707 Shares 1438 views

Kaliber 45 gumowe (kasety): opis, moc, opinie

Kasety (45 kaliber) Guma – co to jest? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba zapoznać się z rosyjskiej firmy „Tehkrim”. Jest to „Raber” seria przejął rozwój traumatycznych wkładów w roku 2005. Do tej pory, sklep oferuje szereg modyfikacji, które parametry są zupełnie inne.


Jak kul użyli gumowych kul. siły uderzające zależy przede wszystkim od parametru energii wylotowej. Ważne jest również, aby rozważyć przed zakupem prywatnego prędkość lotu piłki. Na stabilizację rodzaju wkładu w locie wpływa osalki i rdzeń. Sprzedaje serię modyfikacje „Raber”, zazwyczaj w opakowaniach 25 sztuk. Ich koszt waha się od 1500 do 2800 rubli.

Modyfikacja „RA” Kaliber 45 Guma: Opis

Kasety z tej serii mają dość dużą pojemność. Aby chronić siebie, pasują idealnie. Jeśli weźmiemy pod uwagę parametry produktu, należy zauważyć, że wskaźnik energii wylotowej jest na około 2800 J. Rdzenie przedstawiony w traumatycznych wkładów stosowanych stali. Tylko piłka gumowa znajduje się na piaście.

Paleta jest stosowany w tym przypadku stali. Waga traumatyczne wspomniany wkład jest tylko 7 w jej wysoką stabilizację osiąga się dzięki zastosowaniu osalki jakościowej. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, wówczas zapłonie rzadko. Koszt pudełka amunicji (20 sztuk) w 1400 rubli.

Recenzje kaset „Raber RT”

Urazowe kaliber kasety (45) z gumy (w mm – 5.5) odznaczają się dokładnością. Dokładność ognia na nich całkiem dobrze. Rękawy są wykonane ze stali. Dodatkowo, należy zauważyć, że pojemniki z serii „PT” (kaliber 45), zasilane gumowe są na poziomie 3100 J. kulowych jest zdolna do osiągnięcia maksimum 200 metrów na sekundę prędkość.

Wykorzystanie danych traumatyczne wkłady są bardzo proste. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, są one pobierana łatwo. Szczególną uwagę zwraca się jakość zagniatania te pociski traumatyczne. W tym przypadku, to jest dość gęsta. W rezultacie, proszek w kasecie traumatycznego dobrze zagęścić. Sprzedawane dzisiaj, tylko te produkty w opakowaniach po 25 sztuk i kosztują około 1900 rubli.

Opcje naboje „Raber AKBS”

Zaciskania to traumatyczne kasetę (45 AWG) Guma w tym przypadku średnia gęstość. Jeśli wierzyć opinie właścicieli, energia pysk przedstawił kopię dość duża. Zgodnie z dokumentacją na pojemnikach, wyznaczając prędkość początkowa jest na 250 metrów na sekundę. Rdzenie zostały zaprezentowane produkty wykorzystywane są wyłącznie ze stali. Tuleja w tym przypadku stosuje się typ bimetaliczny. Szczególną uwagę poświęcono jakości osalka. Jednak przed zakupem należy zauważyć, że zwrot tych traumatycznych wkładów jest dość duży. są one sprzedawane w sklepach tylko w opakowaniach po 20 sztuk i kosztuje około 1700 rubli.

Co zrobić nabojów „Raber MP80”?

Seria „MP80” naboje kalibru traumatyczne (45) Recenzje gumowe są dobre do samoobrony i pasują idealnie. W zimie, są w stanie stosować przez płaszcz całkiem poważnych obrażeń ciała. Parametr energii wylotowej w tym przypadku wynosi 3200 J. Natomiast wskaźnik prędkości początkowej jest na poziomie 230 metrów na sekundę.

Jak kulą w tych pojemników jest wykorzystywany traumatyczne standardowe gumy piłka. Rdzeń jest w tym przypadku wyprodukowanego całkowicie z aluminium. Należy również pamiętać, że tuleja ma cylindryczny kształt i jest produkowany w fabryce mosiądzu. Sprzedawane tych produktów w opakowaniach po 20 sztuk. W sklepach sprzedających do nich zapytać o 1900 rubli.

Funkcje naboje „Raber 13T”

Tych urazów kasety (45 gauge) gumowe (mm tej figurze 5.5) są znane z ich stabilizacji. Zatem dokładność fotografowania z nich okazuje się całkiem dobrze. To w dużej mierze został osiągnięty dzięki zastosowaniu rdzeni ołowianych. Rękawy są stosowane w tych produktach w mosiądzu. Chuck waży tylko 6 W odwołaniu są dość proste i łatwe do ładowania.

Należy jednak pamiętać, że standardowe kapsułki, a przerwy w zapłonie w niektórych przypadkach. W rezultacie, możemy powiedzieć, że przedstawione Wkłady nadają się do strzelania w odległości nie większej niż 20 metrów. Parametr energii wylotowej, podczas gdy znajdują się na poziomie 2700 J i początkowej prędkości lotu równej 240 metrów na sekundę. Zakup mogą to być traumatyczne naboje w paczkach po 20 sztuk. są one zdecydowanie w obszarze 2300 rubli.

