Nauczanie uważa się złożone i subtelne sztuki. Opanować bez pomocy wykwalifikowanych specjalistów jest niemożliwe. Wydział Pedagogiki istniejący w Ishim Instytutu Pedagogicznego, stworzony w celu zapewnienia, że zainteresowane osoby mogą dowiedzieć się:

 • nabyć umiejętności dydaktycznych;
 • wyrażać swoje myśli i materiałów dydaktycznych;
 • wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych i komputerowych.

Organizacja procesu dydaktycznego na Wydziale Edukacji udział dwa wydziały: psychologii i pedagogiki, metodyki i przedszkolnego oraz podstawową teorię edukacji. Zatrudniają nauczycieli, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. W procesie edukacyjnym stosują one zakorzenione tradycje i nowoczesne metody nauczania.

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych z

Jest to strukturalny podział na Ishim Instytutu Pedagogicznego (IGPI im. P. P. Ershova) jest dość duży. Oferuje on dużą ilość profili treningowych, które są związane z humanistyki. Każdy wnioskodawca, który postanowił spróbować pójść do tej uczelni, wybrać profil, który jest najbliżej niego.

Z murów wydziału iść głównie nauczycieli z przedmiotów ogólnych (historia, rosyjskiego i języków obcych). Strukturalny podział Ishim Instytutu Pedagogicznego produkuje także menedżerów i ekonomistów.

Wydział Nauk Przyrodniczych i Matematycznych, Informatyki

W każdej szkoły, uczelnie wyższe zawodowe i uczy się uczniów i studentów w nauce, matematyce, informatyce. Jest to bardzo ważna dziedzina. Niestety, brak nauczycieli obecnie czuję się dość gorąco. Aby rozwiązać ten problem w Ishim Instytucie Pedagogicznym działa Wydział Przyrody i Nauk Matematycznych, Informatyki.

Nazywa się jednostka strukturalna uczelni jest kuźnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Wydział Departamentu 2 prac związanych z nauk przyrodniczych, matematyki i informatyki. To oni zorganizować najbardziej efektywny proces uczenia się, promowanie szkolenia dobrych specjalistów, którzy spełniają wymogi określone w czasie.

Obszary szkolenia

Ishim State Pedagogiczny Instytut oferuje wnioskodawców pochodzących tylko 3 obszary:

 • „Kształcenie nauczycieli (z dwoma profilami)”;
 • „Szkolenie zawodowe (na oddziałach)”;
 • „Psychoedukacja-pedagogiczna”.

W pierwszym z nich, istnieje kilka programów edukacyjnych do wyboru. Przyszli studenci, którzy będą w przyszłości pracować z małymi dziećmi, to najlepiej, aby wybrać „primary i edukacji przedszkolnej”. Dla tych, którzy chcą być nauczycielem, istnieją programy takie jak „Biologii i Chemii”, „rosyjskiego i języków obcych” i tak dalej. D. „kształcenie zawodowe” w Ishim Instytutu Pedagogicznego obejmuje „Zarządzania i Ekonomii”, „ścigania i orzecznictwo”. W tym drugim kierunku jest program taki jak „Psychologii Edukacji”.

Wstęp do szkoły: dokumentów i egzaminów

O dopuszczenie do ich IGPI. P. P. Ershova trzeba zbierać standardowy zestaw dokumentów:

 • aplikacja;
 • arkusz (oryginał lub kopia);
 • certyfikat / dyplom (oryginał lub kopia);
 • 3×4 cm fotografie (dla tych, który wchodzi na uniwersytecie, wyników wstępnych badań przeprowadzonych przez ściany Instytutu Pedagogicznego);
 • dokumenty potwierdzające istnienie indywidualnych osiągnięć.

Uczelnia, która obejmowała w jej członkostwa Tiumeń State University, otrzymał na podstawie trzech dyscyplinach. Głównym tematem – język rosyjski. Inne są zdefiniowane specjalność. Ważnym zastrzeżenie – studenci przychodzą na uczelnię tylko na wyniki egzaminu. Ludzie, którzy dawno opuścili szkołę i odsadzonych w średnim zawodowym, pójść na studia w wyniku specjalnie utrzymywane w organizacji edukacyjnej egzaminów wstępnych.

odległość Wykształcenie: IGPI

Ishim Instytut Pedagogiczny, która weszła State University Tiumeń – to nowoczesna instytucja edukacyjna. Rozwija się zgodnie z czasem, więc jednym z jego usług jest obecnie popularne kształcenie na odległość. Ta forma szkoleń pozwala dowiedzieć się cały materiał szkoleniowy w zaciszu własnego domu, łatwy do wykonywania różnych zadań, podjęcia badań.

Kształcenie na odległość nie jest alokowana w przepisach w osobnym formularzu. Dlatego absolwenci organizacji edukacyjnych produkuje dyplomów szkolnictwa wyższego ze wskazaniem nich kursy korespondencyjne.

Zatem Ishim State Instytut Pedagogiczny jest godny operatorzy, ponieważ oferuje wiele profili treningowych i sprzyja powstawaniu specjalistów i poprawy osoby. Wchodząc tutaj, każdy student otrzymuje tylko przydatne i istotne informacje, że musi być w przyszłości.