485 Shares 8467 views

Cebula Lake (dzielnica Noginsk, Moscow region): relaks, wędkarstwo

Cebula Lake (połowów to jeden z najlepszych w okolicy) znajduje się w dzielnicy Noginsk, na północ od wewnątrz (1 km) miejscowości Gorki. Nawet w pobliżu stawu położonych wielu bagien, tablica, która nazywa Zhabinsky. Według badań przeprowadzonych w 1910-1925, jezioro ma meteorytowego pochodzenia. Jednak nie jest to jedyna wersja, są inni. W środku jest piękny Island, a zewnętrzna część zbiornika reprezentowanej przez kształt pierścienia.


krótki opis

Cebula Jezioro ma stosunkowo niewielki rozmiar. Jego powierzchnia – 35 m, długość – o długości 2 km szerokości – od 150 do 200 metrów. Ten staw jest popularny wśród mieszkańców miast, zwłaszcza w lecie, jak w dzielnicy Noginsk siedzenia nie jest szczególnie duża. Ma otwartą wybrzeże, sąsiedztwo miłe dla oka, wyglądają bardzo malownicza. Jezioro jest otoczone lasem. Relaks w dzielnicy Noginsk powodu jest to najbardziej komfortowy.

Jeśli spojrzeć na mapę, jezioro naprawdę wygląda jak żarówka. W środku stawu jest wyspa z innym małym stawie. On jest już podłączony do głównego akwenu. To miejsce jest jednym z najpiękniejszych w okolicy.

Cebula jezioro (powierzchnia Noginsky) ma wiele strumieni i połączony z torfu, dlatego dużo torfu w zanieczyszczeń wody. Taka kompozycja wpływ koloru wody, dostała trochę brązowawy odcień. Z jeziora wypływa rzeczki Retemushka, która jest prawym dopływem Scerni.

nazwa

Nazywa Cebula Lake (dzielnica Noginsk), prawdopodobnie ze względu na kowala Luque, kto posiada kuźnię i małą gospodę w wodzie na drodze, łącząc Stromynsky i Vladimir drogi. Podczas pracy na budowie zgadywania częściowo potwierdzono co najmniej około kuźni. Starożytne monety i paznokcie, które rozbudzane podkowę stwierdzono.

formacja jezioro

Osady na dole wskazują, że obszar wodny powstał 10-12 tysięcy lat temu. Mimo uzyskanych w trakcie badań informacji na temat pochodzenia meteorytu, nadal istnieje poważny wersję swojej formacji. Ta eksplozja gazu bagno. Ostatnia zgromadzone w wapieni i dolomitów, a następnie pod działaniem zakwaszonej wodzie w pustkach nastąpiło zwolnienie zniszczenie.

Świat roślinny

Wegetacji w tej dziedzinie można znaleźć wybrzeża turzyca, sitowie, vodokras, trzciny i dość dużo Elodea. Wzdłuż obwodu wybrzeża majestatycznie Birch, przynajmniej – świerk i sosna. Wizyta w jeziorze – to tradycyjny rytuał przejścia dla wielu młodych par. Cały rok brzoza ozdobiony wstążkami ślubnych o różnych kolorach.

Informacja dla rybaków

Większość głębokość zbiornika wynosi 12 m, średnia 3-4,5 m. Shore zasadzie niskie, aby woda jest łatwe. Rybacy mają dobre wieści – Onion etap jezioro połowowego. Plaża i dno akwenu, w zależności od miejsca, mają glinę piaszczystą lub fakturę. Jezioro ma rowie podstawą dolną ulgę.

