397 Shares 6109 views

Comodo Internet Security. Recenzje Free Antivirus scharakteryzować go tylko na pozytywne strony


Każdego dnia, World Wide Web na bieżąco z tysięcy nowych członków. Miliony ludzi korzystać z Internetu, aby słuchać ulubionej muzyki, aby znaleźć interesujące zdjęć, patrz biletowej wieści. Sieć jest wypełniona najnowszymi wiadomościami ze świata mody i polityce, istnieje duża część znajomych i współpracowników internetowych. Komunikacja, wskazówki dotyczące wyboru ubrania i kosmetyki, recepty … To po prostu nie jest tutaj! Jednak na równi z informacjami przydatnymi online jest najeżona niebezpieczeństwami za dużo swojego cennego komputera. Na przykład, kompleks programy antywirusowe, które tylko czekają na odpowiedni moment do kradzieży haseł o szczególnym znaczeniu, jak również zainfekować „wewnętrzny” technologii. Jak chronić się przed nimi?

Jednym ze sposobów ochrony jest Comodo Antivirus. On wydaje się opracowanie wszechstronnego rozwoju, który nie tylko zapobiega złośliwe oprogramowanie na komputerze, ale także niszczy już zdradliwe przepojone „szpiegów”. Comodo Internet Security, który podsumowuje można znaleźć niemal wszędzie, rozprowadzany bezpłatnie bez nakładów finansowych ze strony użytkownika. Można go pobrać na oficjalnej zasobu i innych miejsc, które oferują specjalne oprogramowanie komputera. Jednakże, należy zachować szczególną ostrożność. Czasami pliki z nieznanych adresów są zakażone, które mogłyby narazić komputer na dodatkowe ryzyko. W innym przypadku, niektóre z nich mogą być w archiwum, do których dostęp jest ograniczony hasłem. Aby uzyskać wymaganą „klucz”, użytkownik zostanie poproszony o wysłanie wiadomości tekstowej na krótki numer. Aby to zrobić, w każdym razie nie jest to konieczne. Comodo Internet Security (opinie potwierdzić jego pełną darmowość) – program antywirusowy, który jest zainstalowany na komputerze całkowicie bez żadnych przeszkód.

Ten program bezpieczeństwa jest doskonale przystosowane do wszystkich wersji systemów operacyjnych opracowanych przez firmę Microsoft. Nawet najnowszy system operacyjny pokolenie nie wchodzą w konflikt z Comodo. Recenzował tego antywirusa w przeważającej części mają pozytywny charakter. Po tym wszystkim, nie używa dużo pamięci RAM. Dlatego pracuje równocześnie z aplikacji i program będzie działać tak szybko, jak się do tego punktu. Tak, a plik instalacyjny ma zazwyczaj małe rozmiary. Dlatego nawet użytkownicy z ograniczonym ruchu internetowego może być w stanie pozwolić sobie, aby go pobrać.

Jeśli nie obchodzi zbyt agresywną reakcję obronną płatnego oprogramowania antywirusowego, należy wybrać z Comodo Internet Security. Opinii o tym produkcie pamiętać dyskretny charakter programu. W tym przypadku, antywirusowe radzi sobie z jego podstawową funkcją – Chroń swój komputer z zainfekowanych plików. Dodatkowo, program posiada prosty interfejs i bezpretensjonalny design, który będzie jasne, nawet dla tych użytkowników, którzy po raz pierwszy usiadł przy komputerze. Ustawienia domyślne już posiadają wymagane parametry. Dlatego oprogramowanie antywirusowe jest gotowy do użycia natychmiast po zainstalowaniu. Cały produkt jest w pełni przetłumaczone na język rosyjski i nie wymaga znajomości języka angielskiego.

Pakiet zawiera tylko dwa rodzaje ochrony: Bezpośrednio programu antywirusowego Comodo Internet Security (opinie mówią doskonałe składniki uzupełniające), a także specjalny ekran. Drugi jest dla użytkownika, aby ograniczyć dostęp do stron z wysokim ryzykiem zakażenia reputacji. Ponadto zapora zapobiega atakom z zewnątrz. Użytkownicy są dostępne również głębsze ustawienia. Na przykład, „sandbox”. Będzie to sprawdzić każdą aplikację, aby rozpocząć za spowodowanie szkody w komputerze. Funkcja ta może być aktywowana na wniosek właściciela komputera. Dezaktywacja może tylko usunąć „haczyk” przy odpowiedniej pozycji w menu. W ogóle, to program antywirusowy już swoją pozycję jako niezawodnej ochrony przed złośliwymi programami.