Nowa modyfikacja „Raber MR353”

Podane kasety urazowe (45 gauge) Guma prędkość początkowa jest na 320 metrów na sekundę. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, stabilizacja w prezentowanych produktów jest na wysokości. Wszystko to było możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości rdzeni. Jednakże, należy zauważyć, że kołnierze zamontowane aluminium.

Z kolei palety są dostarczane przez producenta rodzaju stali. Wszystko to sugeruje, że zakres obserwacji z tych pojemników jest mniejsza niż 15 metrów. Osalki w dziedzinie stosując standardowe modyfikacje. Piasty są stosowane dość gęsty z kolei. Kasety danych około 1800 rubli. za opakowanie 20 sztuk.

Funkcje naboje „Raber Maximum”

Te naboje (45 kalibru) gumowe zasługują na pozytywne opinie klientów. Pysk energii mogą oferują przy 3100 J. W tym przypadku parametr jest początkową prędkość na poziomie około 280 metrów na sekundę. Uderzający efekt tych traumatycznych wkładów dość silny. Ekstremalnie niskie temperatury, nie boją.

Jednak należy pamiętać, że trzeba, aby utrzymać je suche. W przeciwnym razie może tłumić kasyuli. Wszystko to ostatecznie prowadzi do niewypałów. Tuleja przedstawiony w traumatycznych kasety używane latunevaya. Średnica odporność paleta y wynosi 5 mm. Kołnierze są powszechnie używane, a jest on produkowany w fabryce zawsze jest wykonana z aluminium. Masa naboju było traumatyczne 7 pozycji sprzedaży w sklepach wyłącznie w opakowaniach po 25 sztuk. Do tej pory, ich użytkownik można kupić za 1700 rubli.

Modyfikacja opis „Raber norma”

Obecnie te traumatyczne naboje kalibru (45) Gumowe duże zapotrzebowanie. Moc mają dość wysokie. Jak stosuje się w produkcji kule gumowe kulki i są zamontowane bezpośrednio powyżej rdzenia. W tym przypadku, krawędź kołnierza jest zaostrzony. Jest zaciskania tych traumatycznych wkłady wykonane ze średniej gęstości. Taca w tym produkcie jest produkowany w fabryce standardowej stali.

Ten parametr jest równa prędkości początkowej 320 metrów na sekundę. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie korzystać z powodzeniem reprezentowała wkłady mogą być w odległości nie większej niż 15 metrów. Inaczej wzornictwo spada znacząco. Należy również pamiętać, że w odległości większej niż 30 metrów od uderzający efekt tych traumatycznych wkładów znacznie zmniejszone. są one sprzedawane w sklepach tylko w opakowaniach po 20 sztuk, a koszt około 2000. rub.

Opinie konsumentów „Raber AS”

Te traumatyczne wkłady (45 kaliber) Guma jest idealna do precyzyjnego strzelania w odległości nie większej niż 15 metrów. Parametr energii pysk z nich na poziomie około 2700 J. Wszystko to oznacza, że mogą one być stosowane z powodzeniem w sezonie zimowym. Palety przedstawili modyfikacje są zawsze zastosowano stal. W tym przypadku kołnierz jest wykonany z zaostrzonym końcem.

Jeśli wierzyć opinie konsumentów, wilgoć dostarczone przez traumatyczne wkładów nie boją. Należy również zauważyć, że są one bardzo łatwe w użyciu. ważą one tylko 7 tulei w tym przypadku, rodzaj niklowane. Jako producent standardowych pocisków zapewnia piłkę gumową. Do tej pory te traumatyczne wkłady są również duże zapotrzebowanie ze względu na fakt, że są sprzedawane po stosunkowo niskich kosztach. Spotkać je w sklepie często można w paczkach po 20 sztuk, a oni proszą o około 2300 rubli.

Funkcje "Raber AK"

Wielu nabywców wolą danych traumatycznych kaset z faktu, że w zapłonie rzadko. Kapsuły w tym przypadku stosuje się do otworu zapłonu. Należy również zauważyć, że kołnierz jest w tej konfiguracji jest dość szeroki. W ten sposób, paleta w traumatycznego kasety jest zablokowana całkowicie. Ważenie próbki o 8 Jednocześnie użył tulei niklowany typu. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, że wraz ze stabilizacją traumy we wkładzie, istnieją pewne problemy.

Wynika to głównie z faktu, że osalka w tym przypadku jest wykonana z ołowiu. Należy również pamiętać, że koncentrator jest zaopatrzony w modyfikacji nie jest dostępna. Ponadto, słaba stabilizacja traumatycznego wkładu wpływa na stosunkowo krótki rdzeń. Nabycie tych produktów dzisiaj może być w opakowaniu (20 sztuk), i są one około 1400 rubli.

Recenzje traumatycznych kaset „Raber LT”

Niektórzy konsumenci wolą dane traumatyczne patronów ze względu na ich taniość. Jednak parametry są średnie. Wskaźnik pysk energii 2600 J .. Wszystko to sprawia, że można osiągnąć prędkość początkową 270 metrów na sekundę. Rdzeń stosowane w tego typu przypadek stalowego.

Z kolei producent palet zapewnia dość szeroki. W zimie, przedstawił traumatyczne wkłady pokazać się dobrze. Należy jednak pamiętać, że tracą one swoje właściwości podczas fotografowania z odległości ponad 30 metrów. W tym przypadku, jest optymalne uważa się w odległości 10 metrów. Kasety danych jest około 1400 rubli. za opakowanie 20 sztuk.