Ichtiofauny pełne odmiany. Jezioro jest dużo karpi. Jest duża szansa, aby złapać duże dorosłych, która zapewnia doskonałe i niezapomnianym przeżyciem dla rybaków. Obok stawu istnieją następujące rodzaje kręgowców: szczupak, okoń, leszcz, płoć, karaś, ROTAN. Na jeziorze ryby zostały złowione przez cały rok. W lecie Cebula Jezioro będzie dobrym miejscem dla miłośników karpia, haczyk zima będzie składać się z okonia, szczupaka i płoci. Można zorganizować połów z brzegu lub z łodzi. Co do zasady, specjaliści zalecają stosowanie wędką pływak lub spinning. Wybór przynęty zależy od gatunku ryb, takie jak okoń i płoć doskonale Peck na larwy ochotki czy robakami.

Informacje dla turystów

Dla reszty istnieje szereg udogodnień. Znajduje się kawiarnia i wiele strzeżony dzień i noc asfalt parkowanie przy nabrzeżu. Także w pobliżu plaży zainstalowane namioty i grille. Na rangers można kupić zapłon i drewna, a także korzystać z domowej zupy z ryb złowionych, kocioł jest świadczona. Wokół jeziora są wygodne wypoczynkową, ławki i stoły. Również osoby zainteresowane ofertą dopłynąć do wynajęcia. Nie tylko rybacy mogą chcieć cebulowa jezioro – w niektórych miejscach specjalnie upoważnionych dozwolone. Można to zrobić za darmo. Ciekawostką jest, że na jeziorze znajduje się zjeżdżalnia.

Na terenie zbiornika jest obóz dla dzieci. Ma obszar 8 hektarów i pracuje w czasie wakacji letnich. Dzieci są oferowane pięć posiłków i zakwaterowanie w komfortowych budynków trzypiętrowych. W obozie, istnieje wiele obiektów rekreacyjnych dla dzieci: konkursy, festiwale, koncerty i wiele innych. Jest centrum medycznego, gdzie potrzeba dla każdego dziecka zapewni niezbędną pomoc.

Jak się tam dostać?

Sposobów, aby dostać się do jeziora, jest kilka:

  1. Jeśli podróżujesz z Moskwy samochodem, będzie trwać do 2 godzin, w zależności od natężenia ruchu. Jezioro znajduje się około 70 km od stolicy. Punktem odniesienia dla turystów, aby stać wsi Gorki. Po tym obszarze zostaną przezwyciężone, możemy zobaczyć kilka ostrych zakrętów. Następnie trzeba jechać około jednego kilometra i na lewo, aby znaleźć otwartą przestrzeń. Podróżny musi znaleźć skręcają na jezioro i parking, ale widać, że nie są bardzo dobre. Musisz przejść do budki z barierą. To jest wyścig do parkingu. Jeśli lewy turysta zobaczyć budynek i sprawdzić w obozie letnim, więc nadszedł czas, aby odwrócić – on pominięty zakręt.
  2. Jeśli podróżny postanowił udać się do Moskwy bez samochodu, trzeba zachować utwór na stacji Kursk. Stamtąd pociąg jedzie do Noginsk. I od „partyzanckiej” stacji metra można przejść do th autobusem i autobusem 322. Endpoint sposób dla obu rodzajów transportu, jeden – obszar wokół dworca autobusowego w Noginsk. Istnieją również bezpośrednie autobusy do cebuli Lake. Droga № 25: Noginsk (pierścień) – Stromyn (lub Dubrovo). Można również skorzystać z numeru 24, idzie do tego samego pierścienia, tylko w przeciwnym kierunku. Po prostu odpoczynku będzie dłużej, około dwa razy. Następnie należy dojechać do przystanku „Karobanovsky turn”. Można poprosić kierowcę, aby zatrzymać się w pobliżu obozu. Spacer trzeba będzie około 800 m, a więcej – długo oczekiwane wakacje. Także od stacji Noginsky można osiągnąć za pomocą następujących dróg: 36, 158. W pierwszym przykładzie wykonania, będzie konieczne do około 20 zatrzymuje się.
  3. Jeśli turysta staje się dłuższy od Noginsk a on ma samochód, to ścieżka będzie około 9 km, czyli nieco ponad 10 minut.